Autor Tema: Far Cry 3  (Posjeta: 112132 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #300 u: Prosinac 08, 2012, 12:33:38 »
Dal će mi radit na:
CPU: Intel Pentium G850 @ 2,90GHz dual core
RAM:  8 GB
VGA: Nvidia GeForce GT 440

?

Offline budainka16

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #301 u: Prosinac 08, 2012, 12:37:46 »
bez problema  thumbs1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline s2000

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #302 u: Prosinac 08, 2012, 12:39:48 »

Offline doktor1

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #303 u: Prosinac 08, 2012, 13:10:20 »
Far Cry 3 video recenzija | Boss Game


Ajmo, ne štedite na kritikama  šofe1 pošto je prva recenzija, recite šta treba popraviti, jel šta fali, ima li šta viška...  hug1


Umjesto GRAFIKA stavit PREZENTACIJA

Umjesto MISIJE i BORBA stavit GAMEPLAY

Neistina za drivere. I na starim driverima je FC3 radio u DX11 verziji i to bez ikakvih problema! Ne se orijentirat na nekolicinu korisnika koji su imali probleme!

Praznici!? - neidu svi ljudi u školu pa da imaju praznike! Kaže sa blagdani!

Eto ti kritike  kava1  p1va
« Zadnja izmjena: Prosinac 08, 2012, 13:14:09 od doktor1 »

Offline budainka16

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #304 u: Prosinac 08, 2012, 13:13:40 »
Hvala dok  thumbs1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline doktor1

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #305 u: Prosinac 08, 2012, 13:14:46 »
Još sam se nadovezao na praznike......

Offline budainka16

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #306 u: Prosinac 08, 2012, 14:00:30 »
hvala, samo lupaj po kritikama ne smeta mi  thumbs1 thumbs1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline DogZy

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #307 u: Prosinac 08, 2012, 14:50:36 »
-Trebaš biti objektivan, NIKAD ne smiješ privatizirati medij. (3.43)

-Glas ti treba biti jači, glasniji od zvuka igre. Čuo sam u nekim trenucima više glazbu negoli tebe.

-Nastoj smanjiti anglizme, što više koristi "naše riječi", unatoč tome što je u našoj generaciji prisutna pojava da više razumijemo engleski negoli hrvatski. fpalm1 Naravno, postoje neke fraze i sintagme koje jednostavno ne možeš prevesti na hrvatski...

-kad si počeo pričati o AI-ju, bilo bi bolje da si stavio videoisječak u kojem bi bili prikazani protivnici i njihov AI (6.25)

-nevjerovatno, nevjerojatno

Pokrio si sve što si trebao, možda da si nabrojio i loše strane.



Nemoj mi zamjeriti, bavio sam se novinarstvom, zato sam kod toga picajzla. Ali ti dobro dođe razmotriti ove moje smjernice i kod njih ispraviti stvari. Da se razumijemo, stvari koje sam nabrojao su mnogima neprimjetne te nisu za skidanje moje ocjene koja iznosi 9/10.
Kažeš da si prvi put takvo nešto uradio, kapa dolje buda ave1



You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline budainka16

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #308 u: Prosinac 08, 2012, 18:53:19 »
Objasni ovo prvo, mislim da te kužim al objasni  thumbs1
To znam, moram si kupit neki mikrofon kak spada, a ne ovaj headset jer puno mrdam glavu :D
Razumio  thumbs1
Yup, i to sam skužio kasnije  cer1njo
Nevjerovatno = nevjerojatno? okej  cer1njo
Loše strane sam previdio :/ da malo fail objektivnost  ;D

ma ne zamjeram, zahvaljujem se puno i nadam se da ćeš mi nakon svake recenzije ukazati na greške  shy1
i hvala  ;D ;D hugCH
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline DogZy

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #309 u: Prosinac 09, 2012, 01:09:03 »
Ništa frende, sad znaš kako kad budeš drugu recenziju radio. Nevjerojatno je hrvatska riječ, nevjerovatno dolazi od srpskog neverovatno (+j), što bi značilo ni amo ni tamo. A nevjerojatno je po hrvatskom pravopisu.
Objektivan, da. Izrazio si svoje mišljenje na 3.43, skužio si valjda to kadt1kažem
Zaboravio sam se pretplatiti na tvoj YT račun kadt1kažem


Da ne bude totalni off-topic, FC3 mi se počeo svidjati nakon nekoliko odgledanih videa gameplaya, a i nakon vaših dojmova koje ste naveli u proteklim stranicama. Navodno na PS Store dolazi pred Božić u pola cijene, dobra prilika za ugrabit ga. Iako ga neću ugrabiti jer štedim za Dishonored, GTA V i pCARS.
« Zadnja izmjena: Prosinac 09, 2012, 01:17:29 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #310 u: Prosinac 09, 2012, 01:23:56 »

-Nastoj smanjiti anglizme, što više koristi "naše riječi", unatoč tome što je u našoj generaciji prisutna pojava da više razumijemo engleski negoli hrvatski. fpalm1 Naravno, postoje neke fraze i sintagme koje jednostavno ne možeš prevesti na hrvatski...

-nevjerovatno, nevjerojatno


Nisam pogledao još, ali ovo  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline budainka16

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #311 u: Prosinac 10, 2012, 11:23:31 »
Dogzy hvala, skužio sam  hugCH

Shimmy da, baš sam Lauša slušao sada i on kaže nevjerovatno, a onda 20 sekundi kasnije nevjerojatno  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Thergothon

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #312 u: Prosinac 10, 2012, 13:26:40 »
@buda

Prvo se moras odluciti kakav review zelis raditi. Subjektivne prirode gdje je cilj izraziti vlastito misljenje neovisno o tome kolko ima veze s objektivnim stanjem stvari ili zastupas neki portal. Izgleda da je ovo drugo slucaj. Ako zelis to na profesionalan nacin odraditi, moras biti objektivan i na trenutak se odvojiti od svog karaktera i stavova. Cilj je gledatelja obavijestiti o necemu i samo navoditi cinjenice bez emocija i bilo kakve pristranosti. Tek na kraju dolazis do zakljucka koji se temelji na tvojem znanju, iskustvu i prethodno navedenim segmentima koji tvore cjelinu o kojoj pricas. Ako zelis biti originalan i ozbiljno shvacen, nemoj si za uzore uzimati IGN i ostatak komercijalnog olosa danasnje pop kulture. Vecina njih su povrsni i rijetko kad obuhvate sustinu stvari. Seciraj igru i nauci prepoznati sitne detalje vezane uz gameplay koji su cesto vazniji od svrsavanja na prezentaciju. Cesto su svi reviewi slicni ko jaje jajetu i zato se uvijek vise cijeni ono sto je drugacije, odnosno kvalitetnije jer govori o bitnijim stvarima. Ako je igra nastavak, osvrni se malo na povijest i proslost.

Pricu probaj sazeti u par recenica bez spoilanja i to na nacin da sto manje otkrijes, a opet da gledatelja zaintrigira. Puko nabrajanje likova i detalja koji se ticu price je dosadno i samo nepotrebno uzima vrijeme koje je moglo biti utroseno na bitnije stvari. Probaj sinkronizirati zvuk i sliku, odnosno ono o cemu pricas. Ako mi pricas o hit detekciji,  a na ekranu gledam random borbu u kojoj ispucavas citav klip, onda je to kontradiktorno. Prikazi neko ranjavanje ili neki impresivni headshot u pokretu gdje protivnik pada od jednog metka. Jako dobar AI... onda prikazi flankiranje, skrivanje i sve njegove pozitivne stvari, a ne kako kupujes municiju :)

Ne bi bilo lose postroziti kriterije i ako redovito mislis recenzirati, ne samo uzimati igre kojima imas namjeru dati skoro pa maksimalnu ocjenu. Ispada smijesno da npr. recenziras 10 igara i prosjek ocjena na portalu bude 9. I obavezno, ali obavezno navedi mane. Cak i FC3 koji je glavni kandidat za GOTY ima svojih musica i mana.

Inace, odradil si odlican posao s obzirom da ti je to prva video reca  thumbs1
« Zadnja izmjena: Prosinac 10, 2012, 15:18:17 od Thergothon »

Offline doktor1

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #313 u: Prosinac 10, 2012, 20:13:10 »
Iskljulio blinkajuće objekte i hit decectore.. Sada nakon pet dana neigranja povratak u ludilo....  ;D

FC3a

_______

Zadnja epizoda, a i nešto nam kažu na kraju  cer1njo
« Zadnja izmjena: Prosinac 10, 2012, 20:34:03 od doktor1 »

Offline budainka16

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #314 u: Prosinac 11, 2012, 09:49:44 »
Hvala Ther na ovom masovnom opisu, potvrdio si ono što su mi drugi govorili i ubacio još puno detalja koje sam si zapisao za idući puta.  hugCH hugCH hugCH
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."