Autor Tema: GT5 - GTS + CSR prvenstvo  (Posjeta: 20441 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: GT5 - GTS + CSR prvenstvo
« Odgovori #30 u: Kolovoz 15, 2012, 00:01:46 »
Hhhh proleti i još jedna utrka

U kvalifikacijama sam skroz loše vozio,baš sam se borio sa autom i nikako nisam bio zadovoljan.Trebao sam startat na 4.mjestu al je Marac izašao i startao sam kao 3. ni kriv ni dužan  cer1njo

Imao sa odličan start,prošao rusa na startu i bio iza leđe Iced-u koji me je zbunio promjenom putanje i nakon toga sam izgubio 2-3 pozicije u prvom dijelu staze.Nakon prvog kruga sam bio 3.,iza Rusa,a ispred Kikija.U 4.krugu opet veliki peh,gledao iza Kikija te se na šikani zabijam u zid  cry1 cry1.Nakon toga odma brzo u box.Poslije boxa sam vozio na rubu svojih mogućnosti,uspio proći kroz box-eve ivana i wolfa al kako sam vozio "bržim" tempom tako sam i gume trošio.U 22-23krugu sam ponovno otišao u box u nadi da ću sa dobrim vremenima ipak doći do 7.mjesta ali sam se prevario,nakraju sam završio 4sec iza Wolfa.
Jedino sam zadovoljan što sam u utrci postigao svoje najbolje vrijeme na ovoj stazi 1.39.441 a sve ostalo je bilo za bacit u vodu.Toliko sam trenirao i sad nakraju zbilja loš rezultat,ali šta ćeš idemo dalje .

Čestitke Iced-u na odličnoj vožnji i na najbržem vremenu na utrci  thumbs1

Offline iced16

Odg: GT5 - GTS + CSR prvenstvo
« Odgovori #31 u: Kolovoz 15, 2012, 09:19:23 »
Što se tiće utrke...

Vrlo teška utrka, premumoran nakon... Ok start, vidio da je balkan u naletu pa sam za svaki slućaj išao braniti unutarnju. Onda polako se odvajam od rusa, nešto sitno te onda on radi grešku te povećavam prednost na 5 sekundi. Do bokseva prednost bila na 10 sekundi. Nakon izlaska, još koji krug stoji 9-10 sekundi te iznenadno rus pronalazi brzi tempo te polako skida prednost sve do 7 sekundi.  Tad sam zagrizao do kraja i pokušao redati brze krugove. Taktika se isplatila, nisam nigdi pogrišia, i povećap prednost na konaćnih 11 sekundi.

Vrlo zadovoljan, ali kao što sam rekao, jako, jako teška staza za voziti...

Updejtan je poredak...

Offline s2000

Odg: GT5 - GTS + CSR prvenstvo
« Odgovori #32 u: Kolovoz 19, 2012, 18:38:31 »
Danas me nema,na moru sam a tamo nemam mogucnosti spojit ps3 na net.

Offline Montoya

Odg: GT5 - GTS + CSR prvenstvo
« Odgovori #33 u: Rujan 01, 2012, 12:43:08 »
Kaj je sa ovim, stale rasprave/izvješća, kakav je uopće poredak i dal postoji (linkovi nisu opcija :)?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"