Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278603 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #45 u: Siječanj 01, 2012, 21:52:56 »
ljudi ak nebum sa frendom na MW3 dođem i ja  thumbs1
btw kak mogu slikat u online utrkama,ak se to može uopće  ;D

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #46 u: Siječanj 02, 2012, 00:07:54 »
Da bi slikao online utrke moraš najprije sejvat repley . Dakle nakon završene online utrke pored opcije Track entry (ili kako li se već zove) imaš malu ikonicu u obliku pobjedničkog postolja (Race results) klikni na nju i dolje na dnu imaš opciju da sejvaš tu utrku koju si prethodno odvozio.Kasnije kad izađeš iz onlinea na GTLife ideš na Replay theatre i pokreneš taj replay , a pritiskom na pauzu ulaziš u photo mod.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #47 u: Siječanj 02, 2012, 00:18:43 »
Kimi jeste vozili Nurb 24h svih 8krugova ili ?

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #48 u: Siječanj 02, 2012, 00:34:56 »
Vidim u birtij je Jack-Darkman postavio pitanje a odgovorit ću ovdje
Citat:
Što mi točno treba za vodit razgovor na Gt5 online? Dojadilo mi tipkat 
I jel se isplati uzet kod nas ili preko ebay-a?
Treba ti dakle Headset.Imaš ih raznoraznih , žičanih USB , bluetooth dakle bežičnih , službeni Sonyev ili raznoraznih drugih proizvođaća za koje je prije kupovine dobro provjeriti dali radi na PS3.Mogu se koristiti čak i bluetooth handsfree slušalice od nekih mobitela.
Imaš onih kroz koje češ čuti samo razgovor , ali ne i zvukove iz igre , te onih naravno skupljih s kojima češ čuti i zvukove iz igre i chat.Headsetove možeš nači i kod nas u gotovo svim boljim prodavaonicama koje se bave prodajom konzola i PC opreme , ili u online shopovima tipa GMC , Shophoslab....
Cijene su ti od nekih dvjestotinjak kuna pa nadalje
« Zadnja izmjena: Siječanj 02, 2012, 00:37:13 od KimiHR »

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #49 u: Siječanj 02, 2012, 00:36:20 »
Kimi jeste vozili Nurb 24h svih 8krugova ili ?
Ma jok , odvozili jedan i odustali , inače završili bi negdje oko 4 ujutro  :D

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #50 u: Siječanj 02, 2012, 00:39:13 »
Kimi jeste vozili Nurb 24h svih 8krugova ili ?
Ma jok , odvozili jedan i odustali , inače završili bi negdje oko 4 ujutro  :D

Haha pametno ja bio jeo pa doso pa mi doso stariji brat pa on vozio ja doso frajer tam drifta hahaa al bar se zabavio kaze sramota ga igrat nezna vozit al nisam ni ja boljo treba mi jos puno km da se uvjezbam,imo sam problema sa gumbom settings nije htijelo uc a stisko stalno

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #51 u: Siječanj 02, 2012, 00:59:59 »
Ma samo polako i uživaj u igri . Voziš na kontroler ili imaš neki volan ?
Također primjetio sam da voziš s automatskim mjenjačem , pa ti predlažem da se što prije prebaciš na manualni . U početku će biti teško , ali kad to svladaš bit češ puno brži a i gušt je veći.Također ako nisi pozabavi se malo i s licencama , jer je to jako dobar tutorial za vožnju.Pogledaj najprije repley koji za svaku licencu postoji , a zatim ti pokušaj odvoziti što bolje.Neke su lagane , neke su teške , a ima i onih bezveznih npr. one s kočenjem nakon 400m ili slalom oko čunjeva.
Također , ako ti treba neki određeni auto da završiš neke od eventa , slobodno javi pa ću ih staviti na profil da ih možeš posuditi.Ili bilo koja druga pomoč u vezi igre ,tu sam.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #52 u: Siječanj 02, 2012, 09:20:22 »
Bilo je super sinoć, zasad previše griješim, no bude se valjda to popravilo ak nastavim pelati iz dana u dan.
Previše je bilo mirovanja za ozbiljne, uber teške duele, poput onog sa "godlike" Kimi-em  8)

Bude nas se valjda skupilo i više koji put, Ther veli da dolazi, dok se riješi promila  :D
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #53 u: Siječanj 02, 2012, 13:10:28 »
Ma samo polako i uživaj u igri . Voziš na kontroler ili imaš neki volan ?
Također primjetio sam da voziš s automatskim mjenjačem , pa ti predlažem da se što prije prebaciš na manualni . U početku će biti teško , ali kad to svladaš bit češ puno brži a i gušt je veći.Također ako nisi pozabavi se malo i s licencama , jer je to jako dobar tutorial za vožnju.Pogledaj najprije repley koji za svaku licencu postoji , a zatim ti pokušaj odvoziti što bolje.Neke su lagane , neke su teške , a ima i onih bezveznih npr. one s kočenjem nakon 400m ili slalom oko čunjeva.
Također , ako ti treba neki određeni auto da završiš neke od eventa , slobodno javi pa ću ih staviti na profil da ih možeš posuditi.Ili bilo koja druga pomoč u vezi igre ,tu sam.

Vozim na kontroler al ubrzo dolazi volan,sa rucnim mjenjacem krecem vec sad,sto se tice auta treba mi neki race car za "Like the Wind"

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #54 u: Siječanj 02, 2012, 13:12:39 »
Danas ako se bude vozilo dolazim i ja.  thumbs1

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #55 u: Siječanj 02, 2012, 13:17:43 »
KimiHR- hvala majstore na detaljnom odgovoru  thumbs1
Malo ću sad istražit i namjeravam ih kupit, ono je tlaka pisat, toliko toga bi reko ..  ;D
Al primjetio sam da samo to montoya ima , imaš ti Kimi?

Jučer je bilo odlično,nadam se večeras i većem broju, ovako oko 20-20:30 je dobro doba.
Kimi je neuhvatljiv, odnosno nepogrešiv  :( , jedino sam ga dobio na gumama RS na laguni (8krugova) ,..bio je on brz iza mene al je završilo sa dva njegova neuspjela pokušaja  ::), ja sam striktno pratio putanje i sve je bilo u sportskim okvirima.
Montoya je u početku griješio ali kad uhvati ritam možeš se slikat.
Teško je teško, borba sa njima, autom i gumama.

Balkana sam dobio mislim na svim frontovima  kava1

Samo tu najavite kod koga će se u loungeu igrat  thumbs1

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #56 u: Siječanj 02, 2012, 13:35:14 »
Imam headset , ja sam sinoć i prićao a ne Montoya .
Mogao bi nas se večeras onda skupiti fin broj , i Filip me je putem PSN-a pitao hoče li se voziti

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #57 u: Siječanj 02, 2012, 13:38:33 »
ja sam isto slobodan veceras mogli bi oko 20:30 krenut ili kad hocete

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #58 u: Siječanj 02, 2012, 14:19:05 »
Joj , kad vam večeras stavim Comfort soft gume i isključim ABS  :D :D

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #59 u: Siječanj 02, 2012, 14:33:07 »
Joj , kad vam večeras stavim Comfort soft gume i isključim ABS  :D :D

..daj ne seri  ;D

Ja sam prije koji dan s jednim tipom prvi puta igrao bez ABS-a i faca je bila  >:( ,ali kad se uhodaš fora je.
Utrku dvije možemo probat  ::)

Vidim da vam paši 20:30  thumbs1