Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 286609 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1020 u: Listopad 11, 2012, 21:40:55 »
Veliki update teme Lista PSN ID-ova i periferije GT5 vozača + DLC-evi

Dodani novi članovi foruma s pripadajućim podacima. Molim sve članove koji su aktivni GT5 vozači da mi pošalju poruku koja će sadržavati sve one podatke koje nemate ispisane u tablici, kako bi tablica bila potpuna, lijepa i korisna za druge forumaše i vozače. Naravno, dolaskom novih DLC-ova nečija se situacija promijenila, pa molim za suradnju istih članova kako bih i to ispravio/nadopisao.

Usto, dodao sam i zvjezdice pored određenih PSN ID-ova koji, ili nisu više aktivni, bilo na forumu, u GT5 ili na PSN-u. Sve to zato kako bih olakšao situaciju dodavanja za prijatelje i kako bi se vidjelo pravo stanje stvari.

EDIT:
Zaboravio sam napisati da se zvjezdice mogu i maknuti. Dovoljno je samo da netko napiše da se vratio kadt1kažem

Hvala unaprijed! p1va
« Zadnja izmjena: Listopad 11, 2012, 21:46:12 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1021 u: Listopad 11, 2012, 21:58:17 »
Jakog updatea,.javio da imam DLC-eve i ništa...

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1022 u: Listopad 11, 2012, 22:06:32 »
Pardon mladi gospon, od 30+ poruka negdje sam uspio zametnuti tvoju kadt1kažem thumbs1

EDIT: Ispravljeno  thumbs1
« Zadnja izmjena: Listopad 11, 2012, 22:13:15 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1023 u: Listopad 11, 2012, 22:10:28 »
Ma sve šest  cer1njo p1va

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1024 u: Listopad 19, 2012, 20:28:23 »
Pred neki dan je izisla informacija na GTP-u da je online opet u igri.

Pa me zanima je li tko od vas vozio u zadnje vrijeme i provjerio usput kakva je situacija, izbacuje li errore i vas iz sobe, ima li i dalje crnog ekrana itd itd.?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1025 u: Listopad 19, 2012, 21:36:55 »
Do sad mi se to dogodilo samo u friran lobiu kad sam htio krenut iz pita i to jucer oko podne kad su vec izdali priopcenje da je sve rijeseno cer1njo. Budem jos probo malo kasnije. Mada sam u utorak odvozio par utrka protiv 11orice bez problema.
« Zadnja izmjena: Listopad 19, 2012, 21:39:41 od rima706 »

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1026 u: Listopad 20, 2012, 09:21:08 »
Sinoć/nočas smo vozili i večinu vremena sve je radilo bez nekih večih problema , ali je i bila jedna situacija gdje smo svi u lobiju (a bilo nas je samo četvorica) imali Black Screen te izbačeni sa servera.Napravili smo novu sobu , pridružilo nam se i još ekipe i sve je opet uglavnom radilo OK , samo povremeno prekidanje Voice Chata što i nije pretjerano čudno.

Perica je u početku imao problema s ulaskom u lobi , ali nakon 5-6 pokušaja je uletio i čini mi se nije imao problema za vrijeme vožnje osim što je rekao da mu zvuk u igri "kasni".Knegasu se jednom smrzla igra pa je morao resetirati konzoli pa se ponovo vratiti.I mene je jednom izbacilo iz sobe , ali mislim da je u pitanju bio "redovni" reset rutera nakon 24h , jer me diskonektalo i s PSN.
Primjetio sam još i da mi na Suzuki ne prikazuje vrijeme gapa na zadnjem prolazu , pitao sam druge da li je i kod njih isto , ali nisu mi odgovorili , vjerovatno me nisu čuli.

Dakle , više manje sve radi OK , ali očito da to nije još baš 100% rješeno.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1027 u: Listopad 20, 2012, 12:22:17 »
Ajde dobro, znaci sad je sve u normali. Onako kako je prije bilo; nekad ne cujes nekoga, nekad izbaci i disconnecta s PSN-a. cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1028 u: Listopad 20, 2012, 14:06:55 »
prekjučer jedan crni ekran pa morao gasit/palit GT5
jučer OK, bez problema, al sam kratko bio

"normalno", barem koliko to kod GT5 može bit.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1029 u: Listopad 20, 2012, 15:35:19 »
Sutra cu biti online, ima zaintersiranih za utrkivanje?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1030 u: Listopad 20, 2012, 16:21:32 »
Sutra cu biti online, ima zaintersiranih za utrkivanje?
Tesko da cu pored ETS2 ps uopce palit,al mozda dodem nista neobecavam

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1031 u: Listopad 20, 2012, 16:47:44 »
Ahaa kadt1kažem
Uglavnom, online mogu biti od ranih jutarnjih sati pa do 5 popodne. Sad samo da znam kad tko moze voziti, jer necu igrati samo GT5...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1032 u: Listopad 20, 2012, 17:04:02 »
moze sutra od 2ipo 3 nadalje

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1033 u: Listopad 20, 2012, 17:07:36 »
More rima thumbs1
Jedva cekam voziti, nisam sigurnih mjesec ipo vozio. Ostali (ako ih ima) neka se pokusaju uskladiti po vremenu šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1034 u: Listopad 21, 2012, 19:07:57 »
Protagonisti: rima706 KimHR i DomagojGT1, sporedne uloge još dvojice hrvata, Danijelak80 i filipa"banane"1308. Bilo je tu i par stranaca...

Vozimo: Lamborghini Countach LP400 i Acuru NSX. 6 lijepih utrka, nadam se brzom ponavljanju, s drugim autima šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.