Autor Tema: Max Payne 3  (Posjeta: 49617 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #90 u: Lipanj 06, 2012, 19:37:45 »


Dakle, nakon par sati provedenih uz Max Payne 3 dojmovi su sljedeći.....

Prešao sam i jedinicu i dvojku koje su bile odlične, a odlična je i ova igra. Nije isto kao prethodnici, ali se vidi da je AAA naslov i to odlično ispolirani! Nebi bilo loše da priča ide u strip obliku, ali što je tu je. Igram na hard težini i igra je taman. Hit detekcija je odlična kao i sam zvuk oružja. Koliko meni metaka, toliko i njima dok pogodak u glavu znači smrt, kako meni tako i njima. Sitnice koje mi povećavaju imerzivnost... Max doslovno ide po stepenicama, (kao u LA Noire), kretnja lika je fluidna, ostanak na podu nakon skoka, leševi ostaju ne nestaju, prolaskom kroz lokve krvi ostaju tragovi....... Male sitnice koje su meni odlične i totalno daju ono nešto....

Mnogi se žale da to nije "onaj" Max Payne šta znamo. Pa sada, da su napravili isto ljudi bi kukali kako smo dobili opet malo istoga sa boljom grafikom i da zašto nisu malo to promejnili. Kada promjene - zašto su mjenjali. To je tako i tako će uvijek biti.

Sa grafičke strane - odlično i radi fantastično!

E toliko, a sada.....

Jeste u disku otvorili ova srednja vrata i sreli tipa unutra te popričali sa njime, (inače kvaka svjetli zeleno)?



Jeste pogledali vijesti o pucnjavi u disku i pogibiji nogometaša, te nakon toga reklame za prašak za pranje i onda početak sapunice...?






Offline Thergothon

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #91 u: Lipanj 06, 2012, 20:05:34 »
Linkao sam vec na nekoj stranici video te sapunice, ali evo opet cer1njo

Max Payne 3 - Amor e Damas


Brazilska verzija The Adventures of Captain Baseball Bat Boy koja se pojavljuje u igri:

As Aventuras do Captain Baseball Bat Boy Ep.204

Offline Cole™

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #92 u: Lipanj 06, 2012, 20:08:19 »
 cer1njo ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #93 u: Lipanj 07, 2012, 03:58:04 »


Prešao Chapter V; svojim dizajnom i atmosferom mi je zasada najbolji. Napucavanje, pa oni dokovi, gliser... Odlično!

Već imam kakvih 5 sati, a nisam ni na polovici! Radi HARD težine jer treba biti oprezan kod igranja!

Za sada u konverzaciji Raula i Maxa dvaput isto. Na početku kada izlazi iz bazena - Raul: Do you need a hand?, Max: no, do you? Te ponovno istou New Jerseyu kada preskaču ogradu!!  cer1njo
____________

A favele u Brazilu izgledaju nevjerovatno. Pa Max do koljena u vodi, hlače se smoče do koljena, u blatu, zablati se, kada se kreće kroz travu i lišće to se sve pomiče.... Kakvi detalji, fantastično. Igra je prepuna detalja. Pa uzmem u disku kalaš sve porešetarim, bacim pušku i nastavim dalje....

 

 
________

Ovdje sam ubio nedužnog čovjeka. Zatvra prozor jer se vani puca pun gas, ja mislio to neki ombre i tres....  cer1njo



P.S. - onog tipa kojeg sam sreo u WC u noćnom klubu sam opet sreo i u favelama
« Zadnja izmjena: Lipanj 07, 2012, 05:47:53 od doktor1 »

Offline Deadwalker

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #94 u: Lipanj 07, 2012, 11:39:13 »
Ova dva levela, s dizajnerskog aspekta vrhunski, s gameplay aspekta čista katastrofa.

Jel netko uspio osvojiti onaj trofej/achievement na drugom poglavlju kada sa skakanjem iz one VIP lože treba srediti 6 ljudi u free aimu?

Offline Thergothon

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #95 u: Lipanj 07, 2012, 12:04:19 »
Uspio sam ga osvojit u drugom prolazu, valjda stotinku prije samog pada na pod.

Offline budainka16

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #96 u: Lipanj 07, 2012, 12:50:55 »
Jako mi je žao što nemogu igrat ovaj masterpiece  cry1

Izbacuje mi error "MaxPayne3 has stopped working" :(
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Deadwalker

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #97 u: Lipanj 07, 2012, 14:38:52 »
Uspio sam ga osvojit u drugom prolazu, valjda stotinku prije samog pada na pod.

Ja sam ih 5 uspio ubiti, šestog nikako :(

Offline Cole™

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #98 u: Lipanj 07, 2012, 15:49:08 »
Jako mi je žao što nemogu igrat ovaj masterpiece  cry1

Izbacuje mi error "MaxPayne3 has stopped working" :(

Google is your friend.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline budainka16

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #99 u: Lipanj 07, 2012, 18:10:14 »
Pa izgleda da nije, jer sam 100 postupaka koje sam našao online već uradio i prekrižio. I to nije samo sa hmh verzijama, nego i sa org verzijama kod dosta ljudi, al eto, jednostavno ne vole moj procesor. Nisam mogao GTA IV, nemogu ni ovo  cry1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #100 u: Lipanj 07, 2012, 18:18:42 »
Koji imaš procesor?

Offline budainka16

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #101 u: Lipanj 07, 2012, 18:20:41 »
Intel Pentium P6000 ( nemojte se smijat  cry1 )
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Praetorian

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #102 u: Lipanj 07, 2012, 18:22:37 »
Zato ti vjerojatno ni neradi.

Offline budainka16

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #103 u: Lipanj 07, 2012, 18:25:28 »
To je neki bug vezan uz procesor, rekli su da će izdati patch koji će riješiti problem Gta IV i Max Paynea 3 na ovom procu, ali nebi rekao :/
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline doktor1

Odg: Max Payne 3
« Odgovori #104 u: Lipanj 07, 2012, 19:12:31 »
Chapter XI.... Igra je fantastična. Ne mogu stati sa igranjem. Do sada kakvih 10 sati utučeno. Polako se krećem kroz igru radi hard težine jer ako me iznenade i dobijem metak u glavu, kraj....

Jednostavno oduševljen svim silnim detaljima pa i pričom. Raul me razočarao!!  cer1njo