Autor Tema: Max Payne 3  (Posjeta: 45022 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #60 u: Lipanj 01, 2012, 20:14:41 »
Nakon pet chaptera, da ovo je najbolja Rockstarova igra.  ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #61 u: Lipanj 01, 2012, 21:01:42 »
Ovo me jako veseli, jer Max Payne 1 i 2 su predobre igre. Jedva čekam zaigrat.

Offline Thergothon

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #62 u: Lipanj 01, 2012, 22:03:40 »
@Cole
Odlicna je igra i mene odusevljava SP, no sigurno nije bolje od legendarne jedinice.
Svaka cast Maxu, grand theftu, LA noir-u, ali RDR ih dere sve po redu i ako nisi - odigraj  thumbs1

Offline ZoNTrA

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #63 u: Lipanj 01, 2012, 22:37:31 »
Sad sam malo gledao Playomaniju i nabasao na Max Payne 3 Competitive MP, pošto volim TPS-ove i MP i mislio sam da će biti nešto dobro, kad ono, da ne znam koja je igra, rekao bih da je MP neko niskobudžetno smeće, no to je samo na prvi pogled i samo sam gledao, nisam igrao, možda jako griješim.

Offline Thergothon

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #64 u: Lipanj 01, 2012, 22:42:08 »
SP je odlican, ali MP jako los. Ako volis TPS mozda bi trebao probati, ali ne preporucam jer je stvarno lose i ne znam di im je pamet bila. RDR i GTA iako imaju puno rupa, imaju bolji MP.

Offline ZoNTrA

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #65 u: Lipanj 01, 2012, 22:51:10 »
Ma znam da je SP odličan, možda to probam, no MP neću kad su se obistinile moje slutnje, bum najesen uživo u GTA V, imam i RDR i 50-ak sati u MP i nije loš MP.

Offline Kole

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #66 u: Lipanj 03, 2012, 01:24:46 »
Super radi na Athlon x2 250 oc 3.3 i HD5670 1gb sa 3 gb.Sve na high dx11 1280-720 35,60 fps-a.Odlična optimizacija.Da ovak stavim na gta iv nebi mogel igrat opće lol.Igra je vrhunska mada nisam neki fan max payna.Oborio me s nogu doslovno  ave1

Offline Cole™

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #67 u: Lipanj 03, 2012, 03:34:57 »
Shimmy - mislim da će ti radit dobro na medium detaljima.  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #68 u: Lipanj 03, 2012, 10:00:50 »
Ovaj tjedan zavrsio na old school tezini, nije pretjerano tesko.
Sutra mozda zapocnem 3. prohod, a u pauzama osvajam platinum medalje u arcade modu - "New York minute"
Genijalno je kaj se u tom modu moze odabrati i Max iz jedinice s kiselim osmijehom u koznjaku + gomila drugih skinova  kadt1kažem



I nemojte zaboraviti tijekom igre upaliti TV na odredjenim mjestima, parodija na sapunice i slicno  cer1njo
« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2012, 10:18:02 od Thergothon »

Offline Praetorian

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #69 u: Lipanj 03, 2012, 10:58:41 »
Super radi na Athlon x2 250 oc 3.3 i HD5670 1gb sa 3 gb.Sve na high dx11 1280-720 35,60 fps-a.Odlična optimizacija.Da ovak stavim na gta iv nebi mogel igrat opće lol.Igra je vrhunska mada nisam neki fan max payna.Oborio me s nogu doslovno  ave1

Još jedna potvrda odlične optimizacije. Jedva čekam da se prvi put bacim usporeno i počnem gađati neprijatelje.

Offline Deadwalker

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #70 u: Lipanj 03, 2012, 16:01:02 »
SP je odlican, ali MP jako los. Ako volis TPS mozda bi trebao probati, ali ne preporucam jer je stvarno lose i ne znam di im je pamet bila. RDR i GTA iako imaju puno rupa, imaju bolji MP.

Sasvim suprotno, ako pričamo o samom gameplayu koji pati od nekoliko boljki. Prije svega, ističe se nedovoljno kvalitetna implementacija cover sustava u igrinu mehaniku (čudno "ljepljenje za cover" i pretromo kretanje), prebrzo umiranje (čak i na normal težini), protivnici trebaju istu količinu metaka, bez obzira o tipu istih (jednako brzo umire lik u havajskoj košulji, kao i lik u kevlar armoru) itd. Problem je u SP-u što nerijetko ovisiš o level dizajnu gdje su primjerice leveli u nekakvim uredima fakat fenomenalni (puno različitih ruta za kretanje, različiti tipovi covera i sl), dok je onaj level na dokovima jebena katastrofa pošto se cijeli gameplay na istima svodi na trčanje od covera do covera dok te gađa 10 ljudi odjednom. Apsolutno ne pomaže checkpoint sustav koji snima pozicije između dvije animacije te ako je gameplay dionica duža, a ti pogineš pred kraj iste, čeka te ponavljanje rute od 10-ak minuta trajanja. I to nije rijetka pojava.
AI isto ne briljira - znaju koristiti cover, no često stoje na otvorenom, a one mutave samoubilačke "kamikaza" pohode ne želim uopće komentirati.
Rekao bi recezent iz Edgea (a i moje mišljenje ujedno), dosta konzervativna igra od Rockstara :)

S druge strane, MP je super - modovi su zanimljivi (posebice Payne killer), hit detekcija odlična, matchmaking lijepo funkcionira, crew sustav gg. Headshot zbilja ima svoju težinu :)
Ostali elementi igre dakako briljiraju, očekivano, no vidi se kako Rockstar nema previše iskustva s level-based igrama, za razliku od open-world naslova koji su vrh-vrhova današnje gaming produkcije.

@Cole
Sad sam ti nabrojao argumente kada sam ti rekao kako ovo definitivno nije najbolja Rockstarova igra.
« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2012, 16:10:22 od Deadwalker »

Offline Praetorian

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #71 u: Lipanj 03, 2012, 16:17:09 »
Nisam još probao igru ali također ne vjerujem da je ovo najbolja Rockstarova igra.
Red Dead Redemption mislim da je bolji.

Offline Thergothon

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #72 u: Lipanj 03, 2012, 16:35:53 »
@Deadwalker
Ti recenziras za playomaniju i ono je tvoj gameplay na koji sam par puta naletio na TV-u?

Prebrzo umiranje na normal tezini?  cer1njo Valjda sam 5 puta umro na najtezoj tezini....
Mozda na normal ne ovisi o tipu armora koji ima, ali probaj podebljat tezinu - itekak ovisi.
Hit detection u SP i MP su 2 razlicita svijeta i to mi je dovoljno da MP totalno zanemarim.
Nije totalna katastrofa, ali imam na tisuce i tisuce sati u MP modovima u apsolutno svim zanrovima i ubij me ako je ovo sam vrh ponude. SP ima svoje mane, ali je definitivno po svemu kvaliteniji od malo prije spomenutog MP-a.

Headshot zbilja ima svoju težinu :)

O da, pogotovo dok si na glavu stavis sljem koji za 50% ublazava damage i potrebno je vise od pol spremnika isprasit u glavu s AK-47  fpalm1
Mozda volis takav pristup, perkove i ostatak modernih budalastina. Kod mene pali jedino HC. One shot, one kill ako govorimo o glavi.  kava1
« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2012, 17:17:10 od Thergothon »

Offline Deadwalker

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #73 u: Lipanj 03, 2012, 18:47:37 »
Nije ono moj gameplay  sm1jeh

Igrao sam na hardu, i normalu, i razlike u umiranju nema. Kod lika s kevlarom imaš animaciju pucanja po oklopu, kod likova s havajkom krv šprica, no obojica nakon pola šaržera će ustati s poda da ih dokrajčiš što je onako, malo smiješno. Mislim, jasno je da se nije išlo na neku ultimativnu realnost zbog samog bullet-time gameplaya, ali neke stvari su u prošlim nastavcima jednostavno bile bolje.

Šljem na glavi je glupost, teška glupost, bilo da je riječ o SP-u ili MP-u, posebice kod onog lika s mitraljezom koji se par puta pojavi u igri. S druge strane, očekivati one shot/one kill u ovakvoj igri je također glupost jer onda cijeli koncept s bullet-timeom ne bi imao nikakvog smisla. Nije ovo Battlefield niti takva TPS pucačina može ulaziti u neke HC vode.
LOL

Da je u SP-u koma balans, potvrđuje ti i činjenica kako nakon par umiranja developer ti jednostavno podeblja painkillere. Umjesto da to srede, oni su išli linijom manjeg otpora, i nisam jedini recezent koji je to primjetio :)

Doduše, ja igram PS3 verziju igre. Možda je balans drugačiji u PC verziji zbog znatno responzivnijeg napucavanja pomoću miša, no ne bih sada toliko ulazio u to.

Long-story short, da sada ne ispadne kako mi igra ne valja, zabavno je napucavanje u globalu. Problematičan je na nekim dijelovima level dizajn koji te zbilja koči u opcijama i manevru, a balans u napucavanju baš i ne briljira. AI također.
No pošto je poanta igre bila u cinematic iskustvu i bullet-timeu + vrhunska prezentacija, teško se čovjek može ne zabaviti :)
MP je Uncharted like pa tko voli takvo mrežno iskustvo, dobro će se zabaviti.
« Zadnja izmjena: Lipanj 03, 2012, 18:59:32 od Deadwalker »

Offline ManTheRamparts

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #74 u: Lipanj 03, 2012, 18:53:25 »
Doduše, ja igram PS3 verziju igre.

Eh, možda je tu problem.  cer1njo

Svi znamo da često prilikom izlaska multiplatform igri ima problema na trojki. Istina, to je sad rjeđe nego prije. Ther je na Xboxu igral, a svi znamo da je Xbox u 99% slučajeva vodeća razvojna platforma dok su multiplatform naslovi u pitanju. Tak da se ne bi čudil da je nekaj zbrda-zdola na PS3 verziji. Nisam igral niti jednu verziju, ali vidim da jedan veli jedno, drugi drugo pa mi je odma to palo na pamet.  sm1jeh