Autor Tema: ZombiU  (Posjeta: 2264 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
ZombiU
« u: Kolovoz 24, 2012, 21:32:24 »






Igra bi trebala izći za WiiU krajem ove godine, dakle negdje sa izlaskom konzole i dobro prikazuje mogućnosti odn prednosti nove konzole, tj preciznije kontrolera, kao i Nintendov povratak hardcore igrama i igračima sa ozbiljnijom tematikom koji su obećali sa novom konzolom.

Osobno pratim ovu igru još od njene najave na E3 i upravo sam pogledao prvu epizodu developer diarya te mogu reći da mi se još uvijek, odn još više sviđa. Ako ispune obećano i igra bude ozbiljna i pravi survival horror, imat ću već u startu veliki razlog za kupnju WiiU

Što vi mislite, zanima li koga još ova igra odn potencijal koji nudi? Ili se bojite da ne završi kao (prvi) Red Steel za Wii

ZombiU - In The Eye of ZombiU - Episode 1 [EUROPE]
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: ZombiU
« Odgovori #1 u: Kolovoz 25, 2012, 02:32:34 »
Kakva šteta što ne dolazi na konzole i PC. Potencijalno dobar naslov ali opet igrat na malom ekranu od 10cm?
Mislim dobra je ovo fora s motion kontrolama ali opet da bi mi utuklo nekakav strah i tenziju baš i ne.
Ali ova stvar s lockpickom mi se brutalno sviđa  ave1
« Zadnja izmjena: Kolovoz 25, 2012, 02:36:58 od Kole »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: ZombiU
« Odgovori #2 u: Kolovoz 25, 2012, 10:29:33 »
Nisi shvatio čini se - ne igraš na ekranu od 10cm, na njemu su ti inventory, radar, miniigre itd. Odn još bi trebalo doprineijeti imerzivnosti jer će sve biti real-time - na TV-u gledaš akko te ekipa napada, a ti dotle prčkaš po svom inventoryu na kontroleru npr  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: ZombiU
« Odgovori #3 u: Kolovoz 25, 2012, 13:35:25 »
WooHoo. Predobro onda  ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: ZombiU
« Odgovori #4 u: Kolovoz 25, 2012, 15:06:03 »
Pogledaj video i sve bi trebalo biti jasno   thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.