Autor Tema: Splinter Cell Blacklist  (Posjeta: 67404 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #90 u: Travanj 25, 2013, 16:07:41 »
OK, stoji da će biti veće težine koje će biti "kao" prijašnji SCovi... Ali to ne mijenja činjenicu da oni mijenjaju igru, da više prodaju. Znači da igra bude više mainstream. Svi koji su igrali SC više puta i to od početka neće se složiti s time kaj ona priča i kaj oni rade. A ljudi sigurno neće kupiti igru da je igraju na hardcore težini i kaj ja znam. Pogotovo klinci i pridošlice koji će je kupiti jer znaju da je ono point and shoot ili će čuti da je to najbolji SC ikad i zato će je kupiti i igrati i reći da je najbolji stealth ikad. Svidjet će im se jer je jednostavna i moš se napucavat koliko oćeš, a poslije će pol njih kukat, ako igraju na većoj težini kak je igra teška. Zašto? Zato što pol njih nema pojma o serijalu i kakav je bio. SC nije uopće težak, ali je težak kad se mora razmišljat ili ako neznaš da treba razmišljat, pogotovo "ako nisi u tom žanru".
Po meni je ovo čisto sranje, tu se vidi da igra, ne samo SC nego i neke ostale igre odnosno kvalitetne ili od prije neki klasici ili nastavci klasika, tj. rebootovi će postati čisto sranje za klince. Koji će je kupiti ili skinuti sa torrenta preći je i zaboraviti jer nije ostavila nikakav utisak na njih jer nisu morali ništa konkretno raditi. Ne sviđa mi se uopće ono kaj je rekla da ćeš samo ići, a Sam će sve raditi, skakati, saginjati se i neznam kaj sve ne. Mislim da neće biti tak napeto ko prije i toliko zanimljivo. :l
Ja znam koliko sam imao missclickova i sjebanih misija i alarma jer nisam skočio na vrijeme, pa završio na svjetlu ili su me čuli. To mislim da neće biti prisutno.
« Zadnja izmjena: Travanj 25, 2013, 16:11:05 od Wulf »

Offline Cole™

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #91 u: Travanj 25, 2013, 16:23:38 »
Okej sutim, dok ne vidim i cujem prve dojmove njegove dojmove.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #92 u: Travanj 25, 2013, 21:46:56 »
"Za razliku od dosadašnjih igara u serijalu koje su bile presložene za moderne igrače, Splinter Cell: Blacklist će svojom jednostavnijom prirodom privući veću publiku i ispuniti sav potencijal franšize."

Sav potencijal franšize - misle potencijal zarade  kava1
 
"Jedna od stvari koja je kočila Splinter Cell igre bila je složenost."

Hebemti rečenicu, ne znam da li da se smijem ili plaćem - igru koči složenost - WTF?!? Pa svatko tko je igrao i volio SC ga je igrao i volio zbog toga kakav je bio. A to je bila stealth igra prije svega. Zapravo, jedino stealth igra. Ista stvar kao i da ono gore i potencijal  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #93 u: Travanj 25, 2013, 22:56:10 »
Mogli su onda komotno film napravit, fino kupiš, ubaciš i gledaš Sama kako trči, skače, saginje se i ubija. Tu i tamo koji QTE i to je to  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Thergothon

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #94 u: Travanj 26, 2013, 01:04:41 »
Već jako dugo nisam pročitao tako kontradiktorne izjave, a to mi je dovoljan dokaz u kojem smjeru se sve razvija.

Jedan dio teksta gdje priča o potrebi planiranja i želji da ponude 2 različita pristupa mi je zvučao logično. Stari SC je HC stealth naslov koji kažnjava akciju i već prije sam pisao o tome da sloboda izbora nikako ne može loše utjecati, naravno, ako svaki pristup dobije jednak tretman. Ali onda kreće ono najbolje:

By default, though, Splinter Cell: Blacklist offers a more "fluid, modern play-style", Raymond explained, which helps Fisher navigate the 3D environments without the need for as much interaction on the part of the player.
"You can climb up, do 3D navigation and jump over things without thinking too much or pressing buttons," Raymond said.

"Sam does it automatically. The Killing in Motion, being able to Mark and Execute while moving through the map, makes it much more accessible to more of an action gamer."

While Blacklist's success remains to be seen, Raymond insists Splinter Cell has all the ingredients to be as popular as Assassins' Creed - or any of the game industry's biggest franchises.


Još gore mi je miješanje pojmova kao što su komleksnost i izazov, odnosno mogućnost odabira težine.
Nema veze jedno s drugim. Kompleksnost uvijek prvo vežem uz level dizajn i gameplay mehaniku, ako se to uništi - nikakva ULTRA HC težina u kojoj te protivnici gađaju s 2km ne mogu poboljšati dojam.

Na isti način su uništili Rainbow Six serijal. Od HC Raven Shielda gdje je trebalo taktički razmišljati i pomno planirati svaku akciju, pa do Vegasa u kojem imaš "fluid, modern play-style" i planiraš (uh, znaš kako) u pokretu. Isprazne fraze koje služe da se na lijep način zakamuflira bolna istina.

Offline ManTheRamparts

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #95 u: Travanj 26, 2013, 01:08:24 »
Chasing them moneys. Move along people, nothing to see here. kava1

Offline the_prodigy

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #96 u: Travanj 26, 2013, 10:46:39 »
Treba igru prvo isprobati pa vidjeti kakva je. Ako vec sad zakljujuces da je igra smece, kad je krenes igrati samo ces traziti ono najlosije u igri da bi dokazao da si bio u pravu, umjesto da normalno igras i probas uzivati. Ovo govorim na "ti" ali ne mislim na nikog naosob, nego opcenito..
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #97 u: Travanj 27, 2013, 01:50:40 »
Kooperativni <3.

Splinter Cell Blacklist Puzzle: Reveal
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #98 u: Svibanj 03, 2013, 20:07:37 »
Odlična stvar, povratak korijenima (mode koji je bio aktualan dok većina današnjih "istinskih fanova" nije ni znalo za SC serijal  cer1njothumbs1

Splinter Cell: Blacklist vraća multiplayer mod Spies vs. Mercs | HCL.hr

Offline Wulf

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #99 u: Svibanj 03, 2013, 21:37:51 »
ja nažalost nisam imao priliku igrati to zato što u UBIPacku gdje je i SCCT nema CDKey za MP... a nikak da pošaljem mail da mi pošalju CDKey, osim ak se u tom pakovanju ne dobiva cd key - što je GAAAAAAAAAAAAAAAY!!

A nije da ga mogu igrat sad zapravo  jaad

Offline Cole™

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #100 u: Svibanj 08, 2013, 16:12:31 »
Najavljeni Spies vs. Mercs mod u novom Splinter Cellu prikazan je gameplay videom u kojemu ključni ljudi zaposleni na igri objašnjavaju njegove mehanike.

Multiplayer Splinter Cell: Blacklista prikazan gameplay videom | HCL.hr

Ubisoft je objavio novi Splinter Cell: Blacklist video u kojemu je ovoga puta u akciji pokazan nedavno najavljeni Spies vs. Mercs mod, koji u serijalu egzistira još od 2004. godine i naslova Pandora Tomorrow. Spomenuti video možete pogledati u nastavku, a poslušajte i ono što govore komentatori koji su zapravo ključni ljudi koji stoje iza nadolazeće igre:

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QDwW0zGthxA

Ono što će razveseliti fanove serijala je informacija kako se čovjek s početka videa, Gunther Galipot - originalni tvorac Spies vs. Mercs moda, vraća kao glavni dizajner cijele stvari.

Sam mod ovoga je puta podijeljen na dvije potkategorije za dva ili četiri igrača, a shema izgleda ovako:

CLASSIC SvM - 2v2; ista stvar kao u igrama Pandor Tomorrow i Chaos Theory, stvoreno za prave fanove
BLACKLIST SvM - 4v4; mnogo mjesta za uređivanje, mogućnost određivanja vlastite klase tijekom igranja
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #101 u: Svibanj 08, 2013, 16:34:31 »
Gunther Galipot - originalni tvorac Spies vs. Mercs moda, vraća kao glavni dizajner cijele stvari.

To najviše ulijeva nadu.
Nažalost, taj mode me više zanima od SP kampanje jer će biti vjerojatno jedini segment u kojem se traži upotreba mozga u ulozi špijuna jaad

Offline Cole™

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #102 u: Svibanj 27, 2013, 19:30:03 »
Novi Splinter Cell: Blacklist dev diary fokusira se na co-op | HCL.hr

Ubisoft je objavio još jedan developer diary video, koji se ovaj put fokusira na prezentaciju kooperativnog igranja u kojem će sudjelovati dva igrača. Jedan će naravno, kontrolirati Sama, dok će drugi igrač preuzeti ulogu bivšeg CIA operativca Isaaca Briggsa. Co-op u Splinter Cell: Blacklistu bit će usmjereniji prema glavnoj priči unutar igre i sadržavat će četiri vrste misija te 14 mapa koje će biti dizajnirane na način da igrač ima nekoliko različitih pristupa za rješavanje misije. Za igrače koji preferiraju lokalno kooperativno igranje putem split screena, dobro je znati kako Blacklist sadrži i tu opciju.

Za kraj, pogledajte video koji otkriva nekoliko detalja o Issacu te prikazuje kako izgleda co-op igranje u pokretu, a za one koji su zaboravili, Splinter Cell: Blacklist stiže na police trgovina 22. kolovoza i to na PC, PS3, X360 te Wii U platforme.

Splinter Cell Blacklist - CO-OP ComDev Video [EUROPE]

Dosta me zanima taj segment, budući da je to u Convitionu uz priču iz singleplayera, najbolji dio igre...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #103 u: Svibanj 27, 2013, 20:51:29 »
Spies vs. mercs i co-op me jako zanimaju.
Posebno me raduje jer nisu izbacili split-screen.

@Ramparts

Ima da opet kickamo terorističke guzice  cer1njo

Offline Deadwalker

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #104 u: Svibanj 27, 2013, 22:01:17 »
Nevjerojatno, al igra me najviše zanima zbog MP-a. Kao da je odlaskom Ironsidea umro moj interes za kampanjom  jaad