Autor Tema: Transformers: Fall of Cybertron  (Posjeta: 6360 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Transformers: Fall of Cybertron
« Odgovori #15 u: Kolovoz 27, 2012, 22:04:07 »
Ja nisam htio ni pokušati igrati na tipkovnici+mipu, ni prvi put, ni sada, WFC pričam, a neću ni voo. Nekako su mi to igre za kontroler. Šteta samo što sam morao neko vrijeme prokužiti kontrole jer ne pišu za kontroler koje su. Jel to ispravljeno u nastavku?

A inače te boje, vidi se itekako razlika, no toga se baš bojim jer su se meni sviđale u prvom dijelu. Znam da su mnogi zamjerali sivilo, no meni je bilo super jer mi je djelovalo sve jako mehaničko i ozbiljno, mračno. U toj igri mi je to bilo savršeno, vidjet ću kako će mi sjesti ovo šarenilo nastavka
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Transformers: Fall of Cybertron
« Odgovori #16 u: Kolovoz 27, 2012, 22:06:15 »
Daleko bolje mi funkcionira miš + tipkovnica, nemjerljivo rekao bih.  hmm
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Transformers: Fall of Cybertron
« Odgovori #17 u: Kolovoz 27, 2012, 23:33:39 »
a možda i da, ali kažem ti da ja neću ni probat, ja sam zadrt  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Transformers: Fall of Cybertron
« Odgovori #18 u: Listopad 30, 2012, 21:25:12 »
Odigrao upravo ovu igretinu!
U 2 dana ju završio, jučer počeo, danas gotov. Nije toliko kratka nego toliko dobra  thumbs1
Prvi dio mi je bio jako dobar i sumnjao sam da ovo može biti još bolje a kad ono... Mislio sam da mi se neće svidjeti življe boje, ali jesu. Mislio sam da će mi faliti boss borbe, ali nisu. Mislio sam da ne može biti više epic od prvog dijela, ali jest. Jednostavno je sve bolje, više, ljepše (btw grafika je vrhunska, ooogroman skok u odnosu na prvi dio). A pored svega toga je jako emotivna, emotivnija nego jako puno igara sa ljudima koje pokušavaju biti takve. Muzika je fantastična također. Jedan od najboljih 3rd person shootera koje sam igrao. Zabavna od početka do kraja. Tko ne voli Transformerse ili SF TP, možda neće biti baš toliko oduševljen kao ja, no ja bih joj dao 9/10.

Preporuka uz obavezno odigravanje prvog dijela. Ja sma ga ponovno odigrao prije ovog samo da se prisjetim svega thumbs1

EDIT:
I da, zaboravih reći, promjena kamere je jedna od najboljih stvari i najvećih inovacija u žanru već dugo ave1
Uz napomenu da u igrama koje imaju cover to ne bi imalo smisla, ali za igru koja nema cover sustav a ima ovakav tip kamere, prkeo leđa, predobra stvar.
« Zadnja izmjena: Listopad 30, 2012, 21:32:00 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Transformers: Fall of Cybertron
« Odgovori #19 u: Listopad 30, 2012, 21:41:20 »
Koliko uopće ima Transformersa za odigrat?
EDIT: Vidim da sam to isto pitao i na prošloj stranci gdje sam dobio i odgovor cer1njo
Zanemari pitanje kadt1kažem
« Zadnja izmjena: Listopad 30, 2012, 21:46:13 od Praetorian »

Offline doktor1

Odg: Transformers: Fall of Cybertron
« Odgovori #20 u: Listopad 30, 2012, 21:46:13 »
Transformer: War For Cybertron

Transformers: Fall Of Cybertron
____________

Obadvije su odlične igre, a Fall je još bolji...

Kao šta rekoh, GameInformer mi ima recenzije po mom ukusu i on joj je dao 9.00 ocjenu!!

Obavezno odigrat jer je ovo vrhunski TPS!!!

Igra ima voice acting kojeg bi se posramile mnogo razvikanije i produkcijski bogatije igre...

Offline Praetorian

Odg: Transformers: Fall of Cybertron
« Odgovori #21 u: Listopad 30, 2012, 21:48:19 »
Ma vidim da si rekao za nastavke i na prošloj stranici al sam totalno zaboravio. Sad sam se podsjetio da bi to morao odigrat.

Ja sam igrao neke Transofermerse dosta davno, sad se već nesjećam koji je to dio bio.

Ovaj GameInformer ide u bookmarke.

Offline Cole™

Odg: Transformers: Fall of Cybertron
« Odgovori #22 u: Listopad 30, 2012, 21:51:21 »
Također...  kuul
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Transformers: Fall of Cybertron
« Odgovori #23 u: Listopad 30, 2012, 22:06:59 »
Sad sam krenuo u nabavku Trasformers War For Cybertron, baš mi se igra sad jako. Jer izgleda mi predobro.

Offline ManTheRamparts

Odg: Transformers: Fall of Cybertron
« Odgovori #24 u: Listopad 30, 2012, 22:08:10 »
Da se bar samo tak moru orginali nabavljati.  cer1njo