Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 286948 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #585 u: Veljača 27, 2012, 23:45:09 »
Nadam se da bum vam se brzo priključio, ako ništa u revijalnom tonu, pošto sam noob u odnosu na vas.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #586 u: Veljača 28, 2012, 06:16:30 »
Cole samo ti dođi .
Sinoć sam opet uglavnom vozio u open lobijima , ali sam opet bio loše sreće . Pridružio se i rinma , ali su ga divljaci ubili odmah na prvom-drugom zavoju Grand Valley pa je otišao . Ja sam ostao čisto da jednom od španjolaca pokažem čija majka crnu vunu prede , i tip je jako promašio ulazak u tunel na GV i mislim da je sad jako dobro vidio onu tablu na kojoj je nacrtana konfiguracija staze s desne strane tunela i nadam se da je sad malo bolje zna.Vidio sam i unfallov lobi , ali mi se nije dalo tamo ulaziti , zbog ovoga što je i JD naveo.
Ali sve to skupa mi je diglo tlak pa sam izgasio konzolu i lijepo odgledao Dva i po muškarca. Pametno
« Zadnja izmjena: Veljača 28, 2012, 06:32:07 od KimiHR »

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #587 u: Veljača 28, 2012, 09:56:37 »
to mi i treba kad hoću vozit fair....drugi put uzimam ralicu sa gusjenicama i samo gas....e da nisam otišao nego mi pukla veza...danas popodne sam u istom lobbyu...iako mi je veća fora vozit sa svojim autima pošto mi skupljaju prašinu u garaži.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #588 u: Veljača 28, 2012, 10:05:25 »
Eh rinma, pošalji mi opet FR - brišem inače instantno prazne, ak su mi nepoznati...

Kaj se tiče pucanja veze, gledaj da namjerno prekineš vezu negde ujutro ili neko drugo doba koje ti odgovara, pošto se veza/router restira svakih 24h.
I pamti zadnje pucanje veze te se prema tome orinetira dalje...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #589 u: Veljača 28, 2012, 14:59:56 »
Nemogu vjerovat kakvih ima idiota.Igro Online bilo nas 15 na le mansu i zavrsio 3 i kaze frajer da sam u zadnjem zavoju skratio i udario ga?!? Mislim stvarno da mogu biti tako jadni to je strasno i jos dobijem kick

Edit:odvezao sa rinmom jednu utrku na Grand Valleyu i zavrsio 3.,iako je pisalo clean or kick nisu bas postovali propise,jedan Talijan me u prvom krugu doslovno izgurao sa prve pozicije te sam pao na 5.mjesto, al dokraja sam vozio bez greski i nisam bio agresivan te sam utrku odvozio smireno.Definitivno mi fali volan,igrao sam kod frenda na DFGT i to je ogromna razlika,nadam se uskoroj kupovini jer na kontroleru je tesko vozit ali sad sam se vec priviknuo pa nekako izdrzim u online,ako budem veceras slobodan vrlo rado cu se pridruziti ako budete vozili
« Zadnja izmjena: Veljača 28, 2012, 15:26:34 od s2000 »

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #590 u: Veljača 28, 2012, 16:34:45 »
Mozda se niste vidli na stazi, al su vas vidli ostali koji su bili iza vas.
Dok sam vozil cesto se ljudi medjusobno nisu vidli i zbog toga zaletavali jedni u druge bez da su uopce toga svjesni jer pred njima je prazna cesta i volan ne daje nikakve znakove da je doslo do sudara. Al zato ostali ljudi kojima su vidljivi se pitaju WTF??? Online je sjeban sam po sebi, a ima i gomila ljudi koji si nisu sredili NAT type. I meni je doslo par puta da kickam par ljudi zbog gore navedenog problema al stvarno nisu bili krivi - prokleta nevidljivost!

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #591 u: Veljača 28, 2012, 16:49:30 »
Ma vidjeli smo se jer uopce nije trzalo ni nista sve bilo OK jer njih 15 je vec 4utrke zaredom zajedno vozilo,al opet bas su neposteni igrali smo shuffle race, ja sam imao M5 i zavrsio 3.al mi je krivo zasto lazu kad sam zadnji zavoj odvezao po pravilu i uopce nije bilo kontakta izmedu mene i tog engleza al svejedno sam dobio kick.
Ovu na Grand Valleyu je bila dobra utrka jer od 13 vozaca na gridu bio sam u top 5 a 1.je bio samo 2,5sec ispred,bas sam potrefio na vozace moga ranga i bilo je zanimljivo borit se sa nekim tko je skoro pa jednako brz kao i ti,i da onaj talijan sto me izgurao nakraju je na ciljnoj ravnini poceo driftat 360° radio krugove,dima je bilo jako puno,na srecu sam prosao kroz dim i nisam udario,mogu rec da je jaguar xk 02'koji sam vozio bio dosta dobar na stazi i mogao sam pratit ove sa E55amg i Aston Martinom, al koliko god trazio online mjesto da bude sve cisto i posteno jednostavno nemozes nac,samo nasi clanovi foruma i kolege sa GTS  voze Fair Play,zao mi je napocetku naseg druzenja tj.upoznavanja  sto sam dao bratu da vozi pa je radio svakakve gluposti na stazi pa ste vjerovatno stekli krivi dojam o meni,ja nisam takav cilj mi je odvest utrke sa drustvom makar uvijek bio zadnji, ali sa vremena na vrijeme bolje mi ide i nadam se da cu se popraviti i probat utrku odvest bez izlijetanja sa staze jer koncetracija je moj veliki problem.

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #592 u: Veljača 28, 2012, 18:49:49 »
nema smisla težit savršenstvu kad ti iza leđa puše 8 digića napaljenih jedva čekajući da te naguze....ja probo pa ga dobio u dupe.... cer1njo

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #593 u: Veljača 28, 2012, 18:50:57 »
nema smisla težit savršenstvu kad ti iza leđa puše 8 digića napaljenih jedva čekajući da te naguze....ja probo pa ga dobio u dupe.... cer1njo
hehehe sta si vodio pa te naguzili ko mene? hehee

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #594 u: Veljača 28, 2012, 18:57:13 »
skoro...prvi na startu nakon prvog zavoja zadnji...hebeš takvu utrku...ako preživiš prvi zavoj postoji mogućnost da pobjediš..

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #595 u: Veljača 28, 2012, 19:00:02 »
U onoj utrci kad smo zajedno vozili glupi talijan me izgurao tamo pred onaj prvi tunel i pao na 5.mjesto pa mslm stvarno,jesi vidio na ciljnoj kol'ko dima hehe jedva sam prosao

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #596 u: Veljača 28, 2012, 19:06:49 »
sorry nisam stigao gledat okolo jer sam spašavao živu glavu sm1jeh,al da su gamad jesu...ma samo upali brisače,niža i gas... thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #597 u: Veljača 28, 2012, 19:08:27 »
Talijani, francuzi i spanjolci... najgora online iskustva bez obzira na zanr sam imao s njima.
Temperamentni, arogantni i opcenito napuhani jos vise od amera i engleza (a to je fakat uspjeh). Kickam ih s gustom  cer1njo
Sutra se vidimo na stazi, uletite u moj lobby i sigurno nece biti takvih sranja  thumbs1

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #598 u: Veljača 28, 2012, 19:13:59 »
Sve to kaj je malo povezano z žabarima = isto najgora iskustva ikad online s njima! Najgora sorta. Ima i normalnih, ali je omjer 1:1000000000000.  cer1njo

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #599 u: Veljača 28, 2012, 19:28:25 »
nema druge nego se skupit samo mi s foruma i vozit kak treba... kava1