Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 287098 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1050 u: Studeni 06, 2012, 20:43:52 »
A što je s assistsima? Jesu dopušteni, ili... Vozim na DS3 pa moram voziti s automatik getribom.
 šofe1
Mislim da se  način mjenjanja brzina (MT ili AT) i ne može ograničiti kroz restrikcije , tako da se ne moraš brinuti glede toga.
Svakako i moj savjet je da se privikavaš na MT jer je i gušt veći , a kada se navikneš bit ćeš sigurno i brži nego s AT.

I naš S2000 je počeo prije par mjeseci , a sada je pravi majstor

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1051 u: Studeni 06, 2012, 20:48:07 »
Vala nisam igro GT5 nesjećam se koliko, kad ga ponovno upalim biti će situacija kao i prošle godine, pijesak-staza-pijesak-staza  cer1njo al ajde biće to nekako dobra kad se budemo okupili(ako bogda) i vozili.Puno bolje na MT, ja sam kroz par mjeseci savršeno savladao i fino ide  šofe1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1052 u: Studeni 06, 2012, 20:49:08 »
Kimi, imaš li kakvih spremljenih videa od zadnjeg našeg susreta? Bilo bi lijepo gledati - za nabrijavanje ;D Recimo, imam 3 spremljena videa od prošlog puta ali ne znam / nemam vremena za uploadati ih na YT jaad

Nisam još probao prebacivati videe s GT5 na PS3 pa na mob, zato ne znam.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1053 u: Studeni 07, 2012, 18:59:52 »
Imam još jedan ili dva ali nisu baš nešto napeti. Ali nešto razmišljam da napravim neku kompilaciju od ovih dosadašnjih kada uhvatim vremena.

Možda tu i ubacim i koju vašu sliku iz Photo moda ako se slažete s time (da vam ne kršim autorska prava  sm1jeh)

Ali , svejedno bilo bi ljepo kada bi se stara ekipa ponovo okupila a novi su naravno uvijek dobrodošli pa da se odradi par dobrih utrkica koje vrijedi staviti na YT.

Mislim , ne treba žuriti , većina vas je mlađa i imate dosta školskih obaveza što je puno važnije nego vožnja GT.Ali možda bi bilo zgodno organizirati nekakvo neobavezno poluorganizirano online okupljanje u vrijeme školiskih zimskih praznika. Pa da se opet malo nađemo i Therg i S2000 i buby i ti.....

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1054 u: Studeni 08, 2012, 00:01:23 »
Zgodna ideja Kimi (za kompilaciju videa) thumbs1

Zimske praznike jedva čekam, jedan od razloga je GT, naravno šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1055 u: Studeni 14, 2012, 22:04:39 »
Itko zna može li u subotu voziti? šofe1
Iako ima još do nje, već sada bismo se mogli dogovoriti za druženje i utrkivanje p1va
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1056 u: Studeni 15, 2012, 00:32:53 »
u subotu popodne moze do 7, 8

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1057 u: Studeni 17, 2012, 16:24:26 »

New racing series by ''GT Surgeons''

Rima, pojavit ću se oko 6, 6 ipo... Pa ću biti valjda do ponoći šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1058 u: Studeni 18, 2012, 10:59:21 »
Nažalost, jučer se nismo okupili uopće... Došao sam oko 6ipo, no do 7 nisam ništa vozio jer mi se skidao update 2.09.
Vozio sam sam, pa mi se kasnije pridružio karlo, s kojim sam odvozio 2 kratke utrke. S MP4-12C na Autumn Ringu (izazovno) i sa SLS AMGom na Cote ď Azureu (vrlo dobra).
Svo vrijeme sam bio s prijeteljem pa nisam imao sluške, a ni koncentraciju, pa sam otišao oko 9 i nešto pucati. P00canje me je išlo bolje nego vožnja, u svakom meču i svakoj rundi protivnički je tim uvijek bio u minusu, najbolji im je omjer bio 10-20 ili 4-6 hahaha

Do sljedećeg p00ta ;D šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline egy2810

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1059 u: Studeni 18, 2012, 20:07:01 »
ej dobro vecer svima ovih dana bi mi treba stici gt5 pa sam mislio pitati dali zna neko nesto o tome dali se treba updejtovati igra i kako.?

hvala unaprijed

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1060 u: Studeni 18, 2012, 20:33:34 »
ako si spojen na internet budes apdejto kad pokrenes igru ak nisi spojen nemoras

Offline egy2810

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1061 u: Studeni 18, 2012, 22:06:47 »
sta to znaci kada ubacim staru igricu neznam koliko u ps3 samo ce mi updjtati prije pocetka igre ???

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1062 u: Studeni 18, 2012, 22:22:59 »
Da.
I samo u slučaju kada ti je tvoj PS3 spojen na internet. Kad pokreneš igru, automatski će ti PS3 provjeriti ima li kakvih updateova i patcheva, s kojima dolaze poboljšanja. To stavi da ti se skine, jer je to jedini uvjet da igru i odigraš.
Druga opcija je da isključiš internet i igraš igricu kakva je bila kad je izašla na tržište.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline egy2810

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1063 u: Studeni 18, 2012, 22:33:26 »
ok hvala puno jedva cekam da pocnem nisam bio za nijednu ps3 igru ovako uzbuden :)

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1064 u: Studeni 18, 2012, 23:24:58 »
Super, lijepo je to čuti p1va
Ova igra ima puno toga za ponuditi svakome. A ako si pravi fan serijala ili tog žanra, onda ćeš biti u najmanju ruku jako zadovoljan. Razlika između početne verzije ove igre i igre s updateom 2.09 je nebo i zemlja, ponajprije zahvaljujući marljivom timu Poliphony Digitala koji je napravio igru.

Ne bi bilo naodmet da nam se i predstaviš u podforumu CSR zajednica.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.