Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 287112 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #480 u: Veljača 07, 2012, 22:51:56 »
Psycho ManTheRamparts  ;D
Meni nikad voznje nisu tak digle tlak, lose pucacine bez dedicated servera i nas odlicni upload  fpalm1

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #481 u: Veljača 07, 2012, 22:53:59 »
Ma daj, ko da imam kravlje ludilo se osećam. Ovo je u rangu one runde na BF Vietnamu dok sam lika s tenkom 6 put napucal i onda kaj je on mene ubil (jedan od izdvojenih incidenata).  cer1njo cer1njo

Onda znaš kak je bilo, jer sećam se dok sam onda došel k tebi kakav si i ti bil.  cer1njo

Al sve u svemu, bilo je super utrki danas. I istina Kimi ovo za povjerenje i open lobbyje, nema šanse.

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #482 u: Veljača 07, 2012, 22:56:17 »
Ali gle, ako nas se skupi 5-6 , možemo i u private lobby bez kazni  p1va
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #483 u: Veljača 07, 2012, 23:00:05 »
Inace sam savrseno miran i normalan po prirodi i da - takve stvari bolje da ostanu unutar moja 4 zida  cer1njo
Nepravda jako boli i to je sasvim normalno i cesto se pitam kakav bi nam tek score bio da ne zivimo u ovoj vukojebini.

Ono je materijal za youtube kaj smo danas vozili, samo nemam s cim snimiti.
Jos jednom svaka cast Kimi  p1va Opaki dvoboji!

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #484 u: Veljača 07, 2012, 23:06:13 »
Ma kakva 4 zida, sad mi je bilo da sve zrušim!  cer1njo

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #485 u: Veljača 07, 2012, 23:06:31 »
Pokušat ću ja staviti nešto na YT.
Danas sam pokušao staviti onu jučerašnju s BMW-ima , i nakon pet sat uploada ispadne neki problem s obradom videa (doguralo do 95% i dalje neće da ga je... )  fpalm1
Pokušat ću večeras ponovo s tim replayem , a ove od večeras neki drugi put.
Čini mi se da bi takvih koje bi trebalo stavit na YT moglo biti još kolko očeš   kadt1kažem

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #486 u: Veljača 07, 2012, 23:08:48 »
Zna nekad tak stati dok uploadaš, pa onda samo skoči na 100%. Istina, znaš i sam da treba puuuno vremena za upload! Al nije isključeno ni to da je neki problem, meni je isto znalo biti.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #487 u: Veljača 07, 2012, 23:10:01 »
Vec sam zaboravio koja je to s BMW-ima, nadam se da je zanimljiva i uzbudljiva  ;D
Pa, ako ovak nastavimo bit ce ih ko u prici  thumbs1

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #488 u: Veljača 07, 2012, 23:18:29 »
S benđolama je ona na Grand Valley , pobjedio je unfall , a ti si tu napravio dvije malo veče pogreške ,što je inače pravo čudo za vidjeti, inaće sumnjam da bi te ja i on uspjeli držati.Ali utrka je stvarno zanimljiva , i sva trojica smo na gomili svih 6 krugova
@edit:Ja zbog tog neuspjelog uploada na YT umalo nisam komp progazo nogama  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #489 u: Veljača 07, 2012, 23:22:15 »
Ahaaa, sad sam se sjetio.
Startao sam prvi, a u drugom krugu zbog kasnog kocenja malo izletio, kasnije te prestignem ali previse silim dok sam se priblizio unfall-u, zahvacam pasicu i tras u zid  fpalm1
Ipak sam kasnije uhvatio prikljucak i bili smo nas 3 unutar sekunde ako se ne varam  sm1jeh

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #490 u: Veljača 07, 2012, 23:34:12 »
 Da , to je ta . I unfall je imao pogrešku baš kada si ti pogodio zid na onom lakat zavoju , pa sam u jednom trenutku bio ispred njega , ali kako je on bio na boljoj putanji za ulazak u sljedeći zavoj pustio sam da ne dođe do sudara.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #491 u: Veljača 07, 2012, 23:50:52 »
Bilo je odlično večeras  thumbs1
Onaj kišni/ noćni Nurb je bio osvježenje, samo ona svijetla ne svijetle niš  fpalm1 ,pogaćaš zavoje po pamćenju. Bezveze su to napravili.
Ja sam startao sa RI pa sam morao u box.
@Ramparts-  cer1njo prelazio sam te ali sam kasno kočio, uspio se vratit al sam čuo da si lagano udario u mene pa sam mislio da nebum bilo ljutnje neke  shy1 , al ti si kasnije identično to napravio samo si u pijesak izletio  ;D


Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #492 u: Veljača 07, 2012, 23:55:36 »
@Jack - ma nemam ja problema s tima dodirima, to ima i u pravom utrkivanju, isto ko i greške, tak da je tu sve 5 - nikome nikad to ne zamjerim ako se desi kad znam da ste svi fair-play ekipa. Meni je pal mrak na oči dok sam tu kaznu dobil doslovno za ništ - izvlačim se iz pijeska i onda me još kazni. Od tud pa nadalje sam vozil potpuno duševno rastrojen.  cer1njo  cer1njo

TOTAL DAMAGE  cer1njo

Jako dugo me nekaj nije ovolko vužgalo, sigurno ima prek pol godine, možda čak i više. Bar znam da sam živ dok se takva strast uključi!  cer1njo

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #493 u: Veljača 08, 2012, 00:10:27 »
Kako si proletio pokraj mene i gledam di je zavoj kažem neće se ovaj zaustavit  cer1njo
Inače sve tri utrke koje sam vozio sam uživao, otišao sam jest i vraćam se kad ono nema više nikog samo ja ostao  ;D
Jooj da se ja ljutim tak ko ti di bi bio  ;D  Mene su jedino iživcirale neke licence i eventi, a vjerovatno će i Vettel, znao je volan i koju šaku pobrat  kava1 Al ove ekipe koje se skupe svi dobro voze i uspjeh mi je biti ispred nekog  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #494 u: Veljača 08, 2012, 00:14:21 »
Haha a eto, ja pak ne nabijam po stvarima, ali mi dolazi kaj bi svakaj napravil!  ;D  cer1njo

Velim - nije često, al dok se desi je uffff.

Da, dobra je bila ekipa danas, dobrih je dvoboja vidim po komentarima bilo i napred, a bome i iza. Zanimljivo je bilo!