Autor Tema: Forza Motorsport 5  (Posjeta: 133970 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ares

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #330 u: Studeni 06, 2013, 18:53:38 »
hehe dobro mi je dosla ta podrska da sam napravio dobar potez :P problem je bio u tome sto sam veliki zaljubljenik u ta gladijatorska sranja, pa mi je zato izbor bio Ryse. Ali racing je racing i naravno najvise zbog toga sto ce 90% biti porsche paket..kad god cer1njo

da planirao sam i to updateovati, cim prije stignem  thumbs1

Offline Montoya

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #331 u: Studeni 06, 2013, 19:37:32 »
te cu pare investirati u season pass(i dalje stojim iza one svoje recenice gdje kazem da je taj season pass kradja i glupost), jace je od mene.

Zakaj bi season pass bil loš onima koji ionak misle (i imaju s čim) kupovati dodatke?
Nemaju brige, a tu je uvek i prilični popust kad se sve zbroji.
Isplativija su samo "GotY" izdanja - no kolko se na njih čeka...

Za sam pojam današnjih DLC-ova apsolutno se slažem/tvrdim da su pošast, ne i krađa.
No ovo je još gore jer igra na emocije  ;D

U ovom slučaju; u jebate, ovaj ima Poršea! Kolko para? Može!!  cer1njo
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #332 u: Studeni 06, 2013, 21:35:40 »






Xbox One Games Preview - Forza 5 - YouTube


Forza 5 and the Next-Generation of Racing - Small Tweaks, Big Changes, and Drivatars

Offline ares

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #333 u: Studeni 06, 2013, 22:01:29 »
Zakaj bi season pass bil loš onima koji ionak misle (i imaju s čim) kupovati dodatke?
Nemaju brige, a tu je uvek i prilični popust kad se sve zbroji.
Isplativija su samo "GotY" izdanja - no kolko se na njih čeka...

Za sam pojam današnjih DLC-ova apsolutno se slažem/tvrdim da su pošast, ne i krađa.
No ovo je još gore jer igra na emocije  ;D

U ovom slučaju; u jebate, ovaj ima Poršea! Kolko para? Može!!  cer1njo

Tim prvim nije loš, nit je loš nekom ameru ili evropljaninu sa normalnim primanjem, kojem taj season pass dodje kao kad se mi počastimo milka čokoladom od 20kn. Slažem se da je ovaj pass puno isplatniji nego kupovati svaki DLC zasebno, ali generalni problem je taj dodatni sadržaj, nije bitno jel on dolazi u paketu po povoljnijim cijenama ili pojedinačno po skupljoj cijeni.. glavna poenta je da on u stvari uopšte postoji. U Forzi će biti 240 auta i 14 staza (to je 500kn lupam), a problem je što će još u DLC paketima dodati minimalno 100 auta i 5 stazan a to. Oni razmišljaju evo vam pola igre za 500kn, drugi dio ćete dobiti za 400kn... Znači igra ne košta 500kn, nego 900kn..samo što odvojene cijene ljepše zvuče i ova druga opcija(400kn) nije obavezna.pa ko voli nek izvoli.  sm1jeh

To za emocije i za primjer sa Porscheom si totalno u pravu i to je prisutno kod svih nas na ovom forumu.  thumbs1
« Zadnja izmjena: Studeni 06, 2013, 22:04:17 od ares »

Offline Luckyluke

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #334 u: Studeni 06, 2013, 22:57:45 »
Ne pratim baš, odkud im prava za F1 ? Vidim ovog Lotusa na Yas Marini, šta nemaju samo Codemastersi licencu ?

Offline DogZy

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #335 u: Studeni 06, 2013, 23:03:12 »
Za aute (njih 200+, kad su svi prvoklasni) ok, ali 14 staza????? fpalm1 I ne uključivanje Nurburgringa (DLC???) ???  ave1

Kao da u Codu nema assault riffle klase, prvo što mi pada na pamet kava1

Next gen my ...

Sry Ares kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #336 u: Studeni 06, 2013, 23:08:53 »
Divota ovo izgleda. Gledajući Forzu 5, vjerujem da će sljedeća generacija (PS5, Xbox kojigod...) donijeti pravi fotorealizam. Ako ne još i ova nadolazeća. Ovo je launch igra a kako izgleda  ave1 ave1

Dobar primjer pomaka

PS3 graphics comparison over the ages

Ridge Racer LOL  cer1njo

Malo je offtopic sry
« Zadnja izmjena: Studeni 06, 2013, 23:11:04 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #337 u: Studeni 07, 2013, 00:40:02 »
Ne pratim baš, odkud im prava za F1 ? Vidim ovog Lotusa na Yas Marini, šta nemaju samo Codemastersi licencu ?


Čini mi se da je Microsoft sponzor Lotusu, pa možda zato...

Samo 14 staza (točnije lokacija, izvedenice ne računam) dolazi na disku

Staze koje su izbacili:

Sedona
Suzuka
Tsukuba
Sunset Peninsula
Camino Viejo (including Iberian & Ladera)
Fujimi Kaido
Hockenheimring
Infineon (Sonoma)
Maple Valley
Mugello
Rally di Positano (not even going to mention Amalfi)
Road America
Motegi
Nordschleife (expected as DLC)

 cry1 cry1 cry1

« Zadnja izmjena: Studeni 07, 2013, 12:19:03 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #338 u: Studeni 07, 2013, 15:21:02 »
Lol na sliku. cer1njo

Tih 14 staza je na disku, a još prije su potvrdili da izbacuju day one patch tak da me ne bi čudilo da dodaju još neke staze. Al 14 je premalo, sve super autentičnost, laserski skenirano bla bla, al 14?! 14?! cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #339 u: Studeni 07, 2013, 15:24:04 »
Al 14?! Pa nismo v dvetisućitoj više. cer1njo

Inače, po previewima jako hvale Drivatar (debilno ime u rangu Levolution) i da je AI odličan. I to smo dočekali znači.
« Zadnja izmjena: Studeni 07, 2013, 15:31:34 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #340 u: Studeni 07, 2013, 15:34:48 »
Kao da te stare ne zadovoljavaju njihove next gen standarde i da ih ne misle ubaciti dok ih laserski ne skeniraju.

Ok, jasno mi je da je igra launch naslov i da nisu sve stigli, ali zbog čega izbaciti izmišljene staze??? Pa Maple Valley je kultna staza jednako kao i Grand Valley u GT-u.

Zna se zbog čega, samo čekam bombastičnu najavu DLC-a sa stazama.

A i ove ostale staze su mogli samo vizualno napumpati i gotovo, cijenim taj fokus na stopostotnu autentičnost, ali većini i tak bude svejedno dal se neka izbočina ili raspuklina na cesti bude našla u igri ili ne cer1njo

Jedino kaj se više ne moraš zamarati dal su vjerno pogodili stazu ili ne. Znaš da je prava stvar, ali i dok nisu bile, meni je bilo zabavno. Kaj fali Suzuki iz GT-a?

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #341 u: Studeni 07, 2013, 15:39:22 »
Ma seru ga. Isto za aute - kužil bi da je situacija ko u GT-u da je 80% auti sfalšano bez kabine, a s četvorke ima 650 auti, svi s kabinom. I mogel bi prejti prek malo lošije vizualne kvalitete jer je jedno modeli s trenutne generacije, a drugo one odure na GT-u koje su prenesene drito z dvojke (pa čak i s PS1) dok još vizualni prikaz nije bil na ovoj razini.

I to za autentičnost staza - tak i tak nas 99% nikad ne bu prismrdelo bilo kojoj od tih staza i sad nam je strašno bitno ako je malo sfulana staza.

Preseravanja uglavnom i vjerojatno bu udar na novčanik s DLCima. Najgore je kaj znam da imam Xbox One i FM5 da bi popustil i iskeširal pare odma dok bi videl LASERSKI SKENIRAN NURBURGRING razlika 1mm u ODNOSU NA STVARNOST AJAOOOJ. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #342 u: Studeni 07, 2013, 15:48:55 »
Isto ko nekad GT4 i reklame da su odstupanja u odnosu na stvarnu vožnju manja od 5% LUDILO, kupoval se novi volan bez razmišljanja  cer1njo

Ok, ovo sa stazama je ipak real deal, ali stvar je upravo u ovome kaj si napisal.

Odma nostalgija i suza na oko dok sam pročital da je izbačen i Hockenheimring, znaš i sam kakvih je tam dvoboja bilo  cry1


Fujimi Kaido i ultimativno driftanje ne moram ni spominjati....

Ne znam, ne mislim se zaletavati, možda jednog dana uzmem neko GOTY izdanje po cijeni standardne igre.

Offline ManTheRamparts

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #343 u: Studeni 07, 2013, 15:50:47 »
Baš mi je GT4 i odstupanje 5% od prave vožnje odma pal na pamet hahahah

I onda jedni druge svi uvjeravali da je to prava stvar, da je tak zaprav, a niko nije vozil auto još. hahahhaah cer1njo

A vozni model na starim GT-ima je kaj da voziš ne panj, nego DRVENI PANJ. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Forza Motorsport 5
« Odgovori #344 u: Studeni 07, 2013, 15:53:40 »
Nadam se da fizika bude zadovoljavajuća u FM5 dok se isključe sve asistencije.