Autor Tema: Batman Filmovi  (Posjeta: 37705 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #75 u: Srpanj 14, 2015, 23:13:55 »
Amen  thumbs1

majke mi

u Dallas buyers club nisam uopće registrirao ko je taj transić... Ne bi ga skužio nikad, pa ni u creditsima
Onda mi je cura rekla da je to on. Ja osto paf. I onda kad sam se malo zagledao vidim po faci.

Offline doktor1

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #76 u: Srpanj 14, 2015, 23:17:21 »
Pokrenuo sam diskusiju na Reboot forumu cer1njo

Samo sam jebenu istinu reko...

A one komentare di tip zaključuje da je Cavill veći od Afflecka i di se tip čudi da u traileru Batman sam sebi šalje signal?????*?*??tqt34v6ertw5 zhosuw4!!"#$
Kupi jbeeni mozak  kava1

Zato mi se gadi internet...

Ovaj forum je po pitanju toga jebeni dnevni boravak di može podiskutirat, ali ostatak interneta,,,,,  fpalm1
Jer evo kolege Praetorian je reko da mu ovo ne leži i to je to...Nije počeo bičat po glumcima koji pojma jebenog nemaju, kao ni redatelj...

Ja ću prvi kamen bacit - ja sam pljuvo i pljuvo po Affleku kao Batmanu kada smo to doznali! Pogriješio sam i pokrit ću se ušima! Ali neću tražit nikakva opravdanja!

A da se razumjemo, niti sam fan DC-a niti MARVEL-a
Random tip koji kao i mnogi drugi ljudi smatraju da će ovaj Snajderov BvS film biti pun pogodak!
« Zadnja izmjena: Srpanj 14, 2015, 23:25:59 od doktor1 »

Offline gamelaker

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #77 u: Srpanj 15, 2015, 00:55:26 »
Onaj Shtiri (ili kako već) s reboota ti je ukro avatar, nemože to tako!  ;D

Offline doktor1

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #78 u: Srpanj 15, 2015, 00:58:33 »
Niko mi nije "ukro" avatar!?

Offline gamelaker

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #79 u: Srpanj 15, 2015, 01:16:15 »
ma na ovo sam mislio xD


Offline doktor1

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #80 u: Srpanj 15, 2015, 01:23:17 »
A moraju ljudu pratit pravi trend....  kava1
Zna se tko je tu najbitniji - doktor1
Zajebavam se...

Nego znam tko će ovom filmu ljepit 11/10 i slično, a da nisam ja, (jer ja ću naći ono nešto šta mi se ne sviđa i moš ga jebat ;D) --- Cole  cer1njo
Kada sjedne tamo u neko petnaest de kino i počne sipat riječi hvale neću htjet ni pogledat film  ;D  :P

Offline gamelaker

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #81 u: Srpanj 15, 2015, 01:40:02 »
Uvjeren sam da će Affleck bit dobar batman, ima frajer ono nešto za takvu ulogu (i u prosječnom a nekima i užasnom daredevilu mi je bio odličan). Plus, malo mi sliči na Brucea iz Arkham Originsa  ;D



Zainteresiralo me i to što će on sam režirat taj neki novi Batman film nakon BvS. Imam povjerenja, njegovi Argo i The Town su mi odlični filmovi.
« Zadnja izmjena: Srpanj 15, 2015, 01:44:18 od gamelaker »

Offline Kole

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #82 u: Srpanj 15, 2015, 03:48:56 »
Ma i ja sam mali skeptičan po pitanju Afflecka ali kakve je uloge imao, mislim da će ovo zrulat samo tako.

Poslano sa mog Blade III koristeći Tapatalk


Offline Thergothon

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #83 u: Srpanj 15, 2015, 12:32:22 »
Ajde da i ja malo prokomentiram Batman v Superman...

Dok je bilo objavljeno da Affleck bude novi Batman, zapravo su dojmovi bili neutralni. Naravno da su mi na pamet pale neke odvratne gadarije u kojima je prije glumio, ali i dobre stvari kakvih je sve više u zadnje vrijeme jer je valjda konačno sazrio kao glumac. Vidjevši trailere, siguran sam da bude isprašil tur Bale-u.

Sama ideja sukoba Batmana i Supermana mi je djelovala idiotski i nepotrebno, ali u ovim trailerima me zapravo najviše oduševilo to da se ne pristupa svemu površno kao inače u takvim filmovima.
Vidi se na primjeru Supermana da ga ne doživljavaju svi kao apsolutno dobro i spasitelja, već je čovječanstvo podijeljeno. Neki ga doživljavaju kao boga, dok ga drugi promatraju iz drugih perespektiva što se i vidi u sceni prosvjeda i suđenja. Strah od apsolutne moći koja prije ili kasnije kvari onoga koji ju posjeduje, pa do propitkivanja korisnosti dok sruši pola grada i napravi veću štetu nego da nije ništa poduzeo.

Batman mi djeluje kao da se osjeća totalno beskorisno i zasjenjeno zbog Supermana i siguran sam da ovo bude najbrutalniji i najmračniji Batman do sada u nekom filmu. Meni to paše jer neke od najboljih priča o Batmanu su mi one gdje je totalno na rubu i gdje mu malo fali da prekorači onu liniju nakon koje više nema povratka. Što se tiče pljuvanja po odijelu, ne znam, zar zbilja ljudi misle da je Bruce Wayne ograničen na jedno odijelo (ok, svtako ima svoje preferencije) i da nema budžeta izraditi ih više za različite situacije? I pazi OVO, bori se protiv praktički besmrtnog Supermana i logično je da ga na neki način unaprijedi i ojača maksimalno. Najbolje bi bilo da ide samo u običnim tajicama  cer1njo


Meni djeluje moćno, pogotovo dok ustane iz uništenog batmobila, baš se vidi da mu se želi krvi napiti  ;D

Maratonci trce pocasni krug - Slusaj razbojnice - YouTube


Jedino znam da kraj budu totalno usrali jer je puno likova prikazano kroz trailer i glavni twist je totalno predvidljiv. Prije ili kasnije budu shvatili da su nečije marionete i nakon sat i pol brutalne borbe dolazi do skalapanja saveza jer ipak se bore za istu stvar, braća po pravdi.... BLJUV... jer nemaju muda otići do kraja i zamjeriti se fanovima Batmana ili Supermana.

Offline doktor1

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #84 u: Srpanj 15, 2015, 12:41:51 »
Vidjevši trailere, siguran sam da bude isprašil tur Bale-u.


Sa Betglasom je Bejlovog Betmena već pokopo deset metara pod zemlju

"Tell me, do you bleed? You will" - YouTube


Gospon Šnajder je reko zašto ima mech odjelo - da ne postanje palačinka

Za tu zadnju scenu šta kažeš.. Da ubija, ali i sami govor tjela/stav Affleckovog Šišmiša je odličan. A ona kratka scena iz novog trailera gdje je u "combat flowu" je totalni Arkham serijal igara  ;D

Offline Wulf

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #85 u: Srpanj 15, 2015, 13:45:54 »
@Ther: Pa ovo sa odijelima ista stvar ko i sa IronManom. Hulkbuster armor. Isti drek ko i ovo. Trailere nisam gledao tako da ne znam sve, ali neke slike kaj sam vidio, vidim o kakvom se odijelu radi. I nemre se reć da ne bi bilo dosadno da je konstantno u jednom te istom odijelu.
Opet i da se zadovolji to da odijelo bude isto i onda kad bi se šorao protiv Supesa i ovaj bi ga namlatio ko pičku E! onda bi se pak kukalo kak je Bats besmrtan jer ima obično odijelo i nije mu niš.
Samo kad sam vidio sliku

odma mi je bilo jasno da mu je to za Supesa.
Volim kad se ovako stvari mijenjaju i po meni je odijelo sasvim opravdano i razumio bih čak i da su mu masku stavili da mu zaštiti zube ;D

Gledao trailere nisam ni neću dok ne zajde van. Jako me zanima film i jedva čekam kad bum ga gledao  ;D


Offline Praetorian

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #86 u: Srpanj 15, 2015, 18:27:07 »


gotovo sam siguran da ce se bats i elvis (superman) udruzit. Justice league.


Joj da oce napravit justice league vs avengers..

Offline doktor1

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #87 u: Prosinac 01, 2015, 09:14:22 »

Offline Cole™

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #88 u: Rujan 18, 2017, 22:14:09 »
Da oživim temu ako je netko za...

Batman Begins (2005)

PG-13 | 2h 20min | Action, Adventure | 15 June 2005 (USA)



★★★★★

Briljantan | Sjajna gradnja temelja za trilogiju | Najbolja ekranizacija Batmanovog početka

Nisam ga dugo gledao. Od cijele Nolanove trilogije ovo mi je četvrto gledanje jedinice, dvojku sam pogledao tri puta, a troju dva puta (jedino sam trojku gledao u kinu; oba puta). Taman se uhvatio igranja Batman Originsa pa da se malo ušemim u ulogu Batsa. Ova jedinica je Batmanovski film bez mane. Tako sjajan početak, pa ta njegova tranzicija. Pa treninzi sa ligom sjenki. Pa odličan Ra's al Ghul; Gotham je predivan. Likovi su odlični. Nikad neću prežalit što Katica glumi samo u ovom filmu; predivna je. Bale je super odglumio Batsa; no Afflecku definitivno bolje sjeda ta uloga. Atmosfera, realizacija scenarija, ma sve je odlično napravljeno. Maksimalna ocijena - pet zvijezdica.

The Dark Knight (2008)

PG-13 | 2h 32min | Action, Crime, Drama | 24 July 2008 (Croatia)



★★★★★

Najbolji film sa superherojem | Najbolja gluma negativca | Najbolji batman film ikad

Znam da sam dosta glorificirao prvi i treći kao možda u nekim segmentima kao bolje filmove od ovoga, no sada kada sam ga pogledao sa velikim vremenskim odmakom, ovo je jebeno remek djelo Nolanovih. Bale mi je tu puno bolji i superiorniji glumi nego li u prvom filmu. Katie Holmes je jedini minus ovog filma. Puno bolje bi mi sjela nego užasna meni sestra Jake Gyllenhaala. Gluma Heath Ledgera ovim će filmom zauvijek ostati njegova ostavština i životno djelo. Apsolutno je nemoguće dobro odglumio u ušao u lik Jokera. Ima jedan dobar interview sa Aaron Eckhartom, gdje objašnjava onu scenu u bolnici; tj. kako su je snimili. Daleko najbolji superhero film, potpuno opravdano kao četvrti najbolji film svih vremena. Sporedni glumci njihova gluma, akcijske scene, glazbena podloga; završetak filma; Fakat ga jako dugo nisam pogledao. Već sam malo i zaboravio koliko je savršen.

The Dark Knight Rises (2012)

PG-13 | 2h 44min | Action, Thriller | 26 July 2012 (Croatia)



★★★★★

Najbolji mogući završetak fantastične trilogije

Zadnja dva puta kada sam ga gledao bilo je u Cinestaru i to iskustvo mi je bilo jedno od najboljih kino iskustava. Od tada sam uvijek čitao na interentu kako je precjenjen zbog hypa ili nečega pa sam i sam sebe uvjerio od tada onako po sjećanju da i je tako. No sada sam ga pogledao uz zvučnike na maksimumu, malo isterorizirao susjede u tih dva sata i četrdeset i nešto minuta, stvorivši si nezaboravan feeling. Nemam riječi. FIlm je jednako dobar kao što mi je to bio u kinodvorani. Malo mi je uvijek smetalo što nema krvi u Nolanovim filmovima, pogotovo u ovome, no to mi je jedina mana ovog filma. Kako je Nolan savršeno prebacio fokus na neke druge likove, tako bi vrhunac bio svaki put kada se Batman pojavi u ovome filmu. Koji masterpiece Nolana u svim mogućim segmentima i nekim sitnicama, gdje rečenice zašto padamo; da bi se digli dobiju takao brutalan smisao u ovom filmu. Sjajno ubacivanje nekih likova poznatih nam, a pogotovo Joseph Gordon-Levitta koji se sjajno uklopio u ovu filmčinu. Anne Hathaway je također bila briljatna. I još samo da pohvalim kraj. SAVRŠEN! Iako bio bi savršen i da je završio film pet minuta ranije. Kakav kraj trilogije!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Batman Filmovi
« Odgovori #89 u: Listopad 09, 2017, 13:50:23 »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB