Autor Tema: Forza Motorsport 5  (Posjeta: 133985 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #30 u: Svibanj 21, 2013, 23:14:04 »
To su traileri da nabriju klince i casual igrače.
Još je ovaj trailer dobar, za FM4 je bilo sve puno kaotičnih sudara, samo su eksplozije falile  cer1njo

Užas, već sam bio otpisao igru, ali na kraju je sve dobro ispalo. Jedini problem je što na takav način privuku užasno puno kretena i otvoreni lobiji su katastrofa.

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #31 u: Svibanj 21, 2013, 23:40:40 »
Mene je osobno Forza odusevila. Nista jos nismo ni vidjeli zato nemojmo donosit ni zakljucke jos. Po meni sigurno nema sanse da bude arkada,posto je Forzi handling jako bitan,i u svakom serijalu se poboljsavao ( + glavni covjek Forze uvijek to napominje). Istina,malo su naglasili tu neki drift ali to je vjerojatno zbog Amerikanaca koji imaju neke svoje zahtjeve i zelje. Odite malo na fb stranicu Forze i vidite komentare,samo traze drift i drag i nascar -.-' Zbog toga vjeojatno i je napravljen takav trailer. Al jeste pogledali zanimljiv detalj? Priblizavanje guma? Kako je guma zagrijana i kako je detaljna? Mislite jos uvijek da ce bit arkada? Jako tesko :) Mislim da ce ovo nesto jako dobro bit...
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #32 u: Svibanj 22, 2013, 00:22:54 »
Nitko nije niti rekao da će biti arkada, samo da trailer neupućenima nikako ne bi mogao sugerirati da se radi o simulaciji.
Klasični marketinški trikovi da se privuče što širi krug igrača i naravno da se na temelju toga ništa ne može zaključiti.
Nije problem u driftu, dapače, kvalitetan drift rijetko koja igra ima i za pravo uživanje u istome je potrebna napredna fizika.

Više cijenim jednostavne i elegantne trailere kakve plasira PD, ali to ne znači da na temelju trailera donosim konačne zaključke. Igram obje igre od prvog nastavka i nadam se da će se ta tradicija i u budućnosti nastaviti  thumbs1

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #33 u: Svibanj 22, 2013, 03:28:23 »
Evo još par slika..























ovo nisu HD slike.
« Zadnja izmjena: Svibanj 22, 2013, 03:30:30 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Wulf

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #34 u: Svibanj 22, 2013, 08:00:36 »
pogledao trailer... nije fora u traileru da se pokaže novi gameplay ili grafika... fora je u next genu kaj se svuda najavljuje...
Stari McLaren protiv novog McLarena... Novi pobijedi "jedva" i na kraju frajer kaže uz kako je pobijedio "he has done it! the new age is here!"
nije to nikakvo hajpanje ili da se vidi je li arkada ili nije nego jednostavno se najavljuje "sve novo". konzola, engine, gameplay, visuals, etc.

Možda pametujem :P jer nisam nikad igrao FM ili imam XBOX uopće, ali meni se trailer sviđa s obzirom koja mu je namjena  thumbs1
Ako će ikada biti para mislim da ću uzeti prije xbox sa FM5 neko PS3/4 i GT6...

Offline Montoya

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #35 u: Svibanj 22, 2013, 10:15:15 »
Trailer ko trailer mi je dobar ali i on, a posebno skrinsi, osobno mi daju dojam da gledam predstavljanje nekog NFS-a, ponajviše HP-a (grafički stil) ili FH-a, a ne novog nastavka FM-a.
No to su sve počeci početaka, rano je za bilo kakve konkretne sudove, a kamoli gotove zaključke ko bude koga "ownal", ko ima šanse ili nema - a već ima primjera toga nekoliko postova unazad.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline LukaM 110

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #36 u: Svibanj 22, 2013, 10:16:15 »
Da, ja sam isto komentar skuzil i bas mi je bilo cudno da ga nitko nije ni spomenuo. Komentator zvuci kao da je iz skotske. Bas mu je jeben naglasak.
Zbog forze me strasno novi xbox privlaci i takve muke imam zbog odabira izmedju njega i ps4.

Therg je dobro rekao da su i prijasnji traileri bili dosta naklonjeni amerikancima sa sudarima i autima sto lete kroz zrak pa je forza 4 super ispala.
Forza Motorsport 4: Trailer (E3 2011) - YouTube
« Zadnja izmjena: Svibanj 22, 2013, 10:20:59 od LukaM 110 »

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #37 u: Svibanj 22, 2013, 14:06:01 »
Mora bit prava simulacija,moraaaa.. Ne mogu zamislit sve novitete koje će bit u njoj pa da ode u krivom smjeru. Po nekoj logici FM3 -> vrhunska, FM4-> puno bolja od FM3 , FM5 + next gen -> mora bit uber realistično i bolesna grafika...ako ne ->  cry1

EDIT: Evo još malo novosti ( i potvrde donekle ) izvor: forzamotorsport.net

''The highest-rated racing franchise of the past 10 years will define the new generation of gaming. As revealed during today’s Xbox: A New Generation Revealed event, Xbox One is coming and Forza Motorsport 5 is leading the way. Built from the ground up to take advantage of Xbox One and the infinite power of the cloud, no game better delivers the sensation of being behind the wheel. “Forza Motorsport 5” sets a new bar for racing games and will be available exclusively for Xbox One at launch.''

Cover photo će bit McLaren P1 - ali to se moglo i pretpostavit

''To celebrate Forza Motorsport 5 and the impending launch of the McLaren P1 (the Forza Motorsport 5 cover car), Xbox has teamed with McLaren to offer one lucky fan the chance of a lifetime – a ride in a real McLaren P1. For more information on this exciting contest, see the official announcement and at http://www.ForzaMcLarenRide.com. ''
« Zadnja izmjena: Svibanj 22, 2013, 16:31:21 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline speedy56

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #38 u: Svibanj 22, 2013, 22:31:06 »
Cover photo će bit McLaren P1 - ali to se moglo i pretpostavit
Bilo bi legendarno kad bi GT6 ili GT7 na coveru imao LaFerrari  ;D

Offline DogZy

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #39 u: Svibanj 22, 2013, 22:53:07 »
Hehe, bilo bi fora, da. dsmoker

Naslovnica Forze ce sigurno biti bomba.

No, izvjesnije da ce na naslovnici GT-a 6 biti Nissan, Mercedes, neki supercar GT koncepcije ili mozda cak i Toyota GT 86...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #40 u: Svibanj 22, 2013, 23:05:44 »
Xbox One nece podrzavati kontroler Xbox-a 360 , sto znaci da najvjerojatnije nece biti podrzani ni trenutni Fanatec-ovi volani. Jako tuzno i katastrofalno od M$. Pokaze li se tocnim, prvi dizem ruke od kupnje novog Xbox-a. Sve informacije nove koje dobivamo mi ga sve vise gade... Sramota!
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Cole™

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #41 u: Svibanj 22, 2013, 23:08:36 »
Ma nema šanse da nebudu podržani Fanatecovi volani...
Gotovo sam siguran 100% u to...
Pa imaju deal...

 kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #42 u: Svibanj 22, 2013, 23:40:21 »
Nista od toga. I ja sam mislio. Potvrdeno je. Samo ono sto M$ proizvodi ce radit - kako kazu , da mogu kontrolirati i donijeti unapredenja i nova iskustva. Kratko i jasno. Poserem se na M$ . Od mene nista u vezi XboxOne,a vjerujem i jos puno ljudi. Al tako su i zasluzili,sami su si krivi.
« Zadnja izmjena: Svibanj 22, 2013, 23:51:00 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Cole™

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #43 u: Svibanj 22, 2013, 23:59:02 »
Nadi mi di je to potvrdjeno.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline hendrix

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #44 u: Svibanj 23, 2013, 00:44:47 »
 Evo ti

Microsoft: 'Only Xbox One controllers, accessories will work with the new console.' | Joystiq

I slobodno potrazi po google-u...

Cak ni headseti nece radit. Neko stvarno glup vodi Xbox, mislim da nece dobro proc ovaj put.
« Zadnja izmjena: Svibanj 23, 2013, 00:47:13 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''