Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 286786 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #870 u: Lipanj 04, 2012, 00:06:51 »
Auuu to sam stedio nekoliko godina,,jer prosli mi je komp jedva pokrecao San Andreas  fpalm1

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #871 u: Lipanj 04, 2012, 15:15:52 »
Da da. Moram priznati da sam brisao dlanove o noge na Nurbu kad smo vozili po noci 2 kruga. Kimi je to odvozio suvereno sm1jeh Ali gusti... kuul
Ma na Nurbu sam imao više sreće nego što sam nešto prebrzo odvozio.Većina ste pogrješili već do prve trećine kruga pa sam naprijed došao još za dana tj. dok se još vidjelo.Kasnije sam samo pazio da ne napravim neku preveliku grešku. Ali samo što mi oći nisu iscurile , svjetla auta su stvarno loše napravljena u igri, čak sam u jednom trenutku poželio prebaciti na bumper kameru, al iz inata nisam.
Mislim da sam GV reverse bolje odradio , tu sam baš ono što bi Ledu reko; izdominirao.Sve krugove sam složio u par tisućinki i bez ijedne prevelike pogreške .Domagoj je pitao za najbrži krug , snimio sam replay pa sam pogledao , ćini mi se 2:09:0nešsitno (on je imao 2:08:100)
Na Nurbu GP baš đentlmenska utrka
Lagera mi je super legla , ima li to veze s tim što i na pivu piše: Lager pivo ????

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #872 u: Lipanj 04, 2012, 15:24:05 »
Meni  GV reverse nije nikako legla,jer ju nisam bas vozio,mozda 2-3puta i nisam se bas snasao sa zivahnim Nissanom.Švabo je isto dobar vozac,i bilo je uistinu dobrih utrka.Samo javite sljedeci termin za   šofe1  p1va.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #873 u: Lipanj 04, 2012, 16:03:14 »
Mislim da ima veze s pivom  p1va  za tebe vrijedi ono pij i vozi. Pa cekaj, s kojom ti kamerom vozis? Najvaznija je konstantnost, mene su dvije greske kostale borbe s tobom na GV-u. I jos me onaj lilk udario u jednom zavoju pa sam seizvrtio.
Sljedeceg vikemda me nema jer sam na moru jbg. Mislit cu na vas dok si budem hladio jaja u plicaku sm1jeh sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #874 u: Lipanj 04, 2012, 16:13:04 »
Vozim s kokpit kamerom od kada je izašao onaj update da i standard auti imaju takvu kameru.Mislim da sam još uvijek brži s bumper kamerom koju sam prije koristio , ali dobro , to je moj subjektivan dojam i možda se i varam glede toga.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #875 u: Lipanj 04, 2012, 16:53:47 »
Ja isto vozim kokpit kameru,a standarde ponekad iz pticje perspektivne.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #876 u: Lipanj 04, 2012, 16:54:52 »
Ahaa ok. Kad se utrkujem, onda je bumper meni must have a kad sam u SP-u, onda znam lagano kruzati u kokpit kameri. Caterham mi je najbolji s tom kamerom, daleko.
Eto i prijedloga za utrke sljedeci put kadt1kažem Caterham 7 fireblade na SH, taman su mu.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #877 u: Lipanj 04, 2012, 16:57:45 »
Odlicno!
Meni se jako svida Caterham i na SH ce biti zanimljivo za vozit.Nekad ga znam uzet iz garaze i vozat po Nordslife-u šofe1 p1va

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #878 u: Lipanj 04, 2012, 23:54:31 »
Kimi, stavi koju utrku od ovog vikenda ako nađeš vremena. Možda onu s Nurba GP/D gdje je bilo gusto za svakoga.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #879 u: Lipanj 05, 2012, 00:18:30 »
Eee , da sam je snimio stavio bi.

Snimio jedino replay s GV , i to zato što si me ti pitao za najbolji krug

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #880 u: Lipanj 05, 2012, 00:22:06 »
Stavi taj onda. Dobra je i ta bila. Da malo gledamo utrku kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline matija1991

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #881 u: Lipanj 05, 2012, 18:32:22 »
Jel zna itko jel moguce kako u GT5 napravit da na Nurburgringu voze i ostali auti ali onak random, ko recimo  kak inace ekipa plati pa vozi, da nije bas trka

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #882 u: Lipanj 05, 2012, 20:30:26 »
Ako mislis na track day, kratko i jednostavno ne.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #883 u: Lipanj 05, 2012, 20:40:13 »
Kako ne,  nek otvori free run lobby pa nek  ceka random vozace

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #884 u: Lipanj 05, 2012, 21:13:19 »
Mislim, ok. Ali apsolutno ne vidim u tome smisao. Kako mu je pala ideja na to? ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.