Autor Tema: Far Cry 3  (Posjeta: 104870 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #75 u: Rujan 26, 2012, 20:23:49 »
Far Cry 3 -- The Savages: Vaas & Buck [UK]

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #76 u: Rujan 26, 2012, 20:25:42 »
Ako nebude izgledala 15 puta bolje nego na konzolama mogu reći da je to čisto sranje!! A neće izgledat 15 puta bolje i mogu se kladit da moj Skyrim izgleda 15 puta bolje od još neviđenog FC3

E sa ovim se u potpunosti slažem, ja isto nemam ništa protiv da se pomiču hardveski zahtjevi, ali ako se i grafika pomiče, i ako to ide proprcionalno, a ne onako kako se to obično već nekoiko godina radi, tako da neke igre koje izađu kasnije, izgledaju lošije od onih izašlih godinu, dvije prije, a zahtjevnije su. Zadnji primjer koji mi pada na pamet je NFS The Run - igra koja mi je do sada najviše od svih trzala, a Hot Pursuit je bio toliko ljepši... a išao i ide mi još ultra glatko, a da ne spominjem druge igre. No ima tu i pozitivnih primjera, npr tek odigrani MoH (2010) - na maksimalnim detaljima igra mi je letila, konstantno preko 60 FPS-a na 1020x1080 i još i sa AA uključenim, a izgleda prelijepo. No rijeđi su takvi primjeri nego oni The Runa
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #77 u: Rujan 26, 2012, 22:52:06 »
doktor  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline s2000

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #78 u: Rujan 28, 2012, 19:14:04 »
Evo nešto zanimljivo(copy-paste sa drugog foruma)


Znam da dosta nas zanima ova igra, pa evo da vam svima ukazem na ponudu koja trenutno ide na Zavviju, a koju ce mislim apsolutno biti nemoguce nadmasiti:



Ako kupis pre-order izdanje Far Cry 3 (Far Cry 3: The Lost Expeditions Edition, dodatne misije i neko MP oruzje, nebitno) uz jednu majicu po izboru, ukupna cijena je umjesto 39.95 funti (koliko kosta sama igra kad ju narucujes) za 5 funti manja (34.95), a za to dobijes i igru i majicu.

Farcry Offer | Zavvi.com

Pa eto, koga zanima FarCry 3 za manje od 320 kuna (postarina u HR je 0 kuna), a za te novce dobija se i specijalno izdanje FC3 i majica. ..
« Zadnja izmjena: Rujan 28, 2012, 19:17:29 od s2000 »

Offline Luckyluke

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #79 u: Listopad 01, 2012, 16:37:27 »
Evo jedne 40 minutne prezentacije sa Eurogamer Expo-a, ako se kome da gledat.

Eurogamer Expo 2012: Far Cry 3


Vrlo lako bi mogao kupiti ovu igru, baš zbog činjenice da bi mi mogla ponuditi mnogo sati zabave.
No nikakvi preorderi mi ne padaju na pamet jer nakon BF-a 3 više ne bi preordao niti HL3, koji će vjerujem biti savršen.
Tek kada se uvjerim da je to to i da pristojno radi na mojoj kanti onda moremo razgovarati.  cer1njo

Offline Kole

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #80 u: Listopad 01, 2012, 16:46:24 »
Cjoj, sutra idem uzet novo napajanje pa za dva tjedna uzet x3 il x4 proc ovisno s kolko ću para raspolagat. Wooho

Offline doktor1

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #81 u: Listopad 21, 2012, 09:20:19 »
Pogledao sam preview na Gametrailersu

Far Cry 3 - Preview | Gametrailers

i moram priznat da mi totalno mehanika baca na Far Cry 2! Čini mi se forsiranje lova u igri za upgrade, hit detekcija mi jednostavno djeluje master disaster!! Cijeli sanžer u tigra!!! Ajde tri metka, žilav je to stvor, ali cijeli sanžer i ovaj još napada.... pa to terminator nebi preživio!

Sviđa mi se onih par stealth ubojstava, ali kada vidim milion ikona po ekranu, one strelice koje pokazuju odakle pucaju; nabijem ih retardirane i one za koje to rade jer ti očito nemaju pojma o igranju igara; najbolje da stave da se igra sama igra jer su neka djeca valjda preretardirana za išta malo imerzivnsoti. Na to sve jednostavno mi je slabo i gadi mi se, a ako se to neće moći isključit neću se niti trudit igrat...

Not impressed zasada, ali vidjet ćemo kada dođe u ruke...
« Zadnja izmjena: Listopad 21, 2012, 09:24:35 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #82 u: Listopad 21, 2012, 11:02:18 »
Potpis na sve od A do Ž thumbs1

Offline Kole

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #83 u: Studeni 16, 2012, 20:33:21 »

Offline budainka16

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #84 u: Studeni 17, 2012, 09:00:05 »
Još jedno iznenađenje Boss Game portala

Evo na mom sajtu se dijeli Far Cry 3, a pošto je zainteresiranost dosta mala mislim da bi itko od vas tko ima želju za još jednim forumom (malo slabije aktivnim, jel) mogao bez problema mazniti ovu nagradu.
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #85 u: Studeni 18, 2012, 00:16:55 »
Ma meni su za sada i ova dva foruma na kojima visim previše. Možda kad uletim kao padobranac no za sada ne, a Far Cry 3 - atraktivna nagrada ali da je igra najbolja na svijetu, ne želim ju uzimati zbog konfiguracije i smanjivanja detalja jer se bojim da će mi jedva na low ići
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Luckyluke

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #86 u: Studeni 21, 2012, 21:04:47 »
Far Cry 3 for PlayStation 3 Reviews, Ratings, Credits, and More - Metacritic

Odlične ocjene dobiva, znao sam da ne bu fejlala. Ko bu sad dočekao kraj mjeseca?  cry1
Najviše me veseli ova stvar (citirano iz IGN recenzije).

"+: Discovering the depths of this engrossing world"

Mogla je ispast ne znam kak loša, al čim imam šansu istraživat ovakav fantastičan svijet - ovaj naslov se ne zaobilazi.

Offline doktor1

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #87 u: Studeni 21, 2012, 21:10:40 »
IGN me ne zanima, ali GameInformer........ 9.00

Znam da su i Hitmanu dali 8.75, ali u vezi ovoga sam OPTIMISTIČAN!!

Offline Thergothon

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #88 u: Studeni 21, 2012, 21:12:22 »
Ogroman svijet i istrazivanje je sigurno najveci plus, ali treba vidjeti kakvo je napucavanje tj. hit detection, AI pa i sama sandbox stuktura u kojoj se cesto pojavljuju repetitivne misije.

Offline doktor1

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #89 u: Studeni 21, 2012, 21:14:03 »
Ogroman svijet i istrazivanje je sigurno najveci plus, ali treba vidjeti kakvo je napucavanje tj. hit detection, AI pa i sama sandbox stuktura u kojoj se cesto pojavljuju repetitivne misije.

 thumbs1

A ako se one strelice odakle dobivaš po tamburi ne mogu isključit, odmah ću igri spustit ocjenu za 7.1......