Autor Tema: Splinter Cell Blacklist  (Posjeta: 67394 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Iceman

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #15 u: Lipanj 05, 2012, 01:00:59 »
a daaaaa ? :)

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #16 u: Lipanj 05, 2012, 01:38:50 »
Ja nažalost Chaos theory nisam odigrao zbog one uber hebene ubisoftove zaštite, gdje treba disejblat (disable) CD/DVD-rom ali i još tisuće drugih stvari. Uglavnom prekomplicirano za mene a i nisam htio shebati windows

Kad razmislim, tj sjetim se, mislim da je to zapravo bio i meni razlog zašto sam stao nakon dvojke. Previše zajebancije bilo i nisma imao živaca nikad za takvo što. Jedan sam od onih koji će kupiti original samo jer nema zajebancije sa njime. OK, nije jedini razlog, ali da i nema drugih, radi ovoga bih samo kupovoa originale kad god mogu. No da, eto, to me zeznulo i nisam onda nijedan dio kasnije igrao jer nisma išao po redu, tj preskočio sam 3, pa onda i 4, pa...  cry1

A najgore je čini se da sam stao baš pred najbolje dijelove

3,4,1,5,2.

 cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #17 u: Lipanj 05, 2012, 01:41:33 »
Ovo mi je prelinearno.Još mi je nekak sjel ovaj zadnji.Zaboravio sam ime.Al ovo neću igrat sigurno.

Offline Cole™

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #18 u: Lipanj 05, 2012, 01:42:51 »
Zanimljivo da sve igre u tom serijalu su mi 85+
Možda jesam fanboy, ali realno gledajući sve su 80+, a to je velik uspijeh za serijal.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #19 u: Lipanj 05, 2012, 20:56:18 »
a gle... može bit da su htjeli napraviti neke promjene je valjd nisu mogli vrtit jednu te istu priču više... pod time mislim isti način igranja i obavljanja misija..
jer u tri nastavka si imao stealth akciju i to je to... obavi misiju da te ne detectajuu i aj bok... osim ak nisi dopustio da te uhvate u chinese embassy ili di je već bilo to :D
sa double agent su promijenili malo enviroment.. bilo je stealtha, ali po danu, a ubacili su i to da radiš za nekog drugog što ubacuje dodatnu dinamiku.

po meni je opravdano što mijenjaju neke stvari, ali je i meni bezveze.. jebeš ga ako bi bilo pet nastavaka sa stealthom akcijom, gušt mi je biti uza zid par minuta i čekati da se lik okrene  thumbs1 dsmoker

ali tak sve igre rade... vrte jednu stvar i onda praktički sve izmjene... NFS, RE - i to je sve kaj mi pada na pamet  cer1njo

sad idem pogleat filmić  cer1njo

Offline Cole™

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #20 u: Lipanj 05, 2012, 23:16:02 »
Splinter Cell Blacklist - Michael Ironside & Eric Johnson [UK]


E3 2012: Splinter Cell Blacklist



Malo odvagnuo logiku i promjenio mišljenje. Promjena glasa novog Sama je dobrodošla upravo iz razloga u prvom videu gore. Budući da smo se tokom svih ovih godina od početka serijala susretali sa Samuela koji je pokretljiv i brz u skladu s glasom i 57-im godištem, malo bi nerealno bilo vidjeti Fishera ovako okretnog i brzog kakav je u novome Blacklistu. Stoga ta promjena godi i nije tako strašna kao na prvi pogled.

Novi lik čak ima sličnu boju glasa u par navrata u traileru. Zadnji Convition je bio dosta dobar i puno dobrih novina je donio, ali je zasmetala ta činjenica da nema više klasičnog stealth pristupa i da je "mark & execute" doslovno olakšao napetu situaciju i cijelu igru. Ukoliko izbalansiraju bolje taj dio, novi Splinter Cell mogao bi biti osvježen i ponovo hit igra. Za prezentaciju i priču se ne bojim - tu su majstori.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #21 u: Lipanj 06, 2012, 12:03:10 »
Njihovi izgovori na koje ne padam  :P
Ok, na glas cu se priviknuti, ali mark & execute mi je uzasan od prvog dana zbog istog razloga kojeg si i ti naveo.
Nekad ako si imao 5 protivnika u odredjenom podrucju, trebao si dosta stpljivo planirati i nadmudrivati se s njima i biti precizan ako si ih vec htio eliminirati. Ovdje vec sad vidim da je AI mutav i sve je prislozeno za mark & execute. Prvi neprijatelj je apsolutno uvijek okrenut ledjima i poklon igracu da si napuni mark & execute 2-3 boda. Nakon toga slijedi oznacavanje preostalih neprijatelja i aktiviranje. Automatizirano smece koje se igra samo od sebe i iako te nitko ne sili da to koristis, citav gameplay je kreiran s fokusom na to nuzno zlo. Odigrat cu sigurno i vjerojatno se dobro zabaviti, ali nikad ne mogu takav gameplay poistovjetiti s imenom Splinter Cell....

Offline Praetorian

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #22 u: Lipanj 06, 2012, 18:25:08 »
lol koji razlog zašto više Mike Ironside neće davati glas Samu fpalm1 fpalm1

Pa kako Mark Hamill (Luke Skywalker) može davati glas Jokeru u Batmanu AA i AC s toliko živosti, a Mark je u godinama također.
« Zadnja izmjena: Lipanj 06, 2012, 19:42:54 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #23 u: Lipanj 06, 2012, 20:10:32 »
Lol pa pogledaj moj prvi post iznad Therovog prvi videomaterijal.
Sve ti kaže u njemu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #24 u: Lipanj 06, 2012, 20:25:25 »
Pogledao sam jos jučer. I opet isto mislim, a i ak je mogao Mike bit u Convictionu mogao je i u ovome. Pa nije tolko ostario od Convictiona.

Offline Cole™

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #25 u: Lipanj 06, 2012, 20:29:18 »
Ne kužim zašto ne kužiš kada su objasnili. Michaelov glas više nejde uz dinamiku novog Samuela i to se osjeti.
Meni osobno je taj glas nešto najbolje u svijetu glasova, ali slažem se uz činjenicu kako novi, brži bolji Sam treba i nešto mlađi i dinamičniji glas.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #26 u: Lipanj 06, 2012, 20:45:16 »
Isto kao da David Hayter vise ne posudjuje glas Solidu Snake-u, ikoni gaminga. Ili pak Duke Nukem da svoje macho spike pocne bacati s nekim pickastim glasom. Nula bodova i nikako to ne odobravam. Prema ovome, na kraju sportasi budu odradjivali voice acting na losem engleskom samo zato jer su spretni  fpalm1
Lijepo je objasnjeno i sve shvacam, ali se ne slazem s takvom politikom.

Offline Praetorian

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #27 u: Lipanj 06, 2012, 20:51:30 »
Jako će mi falit Mikeov glas. Baš mi se urezao u pamćenje. Savršen glas, baš paše Fisheru. Iako kakvim je vodama krenuo SC nebi mu ni Mike pomogao. Igra postaje čista akcija...Joj kad se sjetim SC Chaos Theorrya i Double Agenta, postane mi žao kud je serijal otišao. Ali možda nas novi SC iznenadi...
THERGOTHON to ja cijelo vrijeme pokušam reći. Ti si to savršeno objasnio thumbs1 thumbs1
« Zadnja izmjena: Lipanj 06, 2012, 21:01:43 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #28 u: Lipanj 06, 2012, 22:01:03 »
Ma znam ljudi, ja se apsolutno slažem s vama.
Sam Fisher i glas Ironsidea su jedno i karakterno savršeno stopljeni. Teško ću prežalit i ja, no želim odigrat igru i onda reć dojmove.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Splinter Cell Blacklist
« Odgovori #29 u: Lipanj 06, 2012, 22:03:52 »
Isto kao da David Hayter vise ne posudjuje glas Solidu Snake-u, ikoni gaminga. Ili pak Duke Nukem da svoje macho spike pocne bacati s nekim pickastim glasom. Nula bodova i nikako to ne odobravam. Prema ovome, na kraju sportasi budu odradjivali voice acting na losem engleskom samo zato jer su spretni  fpalm1
Lijepo je objasnjeno i sve shvacam, ali se ne slazem s takvom politikom.

Iako sam odigrao smao prva 2 SC-a, slažem se sa rečenim  thumbs1

nego, svo to pričanje od SC-u me nabrijalo i mislim da ću uskoro ispraviti nepravdu i odigrati i preostale. Možda čak ponovno i prva 2 jer daaavno je to bilo  shy1

Samo ne znam sad, SC, Mafia ili... jebemu... e akko sam retardiran, blokada mozga - Agent 47, jel. Aha, da, Hitman, konj retardirani   fpalm1
Ugl, nahajapali ste me na te igre (90% Cole  shy1), i namjeravam sve odigrati ove godine, počevši već sa nekom čim završim Brotherhood
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.