Autor Tema: Najbolji Soundtrackovi iz igara  (Posjeta: 30287 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolji Soundtrackovi iz igara
« Odgovori #30 u: Kolovoz 08, 2012, 14:35:41 »
Ima starih igara sa vrhunskim soundtrackom, i meni ih je palo na pamet par, ali nisam stavljao baš zbog toga što si naveo.
A neću ni sada, jer ću napraviti nešto drugo danas ili vjerojantije sutra jer sam danas cijeli dan zauzet više manje.

Do tad, nešto na što si me podsjetio, igre koje obje vuku korijene davno sa NES-a/Master Systema, jedna ima konstantnu temu, ali sam stavio iz novije igre, najbolju verziju IMO, a druga je iz isto relativno (u odnosu na serijal) novije igre u serijalu

Castlevania Dawn Of Sorrow - Bloody Tears


Jedna od konstantnih tema neke igre koja se pojavljuje u većini nastavaka te samim time jedna od najpoznatijih gamerima. A bome i jedna od najboljih  thumbs1

Shinobi OST (PS2)- Transfiguration


Shinobi sa PS2 - jedna prokleto teška igra koju imam doma original na PS2 već par godina i nisam ju prošao. Nikad nisam uspio ubiti zadnjeg bossa cry1 Sada ju nisam igrao već dobre dvije godine, no svaki dan razmišljam ju ponovno početi ispočetka makar imam sejv jer ne možeš se u nešto tako kompleksno odmah samo ubaciti na zadnji level ako nemaš prakse više. Malo off-topic, no ugl, stvar je sa prvog levela te igre i meni najbolja u igri i jedna od najdražih u igrama općenito. otkad sam ju prvi put čuo, ostala mi je u glavi ^^
« Zadnja izmjena: Kolovoz 08, 2012, 14:41:07 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Najbolji Soundtrackovi iz igara
« Odgovori #31 u: Kolovoz 08, 2012, 21:44:25 »
Mega Man X6 OST, T09: Blaze Heatnix Stage (Magma Area)

Ovu zadnju (Blaze Heatnix) posebno preporučam ljubiteljima malo žešće muzike poput Thera ili MTR-a poslušat, mislim da će vam se svidjeti  kadt1kažem


Ma Mega Man oduvijek rula  thumbs1
Sad sam se sjetil jedne prastare stvari koja mi je odlicna:

Mega Man 2 - Dr. Wily's Castle

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolji Soundtrackovi iz igara
« Odgovori #32 u: Kolovoz 09, 2012, 12:43:03 »
O da, vrhunska, jedna od najboljih MM mjuza uopće  ave1 ave1

Inače, dvojka je prvi Megaman koji sam igrao, igra koja je dosta toga promjenila u mom životu, i vezano za pogleda na igre, i muziku ne bi čovjek danas vjerovao, a i prijateljstvo. Preko te igre sam se u prvom osnovne sprijateljio sa jednim dečkom koji mi je već jako dugo vremena najbolji prijatelj, kum, i općenito jedna od onih rijetkih osoba koje ne ako ti treba pomoć ne pitaju za cijenu i uvijek su tu thumbs1

Živio Megaman  ave1 ave1



Nego kad smo kod Megamana (i nostalgije  ;D), četvorka mi je osobno najbolji Megaman (iz ne-X serijala), iako sam za dvojku najsentimentalnije vezan, četvorka mi je imala najbolje bosseve, muziku i par sitnih promjena koje su bile jako kul.

A ovo mi je valjda najdraži boss u cijelom MM serijalu sa jednom od najboljih melodija. Zapravo sam iskreno rečeno više zbog covera gdje se on nalazio (bio opsjednut mumijama, faraonima, piramidama itd kao klinac ;D) nego zbog činjenice da je to MM uzeo tu igru

Mega Man 4 OST, T10: Pharaoh Man Stage (Egyptian Excavation)


Plus kad sam počeo igrati skužio sam da je jedan od najza**banijih bosseva u MM-u uopće ako ne koristiš onaj stop time (Bright Man) trik

A ovaj mi je drugi po redu po kulnosti, no muzika najbolja u četvorci a možda i uopće. Vlažim se na ovu stvar  ave1

Mega Man 4 OST, T14: Skull Man Stage (Robosaur Boneyard)
« Zadnja izmjena: Kolovoz 09, 2012, 12:53:06 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Najbolji Soundtrackovi iz igara
« Odgovori #33 u: Kolovoz 11, 2012, 15:29:54 »
Znam da ima stvari koje bolje docaravaju atmosferu prve mafije, ali cu staviti ovu koja svira na kraju tijekom creditsa i odlicno pase dok slusas i "vrtis film unatrag" u glavi nakon zavrsetka igre.

Mafia: The City of Lost Heaven - "Lordz Of Brooklyn - Lake Of Fire"


i

Mafia 2 Soundtrack - Main Theme

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolji Soundtrackovi iz igara
« Odgovori #34 u: Kolovoz 11, 2012, 15:49:36 »
Ovo ću preskočiti tj neću poslušati jer nisam igrao još Mafiu, a uskoro ju budem  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Najbolji Soundtrackovi iz igara
« Odgovori #35 u: Kolovoz 20, 2012, 14:30:05 »
Left for dead 2, dark carnival, co-op, gomila pirotehnike, Coach i ova stvar:

L4D2: The Midnight Riders: Midnight Ride (Full Song!)


Jedan od najboljih trenutaka u gaming povijesti  cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolji Soundtrackovi iz igara
« Odgovori #36 u: Kolovoz 20, 2012, 14:50:35 »
da da  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolji Soundtrackovi iz igara
« Odgovori #37 u: Kolovoz 20, 2012, 15:27:05 »
Dok se toga setim haha valjda smo 20 000 ih naslagali samo na tome stadionu.  cer1njo

Offline Kole


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Najbolji Soundtrackovi iz igara
« Odgovori #39 u: Kolovoz 20, 2012, 19:34:34 »
Ma brutalan soundtrack ima igra.

Nego danas sam se doslovno probudio sa jednom melodijom u glavi, trebalo mi je jedno 2-3 minute da se sjetim otkud mi to, i onda mi je kliknulo!

Red Faction Menu theme


Koje je to oduševljenje bilo kad sam ovo prvi put čuo prije jedno 10-ak godina  ave1

(i zaigrao igru, ali ovo je tema o muzici)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Najbolji Soundtrackovi iz igara
« Odgovori #40 u: Kolovoz 26, 2012, 20:41:22 »
The Redland - So Far, NBA 2K11

Pronašel sam verziju koja usput prikazuje dio čarolije najvećeg ikad, u igri s meni najboljim modom kaj su sportske (definitivno, a i puno širih razmjera) igre vidle:

Jordan on NBA2K11..music by The Redland


Pjesma je bila čak i u demou, koji je jedan od onih koje sam kao takve najviše igral...još od vremena kad su dolazili uz časopise, tj. nije bilo adsla.
Također, igra s coverom/diskom koji mi ulazi u top 5 ikad.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Kole

Odg: Najbolji Soundtrackovi iz igara
« Odgovori #41 u: Kolovoz 27, 2012, 00:47:20 »
Jedno vrijeme sam palio nba samo radi te pjesme pa počeo i igrat. Genijalna je  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Najbolji Soundtrackovi iz igara
« Odgovori #42 u: Rujan 02, 2012, 22:59:38 »

Offline Punisher


Offline Praetorian

Odg: Najbolji Soundtrackovi iz igara
« Odgovori #44 u: Rujan 09, 2012, 10:59:24 »