Autor Tema: Call of Juarez: Gunslinger  (Posjeta: 13175 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Call of Juarez: Gunslinger
« Odgovori #45 u: Svibanj 28, 2013, 22:53:05 »






Hahaha ovaj lik pita može li se disejblat cellshader  cer1njo

Ja ću stavit to za grafiku kad krenem u drugi prelazak igre, stvarno odlično izgleda.  thumbs1

Offline doktor1

Odg: Call of Juarez: Gunslinger
« Odgovori #46 u: Svibanj 28, 2013, 23:09:14 »
Ma smješni su... Tu su samo boje ubijene i dodna oštrina... Ništa strašno, ali meni izgleda bolje nego vanilla; naravno nekome se neće svidjet, ali da izgleda bolje od one isprane vanilla verzije - izgleda..

I to je to o čemu ja uvijek trubim...

Ovdje se fantastično vidi, (najbolji video usporedbe konzola i računala; gledati u 1080p naravno)

Metro: Last Light - PC and Xbox 360 Graphics Comparison - YouTube


razilka između zastarjelog hardwarea i današnjih strojeva; a koja je najbitnija razlika ---- jebena MAGLOVITOST prikaza, (i naravno oštrije teksture, to se podrazumjeva)..

Sjećam se kada sam stavio neki bezvezni plugin sa Assassins Creed 3 gdje je samo onaj žuti filter ala Codemasters maknut tu ste mi govorili da igra MORA tako izgledat jer je "atmosferičnija"...

Pa kvragu, nije njima bila vražija magla u glavi bilo oblačno i kišno, bilo snježno, bilo sunčano... To je ništa drugo nego sakrivanje detalja da konzole mogu to vrtit - i onda samo to prebace na računala...

Zadnjih dva mjeseca sam izučavao SweetFX i sa time se može napravit čudo...

Ovo je uradak na AC3, (WIP - work in progress) - maknuo sam vražiju maglu, stavio HDR i AO, (ambient occlusion), digao saturaciju, (saturacija = jačina boje); a sa dizanjem saturacije nisam dobio šareniju sliku već zahvaljujuči HDRu i Curve efektu sam dobio čistu sliku kakvu moramo imat, (stijen su kao stijene, a ne kao nakupina smeđih tekstura) - (a i malo sam promatrao Watch Dogs dizajn i kako izgleda jer je to praktički isto sranje drugo pakovanje)..

Naravno tu je Smoothnes efekt da to izgleda kao igra iz 2013 godine, ali bez downsamplinga, (25610 x 1440 rezoluciju da pogonim) jer to moja GTX 650 Ti ipak nemože gutat..



Iako ova slika sada vama izgleda kao obični AC3.... Nije ni blizu...
« Zadnja izmjena: Svibanj 28, 2013, 23:19:18 od doktor1 »

Offline doktor1

Odg: Call of Juarez: Gunslinger
« Odgovori #47 u: Svibanj 28, 2013, 23:10:14 »
Evo šta može jedan plugin napravit od prezentacije.. Kada se promjene ti glupi filteri kojima nas siluju...

Battlefield 3







Nikakvi modovi, nikakve teksture nego samo tweakajnje porta...
« Zadnja izmjena: Svibanj 28, 2013, 23:26:44 od doktor1 »

Offline Praetorian

Odg: Call of Juarez: Gunslinger
« Odgovori #48 u: Svibanj 29, 2013, 16:05:57 »
Trenuto sam u u 9 epizodi i igra mi je stvarno odlična.
Al ipak mi je Bound in Blood bolji.

Bemti kak me ova igra nahajpala na RDR  cry1, kupio bi Box samo zbog te igre...

Offline Deadwalker

Odg: Call of Juarez: Gunslinger
« Odgovori #49 u: Svibanj 29, 2013, 16:18:50 »
Red Dead Redemption je jedna od najboljih igara ikad. Nešto u domeni Half-Lifea, Max Paynea ili Planescape: Tormenta. Kao ljubitelj Wild Westa, imao sam previše kemikalija u glavi dok sam igrao to.
Čuda.
Al ovaj Gunslinger pogađa u bit crtu takvih naslova - zabava, izazovnost, humor. Usporedbe s Bound in Bloodom nemaju smisla budući da je razlika u raspoloživom budžetu ogromna.

Offline Praetorian

Odg: Call of Juarez: Gunslinger
« Odgovori #50 u: Svibanj 29, 2013, 21:09:06 »
Prešao sam igru i luda akcija od početka do kraja. ave1 Sviđa mi se način na koji se priča prepričava i to dok mi igramo, pa se misje sukladno priči znaju izmjenit i to u sred levela ave1
Super da se CoJ serijal odlučio vratiti na wild west, ne znam kakav je Cartel, ali ako je vjerovati kritikama onda je loš.
Sad imam pređene sve CoJ osim Cartela, možda čak i njemu dam šansu...
Na kraju sam

Inače odustao sam od davanja ocjena igrama, filmovima i serijama. Dam komentar i to je to, neću se više zamarati s ocjenama.