Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 286767 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #675 u: Ožujak 03, 2012, 19:11:49 »
Jos kupujem, sporo ide. Molim za malo strpljenja, za koju minutu cu otvoriti.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #676 u: Ožujak 03, 2012, 19:14:18 »
Np. Ja nisam obojao sve tuteke. Ali su vecinom plavi sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #677 u: Ožujak 03, 2012, 19:23:09 »
Danas odlučil voziti, kupil svih 16; i sad su svi u HP i PP ko s liste, kao i u Kondorgrau Metallic boji.
Ak već niste za danas, bilo bi jako poželjno da ofarbate aute kak piše...
Kod mene je to bila kupnja 16 TT Coupe modela :)

Nemoj Ther sad sve kupovati, nebumo sa svima vozili...
Mislil sam da ti već imaš kola.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #678 u: Ožujak 03, 2012, 19:40:43 »
Imam al zbog puno voznje nekima je porasla/pala snaga.
Otvorio, AJMOOO  ;D

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #679 u: Ožujak 03, 2012, 23:37:56 »
e dobro smo vozili...ali taman na kraju kad smo vozili 8C me izbaci sa neta...jbg
sutra čemo opet oko 19:30 - 20:00,ako se slažete!! šofe1

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #680 u: Ožujak 04, 2012, 00:03:54 »
Ja ću sutra ujutro spremit aute sa liste, danas nisam jer nisam ni mislio da ću stić odigrat koju utrku.
Sutra možda i poodne zaigram, ali navečer se vidimo.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #681 u: Ožujak 04, 2012, 00:06:29 »
U 7 sutra, a mozda i prije otvaram lobby, probajte nabaviti aute koje je Kimi odabrao.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #682 u: Ožujak 04, 2012, 11:03:42 »
Večeras maintenace PSN-a koji će potrajat ćak 14 sati s početkom u 21,00 po našem vremenu i završetkom u ponedjeljak u 11,00

http://www.gtplanet.net/lengthy-psn-maintenance-to-affect-gt5s-online-services-march-4th5th/
« Zadnja izmjena: Ožujak 04, 2012, 11:05:29 od KimiHR »

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #683 u: Ožujak 04, 2012, 12:44:25 »
Upao u GTsurgeons p1va

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #684 u: Ožujak 04, 2012, 13:18:50 »
Jucer je bilo super druzenje s vama i uzivao sam u utrkivanju i nadmetanju sa svima vama.
Evo nekih mojih dojmova. S NSX na Suzuki nisam imao srece, bio sam brz ali sam i grijesio dosta. Onda audi na nurbu, e to mi je bilo presmijesno kad sam se dvaput zviznuo na isto mjesto i izgubio min. 20. sec. cer1njo
Onda Fuji i Alfa, dobar izbor staze za alfu, pokazao se koban za mene jer nisam dovoljno dobro dozirao gas. Onda Integra RM na Trial Mountainu pobjeda, Enzo u Rimu pobjeda i Honda civic Rm pobjeda koju je bug u igri ponistio. Ali nema veze Kazo :P

Bilo je super i nadam se da ce tako biti i sljedeci vikend.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #685 u: Ožujak 04, 2012, 13:58:13 »
Report Honda Civic RM on GVS

Bilo nas je cak osmero u loungeu- uglavnom ekipa s CSR foruma( Thergothon, Kimi, balkanyou, buby ) i tu i tamo koji padobranac.

Ovako je to izgledalo na ulasku u prvi zavoj:

Kimi predvodi kolonu i pokusava se obraniti od napada Domagoja i Thergothona.


Atraktivno pretjecanje s vanjske strane opasnog S zavoja


Ishod tog pretjecanja je pozicija gore za Domagoja, dok Kimi, Ther i unfall su zbijeni unutar 2 desetinke


Dobro poznato mjesto za pretjecanje koje je bilo uspjesno za Kimija.


Fotoreporter je cak izasao na stazu kako bi dobio sto vjerniju i realniju sliku ovog troboja s jednim koji pokusava oformiti cetveroboj.
Na srecu, reporter je izvukao zivu glavu i kameru tako sto se otkotrljao i napravio tri role udesno.


Tjeranje protivnika na pogreske je nesto uobicajeno kada su vozaci ovako blizu jedni drugima. Ovdje ih nije bilo.


Na kraju ovog tunela svi zele biti na prvom mjestu. Domagoju i Theru je svjetlo na kraju tunela, cini se, ipak previse udarilo u glavu i tako je Kimi na celu. Lukav je Kimi sto je uzeo bijelu Hondu jer ona najvise apsorbira suncevu svjetlost kadt1kažem


Domagoj daje na znanje da ne odustaje od borbe...


No ipak odustaje od pretjecanja jer nije zelio nastetiti vodecem Kimiju.


Vozaci imenom Kimi, Domagoj i Thergothon su se brzo odvojili od ostatka brzim krugovima.


Ovo podsjeca jedino na akrobatske zrakoplove prije pocetka Le Mansa kuul


Napad Thergothona u prvom zavoju.


I cini se da je prosao. Izvanredno tempiran poduhvat! Cestitamo thumbs1


Ponekad od tolike zelje za prvim mjestom se dogodi i ovo. Penetracija cer1njo


Ne, ovo nisu tri slike u jednoj koja prikazuje 1 auto kako prolazi zavoj, vec tri auta kako prolaze zavoj jedan iza drugog.


Ista situacija, pogled odostraga.


Napad Domagoja na Thergothona. Hoce li uspjeti proci?


Da, prosao je uz minimalan dodir. Nema kazne kazu. A i bolje za publiku da vide sto ce jos biti.


Ova dvojica se nikako ne mogu odluciti tko ce biti prvi a tko drugi. sm1jeh


Poravnati su i u ovom 180 zavoju, dok se Kimi nalazi u sendvicu.


Tunnel vision


Nema vremnea za gledanja krajolika preko zidova.


Ali fotograf se snasao pa je odlucio spojiti dva svijeta- brzinu i staticnost.


Kimi iskoristava Thergothovo izlazenje iz idealne putanje.


Dileme za Domagoja. Kome se maknuti sa zavjetrine?


Sesti je krug, a decki se ne predaju.


Otkucaji srca su sve jaci ibrzi. Jos je jedan sektor ostao.


Domagoj izlazi na s/c ravninu u zadnjem krugu kao prvi no opasnost s ledja mu prilazi. Muke, muke...


Domagoj je ispred Thergothona! Kimi svega tri desetinke iza!
No, Kazo je pobrkao loncice pa se malo zaigrao. Po poziciji prvi je Thergothon a po vremenu Domagoj.
Na slici se vidi pravo stanje stvari.

Cestitke svoj trojici koji su uz veliki respekt pruzili jednu od zabavnijih utrka u zadnje vrijeme. Zanemarimo rezultate- svi smo mi pobjednici.


Treba dati kapu dolje i za buby-a koji je odvozio do kraja utrku i zavrsio kao cetvrti.
Steta sto su ostali odustali vec u prvim krugovima.
« Zadnja izmjena: Ožujak 04, 2012, 14:03:51 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #686 u: Ožujak 04, 2012, 14:10:13 »
Svaka cast na trudu  ave1
Odlicno je bilo, jedan od najboljih troboja u kojima sam sudjelovao  p1va

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #687 u: Ožujak 04, 2012, 14:40:33 »
 cer1njo svaka čast Domagoj, odličan i slikovit report  thumbs1 a race je bio jeben.

A što večeras kifla od online druženja poslije 9 radi rada na maintenance?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #688 u: Ožujak 04, 2012, 15:30:03 »
Hvala momci hug1
Nazalost da. cry1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #689 u: Ožujak 04, 2012, 15:57:27 »
Jucer je bilo ugodno druzenje.Na Suzuki sa Acurom Nsx bilo je zabavno obuzdavat zvijer.Zavrsio sam 5. al sve je to slabo nemam brzine ni koncetracije.Nurb isto previse gresaka i nisam mogao nista,al bar sam odvozio dokraja utrku.Laguna Seca uzas,kao da vozis po ledu meni je bilo koma za vozit pa sam izasao i gledao thera i p