Autor Tema: GTA V  (Posjeta: 266815 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: GTA V
« Odgovori #975 u: Travanj 18, 2015, 19:36:19 »
Tema je ruglo na Bugu. Red performansi, red cracka, red problema. O igri ništ. cer1njo

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #976 u: Travanj 18, 2015, 20:16:47 »
Imam s igrom isti tehnički problem koji sam imao i dok sam igrao PS3 verziju.
Naime, igra tu i tamo odluči napravit pauzu i otvori mi mapu. Znači sama od sebe.
Jel se to još kome dešavalo?
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: GTA V
« Odgovori #977 u: Travanj 18, 2015, 20:23:47 »
Nikad...

Offline Hrv4tin4

Odg: GTA V
« Odgovori #978 u: Travanj 18, 2015, 20:27:09 »
Imam s igrom isti tehnički problem koji sam imao i dok sam igrao PS3 verziju.
Naime, igra tu i tamo odluči napravit pauzu i otvori mi mapu. Znači sama od sebe.
Jel se to još kome dešavalo?

Nisam imao ni na PS3 ni na PCu...
Jel igraš s gamepadom ili tipkovnicom? Mislim, ako igraš s gamepadom, možda slučajno stisneš gumb koji otvara mapu... Pogotovo ako koristiš isti kontroler za PS3 i PC...

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #979 u: Travanj 18, 2015, 20:27:52 »
Ono je bio ds3, ovo je x360
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: GTA V
« Odgovori #980 u: Travanj 18, 2015, 20:29:55 »
Primjetio sam u postavkama u igri neku opciju "Pause game on focus" ili tako nesto, da nije to?
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #981 u: Travanj 18, 2015, 20:40:07 »
Jedan kratki video - test R*Editora... Mount kamere unutar auta, dodavanje efekata, (koje nisam nešto pretjerano editiro i gas...)
Kamera se može pozicionirat di god na CJELOJ mapi, (u krugu igrača); u svaki auto, kod očiju, kod urica, na farove, na retorvizore, pokraj kola, na nebo...
Pa efekti kao da se snima sa mobitelom, da se trese, ljulja, ma svašta... Odlično

GTA V Editor TEST - YouTube

Za početak ću probat napravit onboard  video kao da suvozač  snima vozača, (jer se sa kamerom može raditi ama baš svašta)...
No moram nći neki dobar auto i lokaciju van grada...


Offline Iceman

Odg: GTA V
« Odgovori #982 u: Travanj 18, 2015, 22:03:53 »
Napokon i ja probao igru. Iiiiii..... na tome je i ostalo. Jednostavno ispod nekog standarda ne mogu ići. Zbog konfiguracije koja ima ohoho godina igra loše izgleda, a niti ne radi baš fluidno.
Srećom GTA naslovi ne izlaze kao na traci, pa ima vremena da se i ovaj vrhunski naslov odigra. Što prije to bolje.
Meni sada preostaje ponovni prelazak ili Max Payne 3 ili GTA 4  jaad
Uživajte u igri!  thumbs1

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #983 u: Travanj 18, 2015, 22:56:18 »
Ja neću moći igrati niti jednu modernu open world igru nakon ovoga!! Imo sam na D disku W_D kao da ću ga možda još jednom odigrat... Windows explorer - D: - delete Watch Dogs - "to big for recycle bin bla bla" - ma briši ća u pm...  cer1njo

Sada sam igro dva sata, (napravio sve skupa 21 story misiju) i vidio i čuo sam svašta!
Nezanm kada sam vidio takvu brigu oko detalja i raznovrsnog gameplaya u jednoj igri... Ja mislim da nisam... Ovako nisam bio oduševljen od Alien: Isolationa!
Možda bio me toliko oduševio The Last of Us, ali sam ga prekratko igro na PS3 da bi mogo sudit...
Ali Rockstar je napravio čudovište! GTA IV nije ni do kičice ovoj igri; Max Payne 3 je drugačiji đir, ali isto fantastično i detaljno iskustvo. Sada imam još veću želju za igranjem RDRa...

Sada sam bio u luci i vraćo sam se sa tegljačem do stana te sam morao u koloni vozit jer je toliko kamiona izalzilo i ulazilo u luku.. Još moj stil igranja di ne radim nered i to onda potraje...
Da bi dolaskom ispred stana tegljač parkiro na parking, izašo iz njega i čuo ono puckanje u motoru nakon šta se je ugasio!! DFQ?
Da ne pričam o simuliranim amortizerima, dugim/kratkim svjetlima itd....
jedva čekam vidit šta još svašta ima...







I moram reć da mi se fizika vožnje sviđa! Ovakvu fiziku mora imati svaka open world igra, minimalno!

Zalazak sunca izgleda tako dobro da je to nevjerovatno, (ali samo sa PostFX i Shader opcijama na maksimumu)
Najbolje korištenje bloom efekta šta sam vidio!
Pošto je tek ove godine došla na PC platformu, trentuno je moj GOTY za 2015.. Ali dolazi još Witcher 3, a slab sam na fantasy i veliki fan tog svijeta...

Offline Praetorian

Odg: GTA V
« Odgovori #984 u: Travanj 18, 2015, 23:50:29 »
Tlou bi ti bio još bolji, Garantiram. Nisu isti žanr al oduševila bi te igra

Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #985 u: Travanj 19, 2015, 01:59:35 »
Imam osjećaj da ova PC verzija nije samo grafički update.
Poboljšanje se osjeti na svakome koraku. Grafički mi je možda i najimpresivnije nešto što sam vidio od vizuala.
Barem što se tiče impresivnosti izvođenja i kompleksnosti.

Nezz koliko je Nvidia imala tu ruke, ali osvjetljenje izgleda čudesno.
Poslije današnjeg/jučerašnjeg updatea igra mi još bolje radi, no danas sam napravio clean instal Nvidia drivera, pa možda i zbog toga.
Već sam na nekakvih 20 sati igre, s time da nisam baš previše ni igrao misije. Umirem od smjeha te sam još pod dojmom Trevorovog privikavanja na Los Santos. xD

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #986 u: Travanj 19, 2015, 02:12:37 »
Grafički mi je možda i najimpresivnije nešto što sam vidio od vizuala.

Neznam baš, ali stvar je šta je - apsurdna količina pažnje posvećena i najsitnijim detaljima! naravno svi ti detalji pomažu u sveukupnoj prezentaciji.
Osvjetljenje je fantastično, a na ovom videu se može vidjet da je to osvjetljenje i sjene najveći pomak naspram PS4 verzije!
Kao šta sam reko, kada sunce počne zalazit to izgleda nevjerovatno

GTA 5 Graphics Comparison - Part 2! PS3 vs PS4 vs PC - GTA 5 Graphics PC / PS4 / PS3 (GTA V) - YouTube

Ali kao šta sam rekao za to osvjetljenje shader i postFX opcije moraju biti na maksimumu!
I onda vidm na BUG forumu akko tip djeli savjete sve u šesnaest da nema neke razlike između high i very high postavki osim u teksturama... Probo sam mu jednom  reći da je u krivu, ali posle se nisam trudio...
Ja rađe igram na maksimalnim postavakam i 35 FPSa jer je razlika između High i Very High jako velika! To šta ljudi ne vide ili ne žele vidjeti je njihov problem...
A nije baš da mi je sa GTX 750 TI standard 60 FPS u igrama...

Tko je igro samo na starim konzolama morao bi probat i ovo; razlika u prezentaciji je drastična!

Offline doktor1

Odg: GTA V
« Odgovori #987 u: Travanj 19, 2015, 08:11:36 »
Evo jedan moj video....
Stavljena kamera na motor, dodan efekt da se trese, dodan filter i to je to...
Jednostavno...

Offline blowfish

Odg: GTA V
« Odgovori #988 u: Travanj 19, 2015, 18:34:08 »
Imam s igrom isti tehnički problem koji sam imao i dok sam igrao PS3 verziju.
Naime, igra tu i tamo odluči napravit pauzu i otvori mi mapu. Znači sama od sebe.
Jel se to još kome dešavalo?

Malo kasnim, ali da, imam isti problem. Nije to nešto prečesto, ali tu i tamo se otvori pause menu kao Kujundžićeva predsjednička kandidatura - nepotrebno, besmisleno i iz vedra neba. Nisam sad igrao zadnja dva dana, a u međuvremenu je bio patch pa ćemo vidjeti jesu li sredili to :)
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: GTA V
« Odgovori #989 u: Travanj 19, 2015, 20:57:24 »
Primjetio sam u postavkama u igri neku opciju "Pause game on focus" ili tako nesto, da nije to?

Ovo je riješilo problem. :)
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB