Anketa

Igra godine za CSR korisnike je?

Mass Effect 3
2 (3.5%)
Diablo III
3 (5.3%)
Torchlight II
0 (0%)
Dishonored
10 (17.5%)
Borderlands 2
0 (0%)
Assassin's Creed III
5 (8.8%)
Halo 4
3 (5.3%)
Journey
0 (0%)
XCOM: Enemy Unknown
0 (0%)
Guild Wars 2
0 (0%)
Call of Duty: Black Ops II
5 (8.8%)
Max Payne 3
6 (10.5%)
Sleeping Dogs
1 (1.8%)
FIFA 13
2 (3.5%)
NBA 2K13
1 (1.8%)
PES 2013
1 (1.8%)
The Walking Dead
2 (3.5%)
Far Cry 3
12 (21.1%)
Mark of the Ninja
0 (0%)
Syndicate
0 (0%)
Hitman: Absolution
3 (5.3%)
Spec Ops: The Line
0 (0%)
Kingdom of Amalur: Reckoning
0 (0%)
The Darkness 2
1 (1.8%)
Ghost Recon: Future Soldier
0 (0%)

Ukupno Glasova: 24

Glasanje završeno: Siječanj 10, 2013, 15:49:25

Autor Tema: Izbor za igru godine 2012.  (Posjeta: 13104 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mun60s

Odg: Izbor za igru godine 2012.
« Odgovori #15 u: Siječanj 09, 2013, 23:05:35 »
Naravno WOT, pokupio golden joystick a nemaga na popisu

Offline Punisher

Odg: Izbor za igru godine 2012.
« Odgovori #16 u: Siječanj 10, 2013, 00:53:16 »
Wot nije izasao 2012. check your facts.

Offline doktor1

Odg: Izbor za igru godine 2012.
« Odgovori #17 u: Siječanj 10, 2013, 10:09:46 »
Naravno WOT, pokupio golden joystick a nemaga na popisu


 kava1



Ma možda Doom 3........ Ah, nema na na popisu

WOT..???? cccccccc

Offline Montoya

Odg: Izbor za igru godine 2012.
« Odgovori #18 u: Siječanj 10, 2013, 10:31:52 »
Ajmo, još nekoliko sati, velika je borba za GotY i svaki sljedeći glas može odlučiti...  sm1jeh


Moji glasovi otišli za:

Dishonored - meni apsolutno najbolja igra prošle godine, fenomenalni gameplay, vrhunski mračni setting uz isto takvu glazbenu podlogu - možda bi jedina zamjerka bila kaj Corvo nikaj ne govori, no oprašta se to, govori on na druge načine...

The Walking Dead - vrlo napeta i iznimno emotivna priča te mogućnosti odlučivanja, koje su mogle biti malo bolje izvedene (u smislu kasnijeg "branjenja" istih), stavile su igru na moje 3. mjesto. Tu su i "SH like" zatvaranja vrata i još poneke situacije, koje su me sjetile na ono najbolje kaj su mi horor igre ikad ponudile, a to je dosta da ove današnje budu u vrhu godišnjeg poretka... Ima tu i nekih HR primjesa ali manje me na nju podsjeća nego na SH


Nema je u anketi, no meni 2. najbolja igra godine svakako je Rainbow Moon - genijalni T/JRPG, savršena mješavina FF-a i HoMM-a, treba odigrati da bi se shvatilo kolko je dobro...

U vrhu su i FC3 te Hitman ali nisam glasoval ni za jednog jer su mi podjednako dobri, kao cjelokupne igre kvalitetniji od TDW-a, no nostalgija je jača od - svega.
B2 je malo razočaranje, ACIII veliko.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Izbor za igru godine 2012.
« Odgovori #19 u: Siječanj 10, 2013, 11:28:54 »
Max Payne 3 - sve sam o njemu rekao već na forumu i u listi odigranih 2012. Za mene ne samo GOTY nego i u TOP igrama ikad. Savršeno nešto!


Mass Effect 3 - Nastavak odn zaključak trilogije koja je počela sa najboljom mi igrom ikad odigranom, nastavila se meni osobno osjetno lošijom, ali još uvijek sjajnom igrom i završila ovim nastavkom koji je IMO popravio dosta toga iz dvojke ali nije uspio dostići prvi dio. Da jest, čak ni Maxonja ne bi dobio glas jer prvi ME mi je bez konkurencije, ali ovako, tu negdje sa Max Payneom 3. Možda i lošija ali sam fenboj serijala  shy1


Treće igre nema - iz dva razloga - prvi je što nisam doslovno nijednu drugu sa popisa ni igrao, a drugi je vezan za prvi - stekao sam dojam o nekim igrama ali ne želim učiniti nepravdu nekoj drugoj koja bi možda više zaslužila glas da sam ju igrao jer ipak nisu svi ukusi isti.
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2013, 11:31:23 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Izbor za igru godine 2012.
« Odgovori #20 u: Siječanj 10, 2013, 11:31:18 »
Stanje je zapravo očekivano - Dishonored vs Far Cry 3 - ipak su multiplatform igre i većina smo odigrali bar jednu od njih. thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Izbor za igru godine 2012.
« Odgovori #21 u: Siječanj 10, 2013, 11:54:58 »
Sry ljudi ako nema bas vase omiljene igre, fokus je bio na mainstream igrama tijekom sastavljanja popisa, a upravo te igre dobivaju najvise glasova. Ako vam se ni jedna igra s popisa ne svidja, slobodno napisete 3 igre koje su vama kandidati za GOTY i ako neka od njih dobije najvise glasova - bit ce proslogodisnji GOTY, bez obzira sto se nije nasla u anketi. Realno, to je moguce samo u nekom paralelnom univerzumu gdje vlada utopija. Imate gore par predivnih indie igara kao sto je Journey - trenutno s 0 glasova jer HEJ, nema pucanja i nasilja. Nema smisla uvrstiti u anketu sve moguce igre koje su izasle, a premali smo forum da bi birali igre po zanrovima.
« Zadnja izmjena: Siječanj 10, 2013, 12:07:44 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Izbor za igru godine 2012.
« Odgovori #22 u: Siječanj 10, 2013, 12:07:54 »
Ma nema potrebe, sve 5 - normalno da npr. ja sam naglasil svoj GOTY jer je igra dragulj, a i da je na listi ne bi ništ značilo jer bi imala samo 1 glas.  cer1njo

Prije nego je opće bilo objavljeno glasanje znalo se da bude odluka padala između Dishonoreda i Far Cry-a 3, tj. to je mogel zaključiti bilo ko bez problema baš zbog tog razloga jer su svi odigrali bar jednu od te 2, a i jedna i druga igra se valjda 99% igrača svidla (jako rjetki su bili koji su za jednu ili drugu rekli da je tak tak ili sranje), pa je to logični rasplet događaja.

Offline Thergothon

Odg: Izbor za igru godine 2012.
« Odgovori #23 u: Siječanj 10, 2013, 12:23:33 »
Znam, ali mi je oduvijek bilo smijesno tijekom GOTY izbora kak ljudi samo gledaju koja igra fali i onda bi bas za nju glasali.
Da nisam stavil taj Journey, vec bi Ps3 korisnici navalili kak sam mogel izostaviti takvo remek djelo. Sad dok je ponudjen, ocekivano - 0 bodova. Cudi me kak se nitko nije sjetil da sam izostavil Dear Esther za PC   cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Izbor za igru godine 2012.
« Odgovori #24 u: Siječanj 10, 2013, 16:50:08 »
Anketa je zavrsila...

CSR igra godine je: Far Cry 3 s 12 glasova, 2 vise od Dishonoreda.