Autor Tema: Batman Filmovi  (Posjeta: 37704 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #60 u: Srpanj 14, 2015, 00:01:58 »
Potencijalno bi moglo biti odlično, samo se malo strah ja jokera pošto ga Leto glumi, a i bio sam skeptičan kad ga je Leadger glumio i na kraju mi ispao najbolji joker. Hopes up
Harley izgleda  ave1 ave1 ave1

Offline gamelaker

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #61 u: Srpanj 14, 2015, 00:52:32 »
ne znam za vas, al di god da vidim harley (bilo animirana serija, sad to iz filma il igre recimo) megajebob mi je uvijek  cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #62 u: Srpanj 14, 2015, 05:39:43 »
Kad ja budem bogat napravicu batmam po arkham serijalu

Offline Thergothon

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #63 u: Srpanj 14, 2015, 09:43:47 »
Kad ja budem bogat napravicu batmam po arkham serijalu

Pošto si fan Arkham serijala, pročitaj si Arkham Asylum strip iz kojeg su crpili inspiraciju za prvu igru:

In this painted graphic novel, the inmates of Arkham Asylum freed themselves and have taken over Gotham's mental illness detention center on April Fool's Day and have only one request. That is for Batman to come into Arkham Asylum with them in exchange for their prisoners. Accepting their demented challenge, Batman is forced to live and endure the personal hells of the Joker, Scarecrow, Two Face and many other of his sworn enemies in order to save the innocents and retake the prison. During his run through this absurd gauntlet, the Dark Knight Detective's own sanity is in jeopardy. The mental patients of Arkham Asylum believe that Batman belongs in Arkham Asylum with them because a man who chooses to wear a Batman suit and hunt criminals all night cannot be completely sane.


Offline Punisher

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #64 u: Srpanj 14, 2015, 10:52:43 »
Taj film bi bio duplo bolji da ima Deathstrokea. Isuse Leto zgleda prelose ko joker al izgleda interesantno film.

Offline doktor1

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #65 u: Srpanj 14, 2015, 11:08:16 »
Isuse Leto zgleda prelose ko joker al izgleda interesantno film.


Nakon prvih trailera kada je Heath Ledger bio nepoznanica...  kava1



Po ovom videu mi baš ima tu luđačku notu u sebi...
I ja sam bio onaj tko je pljuvo po  Afleckvom izboru za Batmana, a sada sam 99.9% siguran da će biti najbolji Bamtan/Bruce Wayne bez konkurencije.
Sada nakon šta su vidjeli Wonder Woman u traileru, "internet" sere i po njoj...

Offline Praetorian

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #66 u: Srpanj 14, 2015, 15:06:02 »
Ther se sjecas one crtane serije Batman sto je isla prije na hrt-u?
E u toj seriji mi je bats postao najbolji heroj ikad. I od tad sam zelio da netko napravi dobar film i igru o batmanu. Igru sam dobio i to cak 4 odlicne. Sad jos sam cekam film. Nego gdje nabavit taj strip?

Offline Kole

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #67 u: Srpanj 14, 2015, 15:07:14 »
I ja bi si piknuo strip, gdje kako?

Poslano sa mog Blade III koristeći Tapatalk


Offline gamelaker

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #68 u: Srpanj 14, 2015, 15:10:13 »
Ther se sjecas one crtane serije Batman sto je isla prije na hrt-u?
E u toj seriji mi je bats postao najbolji heroj ikad. I od tad sam zelio da netko napravi dobar film i igru o batmanu. Igru sam dobio i to cak 4 odlicne. Sad jos sam cekam film. Nego gdje nabavit taj strip?

Šta ti ne valja s Nolanovom triologijom?  jaad

Offline Praetorian

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #69 u: Srpanj 14, 2015, 15:14:14 »
Rekao sam kakvog batmana hocu

Offline Thergothon

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #70 u: Srpanj 14, 2015, 16:11:08 »
Ther se sjecas one crtane serije Batman sto je isla prije na hrt-u?
E u toj seriji mi je bats postao najbolji heroj ikad. I od tad sam zelio da netko napravi dobar film i igru o batmanu. Igru sam dobio i to cak 4 odlicne. Sad jos sam cekam film. Nego gdje nabavit taj strip?

Naravno, preporučam ti da pogledaš originalnu verziju jer na HRT-u je išla sinkronizirana verzija kolko se ja sjećam.
Pošaljem vam na PM link za strip, uglavnom nešto mračnija interpretacija Batmana...

Inače imam gadnu averziju prema superjunacima i ne mogu se prisiliti do kraja pogledati niti jedan film, Batman je još od djetinjstva iznimka.

Offline gamelaker

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #71 u: Srpanj 14, 2015, 16:51:12 »
Ther, PM-aj i meni ako nije problem  shy1

Offline Praetorian

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #72 u: Srpanj 14, 2015, 19:23:22 »
Naravno, preporučam ti da pogledaš originalnu verziju jer na HRT-u je išla sinkronizirana verzija kolko se ja sjećam.
Pošaljem vam na PM link za strip, uglavnom nešto mračnija interpretacija Batmana...

Inače imam gadnu averziju prema superjunacima i ne mogu se prisiliti do kraja pogledati niti jedan film, Batman je još od djetinjstva iznimka.
Nije bila sinkronizirana bar kad sam ja gledao. Zato mi i ostao jokerov i batmanov glas u sjecanju i onda jos kad sam ih cuo u igrama, savrseno :) al mislim skinut seriju i opet pogledat. Hvala za link :)

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #73 u: Srpanj 14, 2015, 19:43:06 »
Nije bila sinkronizirana bar kad sam ja gledao. Zato mi i ostao jokerov i batmanov glas u sjecanju i onda jos kad sam ih cuo u igrama, savrseno :) al mislim skinut seriju i opet pogledat. Hvala za link :)

Mislim da si gledao na Cartoon Networku kao i ja, tamo je išao oriđiđi.

Je, Harley je prejebob

A Joker - slično sam mislio za Afflecka kao doktor i promjenio mišljenje, no za Jokera od početka nekako mislim i vjerujem da će biti fantastičan, ako ne i najbolji ikad! Jer Leto je realno jedan od boljih glumaca danas i čovjek je fakin kameleon. Svaki film, druga uloga, i odradi ju odlično!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #74 u: Srpanj 14, 2015, 21:38:08 »
Jered Letho je realno jedan od boljih glumaca danas i čovjek je fakin kameleon. Svaki film, druga uloga, i odradi ju odlično!

Amen  thumbs1