Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 286651 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #930 u: Lipanj 17, 2012, 23:47:12 »
Istina,bitno da se vozi.Stvarno je skroz palo,prije tvoga prijavljivanja na forum skoro svaki dan smo vozili i bilo nas je poprilicno dosta a onda odjednom sve palo u vodu  cry1.
Ali eto nedamo se borimo se  šofe1 šofe1

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #931 u: Lipanj 18, 2012, 00:13:37 »
ako ja vozim onda znate ko je na zatiljku  shy1  hug1

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #932 u: Lipanj 18, 2012, 10:49:24 »
Koliko dugo vozis?

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #933 u: Lipanj 18, 2012, 11:20:16 »
dugo,al igram sa DS3 a L2 mi ne radi kak se spada pa puno vremena izgubim na kočenju i/ili izletim sa staze  hmm
sam nek meni dođe novi đojstik i sve će bit u redu  ;D

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #934 u: Lipanj 18, 2012, 11:24:05 »
Ja sam u 6.mjesecu igranja i dobro mi ide  šofe1
Pocetak je bio  fpalm1
« Zadnja izmjena: Lipanj 18, 2012, 11:34:18 od s2000 »

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #935 u: Lipanj 18, 2012, 13:20:04 »
ja sam kupio kad je izašo jer sam čeko 6 godina na njega sunce mu,GT4 mi je jedna od najdražih igara  sm1jeh malo sam se razočaro ponudom automobila al kaj češ,mislim da Forza ima bolji rooster automobila

Offline Vitez1601

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #936 u: Lipanj 18, 2012, 16:45:05 »
ljudi bog!
ja sam novi ovdje, pa ono pošaljite mi par friend rekvestova  sm1jeh
PSN: Vitez1601

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #937 u: Lipanj 18, 2012, 16:50:45 »
Vitez prvo se predstavi i reci koju rijeci vise  thumbs1
Predstavite se

Offline Vitez1601

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #938 u: Lipanj 18, 2012, 17:01:13 »
evo jesam...

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #939 u: Lipanj 18, 2012, 17:12:22 »
Super  p1va
Ovdje se uvijek dogovaramo za voznju pa kad vidis da cemo vozit samo  nam se pridruzi.Svi postujemo Fair Play pravila i nadam se da i ti postujes!?





Offline Vitez1601

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #940 u: Lipanj 18, 2012, 17:18:47 »
naravno! p1va

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #941 u: Lipanj 18, 2012, 19:45:04 »
Vidis,hostao sam Honda NSX type R '02 Championship i nije bilo nikakvih problema ali danas...

Utrke su bile odlicne.Na Nurbu F ja i Kimi imali "epski dvoboj" ali Honda s2000 zlo od auta i okrenulo ga i ja sam zbrisao.
Lotus na Fuji-u je bio dosta zahtjevan za vozit jer na nekim zavojima stvarno nema gripa i sa gotovo nikakvim gasom auto pocne bocno klizat  fpalm1.
Lexus na Grand Valley-u mi u prvom krugu sa ladnim gumama otisao u zid i nisam vas mogao sustici a vidio sam po zaostacima da smo vozili identicno  fpalm1.

Chad je malo fiju-fiju,niti je imao iste aute kao mi,pusta muziku dok vozimo i sta sve ne  cer1njo



Slijedeci put vozimo Caterham seven fireblade
Honda mi nije bila toliki problem  kolko teleportiranje tvog auta po stazi.Na onom desnom zavoju prije Schumachera najprije sam te vidjeo kako letiš u pjesak , a onda si se odjednom stvorio ispred mene pa je došlo i do dodira (sorry).Tu si malo odmakao , ali već na ulazu u Schumahera sam te opet vidio kako letiš u desno pjesak ,i taman kad sam ja ulazio u njega tvoj auto odjednom izljeće iz pjeska s desne strane i uljeće u pjesak s druge strane ceste.Trzaj volanom i čevrtaljka.
Naravno , sve to niti malo ne osporava  tvoju odličnu vožnju na Nurbu , svaka čast Tomi. thumbs1

Fuji sam doktorirao još na prologu , a u toj utrci malo ste mi i ti i Domagoj pomogli svojom greškom jer ste obojica uletili u penale na izlasku na S/C ravninu.Kod mene je toliko vruće da sam nakon te dvije utrke bio mokar ko čep , a da bih sprijećio dehidraciju morao sam otići popiti 2-3 pive i nadoknaditi životno važne tekučine.

U Domagojevom lobiju taj dan nisam imao problema s lagom

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #942 u: Lipanj 18, 2012, 20:00:03 »
E vidis,ja taj dodir na Nurbu nisam ni osjetio ,neznam zasto !?
I meni je smetalo to teleportiranje jer je padobranac,cini mi se spanjolac,tamo prema zadnjoj sikani pokusao mi zatvorit onaj blagi zavoj i ja sam drzao svoju putanju i kasnije sam vidio da je frajer odletio u pjesak.
.

Fuji mi je odlicna staza,nepoznajem je bas ali sve mi bolje ide,zadnji zavoj mi uvijek stvara muke jer ga rijetko kada "pogodim" kako treba a onaj  danac koji je vozio mojim ritmom,stalno mi je smetao i lupao me,vjerovatno je to bilo zbog laga ili necega.


Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #943 u: Lipanj 18, 2012, 20:25:08 »
Kad si rekao da se vozi Lotus i Honda, bio sam sretan, ajmo reci tako, jer auti su genijalni i znaju ga fino zabaciti, sto mi je predstavljalo izazov. Na Fujiu sam izasao tokom sredine utrke jer nisam imao zivaca ocekivati nove probleme s vezom. Ali definitivno ti penaltyji su prerigorozni. Kad si ti otisao, ja sam bio domacin pa smo vozili jos do nekih 12h. Neki su otisli, neki su dosli.
Od svih pobjeda najdraza mi je bila ona s ISFom po Grand Valleyu, gdje smo Ivan, Optimus i ja imali tijesnu utrku svih 7 krugova. Toliko sam puno jucer vozio da se ni ne sjecam vise svih auta i utrka. Ostvario sam i cvrstu pobjedu sa Z4 M-om na Cape Ringu, gdje se trkao decho_ i ivann_11.
Kasnije oko 12 je dosao i Rima706 pa smo odlucili voziti par utrka s Tamorom, M3icom. Kad je na red dosao Nurb 24h, slucajno mi je ostalo 5 krugova pa smo toliko i vozili fpalm1 ;D. Rima je startao prvi i odlicno je vozio prvi krug, vozili smo jedan drugome na peti a onda je napravio gresku pa sam presao u vodstvo. Kljucno je bilo to sto u dva kruga nisam nacinio ni najmanju gresku s M3com. Nisam ni sam mogao to vjerovati jer uvijek pogrijesim negdje. I odonda sam vozio prilicno brzo ali oprezno na kljucnim dijelovima staze i tako sam bildao prednost u svakom sektoru po pola sekunde viska. Inace, nagrada je bila 10000 cr, tako da nisam bio bas zadovoljan. Svejedno, Rima, brz si vozac i bilo nam je bas dobro. Zanemari Chada, pocetnik je u svemu.

Odlicna pobjeda mi je bila i na Le Mansu, gdje smo se utrkivali schwabo, unfall, chad i ja s Ferrari Californiom. Vozilo se tri kruga. Los prvi krug i u 2. krug ulazim kao treci sa zaostatkom za unfallom i schwabom od oko 12 sekundi. I onda sam stisnuo maksimalno i odvozio besprijekorno zadnja dva kruga. U trecem krugu sam bio na 5 sekundi zaostatka i bilo je pitanje hocu li stici scwabu, koji je pritom jos negdje malo pogrijesio( izletio na Indiannapolisu ). Stigao ga bas tamo i pobjeda je bila moja.
U hebateled koliko sam se raspisao cer1njo cer1njo. Jedva cekam sljedeci put.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #944 u: Lipanj 18, 2012, 21:01:35 »
Trebamo se dogovorit za slijedeci meeting,a i dobili smo novog vozaca  šofe1