Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 286648 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #885 u: Lipanj 05, 2012, 21:23:35 »
Mozes i na practise pa kliknes desno od time attacka i onda ti bude utrka sa tim automobilom koji si odabrao,,bar mislim da je tako  shy1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #886 u: Lipanj 05, 2012, 21:46:20 »
Ne ne. Matija bas trazi random aute da se vozikaju po Nurbu. ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #887 u: Lipanj 05, 2012, 21:50:31 »
 ;D cer1njo ;D cer1njo ;D cer1njo to bi i ja htio  cer1njo
Nista matija sjedni u auto i pravac Nürburgring, Nürburg, to ti je nekih 1,100km uzmes auto i svi se vozikate random

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #888 u: Lipanj 05, 2012, 22:09:40 »
Upravo sam to isao napisati kadt1kažem ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline matija1991

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #889 u: Lipanj 05, 2012, 22:46:22 »
haha, e da imam neku zvijer u RL to kaj nebi iso :D

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #890 u: Lipanj 05, 2012, 22:55:32 »
Ja jednog dana budem isao sigurno jer imam tamo familiju pa dok dode neka pila pravac Nürburg.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #891 u: Lipanj 06, 2012, 23:19:21 »
Bezveza danas bilo, vozio online s ekipom s drugog foruma, bio je i balkan. Veza je bila katastrofa, balkana je teleportalo po stazi, neke nisam cuo preko mica, a naposljetku je mene izbacilo i disconnectalo bas kada sam isao prema prvoj poziciji. Jbg, bolje da nisam ni vozio.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #892 u: Lipanj 06, 2012, 23:20:03 »
Koma  cry1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #893 u: Lipanj 06, 2012, 23:22:20 »
Taman kad si bio vani tomo, meni je bilo najljepse. Trebao si biti u loungeu s Kristijanom i sa mnom. Vozili smo Cata na Suzuki i Nurbu GPD. I pritom sam odnio dvije lijepe pobjede  šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #894 u: Lipanj 07, 2012, 19:13:45 »
e ljudi imam prijedlog za neki prijateljski TT
onak zadamo neku stazu,i neki PP i onda ko može brže pri tim smjernicama...jel bi to moglo?  sm1jeh

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #895 u: Lipanj 07, 2012, 19:37:03 »
Prvo treba odrediti pravila. Tuning off/on, setup off/on i asistencije. Najbolje bi to djelovalo kod nekoga u loungeu da se vozi jedan auto na odredenoj stazi. Nitko nikoga ne smeta, svatko vozi svoj flying lap koliko stigne u sat vremena. Kasnije se samo snimi replay i tu se stave vremena. Tako sam ja vozio i bilo je dobro.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #896 u: Lipanj 07, 2012, 20:26:38 »
mislio sam više onako svako za sebe offline slobodan slobodan izbor asistencija i dozvoljen tuning,onako stvarno bilošto pa ko brže,uslikaš vrijeme i onda recimo svaki tjedan 3 staze...više kao track day TT

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #897 u: Lipanj 07, 2012, 20:29:42 »
Je li to zbog vremena pa bi radije vozio u practiceu ili nesto drugo, trece?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #898 u: Lipanj 07, 2012, 20:39:30 »
u practise da,nešto tipa:

Monza
515 PP
1:58:400
tuning dozvoljen
asistencije dozvoljene

onako za zabavu,jer ne paše svima MP a ovako je ima malo više slobode...

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #899 u: Lipanj 07, 2012, 21:01:49 »
Ok, sad samo fali feedback od ostalih da vidimo sto oni misle.
Moje misljenje: preferiram online da smo u istom loungeu i da je sve stock. Preferiram bez asistencija i bez tuninga. Ovo za slobodu nisam shvatio, svi imamo istu slobodu i u loungeu, ako cemo vec po tvom voziti. Ne znam bas ljude osim tebe i petka da ne vole online. Correct me if im wrong. 
Pisite ljudi! Ima vas 26 u tablici, za boga nemiloga!  thumbs1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.