Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278600 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #75 u: Siječanj 02, 2012, 23:47:08 »
Ono je bilo dno dna ponašanja na stazi, puknuo sam  :-X , mislio sam i sa meeting-a otić.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #76 u: Siječanj 02, 2012, 23:52:47 »
Ono je bilo dno dna ponašanja na stazi, puknuo sam  :-X , mislio sam i sa meeting-a otić.
Znam zao mi je za ubuduce(mslm da nece bit potrebno) slobodno izbacite iz sobe ako skuzite da nisam ja meni je se cilj zabavit i uzivat u voznji zato sam i kupio tu igru

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #77 u: Siječanj 03, 2012, 09:29:37 »
Ne znam kaj reći.
Ajde, ovaj put prolazi, no dalje nema nikakvih opravdanja!

Naša vožnja se zasniva prvenstveno na fair-playu, bez obzira dal je utrka više ili manje bitna, FP mora biti prisutan!
Sudari se uvijek događaju, no ono od sinoć bilo je puno više od toga, podsjetilo me (pogotovo ona "vožnja" u kontra smjeru!) na doba teških idiota/krešera, kaj smo znali susretati u GRID-u.
No to se je fino i efikasno rješavalo banom istih.

Iskreno se nadam da se takvo kaj neće ponoviti, pogotovo u slučaju tvog acc-a, jer on je bil s nama i radil nered!


S druge strane, bilo je nekoliko super dvoboja, vožnji napetih do samog kraja.
Ther je prema mom očekivanju, jako dobar šofer, a k tome "naoružan teškom mašinerijom" šofe1
Bilo je super na Nurbu, pogotovo s BMW-ima.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #78 u: Siječanj 03, 2012, 13:46:45 »
Bilo je jucer par zanimljivih i napetih duela.
Sve bi bilo jos i bolje da se vise ljudi skupilo i naravno kad bi svi vozili fer.
Ajd sad bar znamo o cemu se radi al u onom trenu dok je lik na monzi pocel stvarati kaos nist mi nije bilo jasno.
Po forumu brije na ozbiljno i fer utrkivanje, a kad ono.... suzdrzal sam se od komentara jer sam mislil da ste s njim vec vozili i da je ono neka interna zajebancija. Drugi puta prvi glasam za ban.

Nisam bas zadovoljan trenutnom formom al ne mogu se ni zaliti jer vec par mjeseci nisam ozbiljno vozil - pogotovo online. Ako se ovi online susreti nastave bit ce jos i zanimljivijih dvoboja dok se "zagrijemo"  šofe1
Montoya i Kimi su odlicni vozaci kao sto sam i ocekivao i gust je s njima voziti  thumbs1


Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #79 u: Siječanj 03, 2012, 14:29:49 »
..pa možemo i par stranih vozača pustit..

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #80 u: Siječanj 03, 2012, 15:10:28 »
Ma ne trebaju stranci, makar vas par bilo ali da ste tu, sa foruma, da se razumijete  :P
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #81 u: Siječanj 03, 2012, 16:48:26 »
Meni je stvarno zao al vidim da mi nevjerujete al nema veze sve 5 kriv sam sto sam mu dao da igra,necu vise vozit sa vama da nebi doslo do opet istog problema,bilo mi je dobro sa vama super ste ekipa sve najbolje vam zelim puno pozdrava

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #82 u: Siječanj 03, 2012, 16:59:14 »
Kolko ja znam i vidim, svi su rekli da se to ne smije ponoviti.
A to znači da (ti) moreš voziti s nama...
Iskoristi to i uživaj
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #83 u: Siječanj 03, 2012, 17:13:33 »
Hahaha to je tak uvek!  ;D

Bolje da ne napišem kaj sam htel napisati!  ::)

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #84 u: Siječanj 03, 2012, 18:18:14 »
Meni je stvarno zao al vidim da mi nevjerujete al nema veze sve 5 kriv sam sto sam mu dao da igra,necu vise vozit sa vama da nebi doslo do opet istog problema,bilo mi je dobro sa vama super ste ekipa sve najbolje vam zelim puno pozdrava

Kao što kaže montoya, TI možeš igrat, al probaj da se ne desi situacija kao jučer.

Btw. danas imam trening pa oko 9 svratim do lounge-a, ..naravno ako budete igrali.

Offline race-man

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #85 u: Siječanj 03, 2012, 20:05:56 »
Evo i ja bi vam se tija pridružit, naravno ako mogu? thumbs1

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #86 u: Siječanj 03, 2012, 20:21:21 »
Naravno cheersCH

Ja te već imam na FR vidim...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline race-man

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #87 u: Siječanj 03, 2012, 20:25:26 »
Naravno cheersCH





Hvala.

Vozi li se večeras? šofe1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #88 u: Siječanj 03, 2012, 23:39:22 »
..pa možemo i par stranih vozača pustit..

Nije potrebno, vidim da nas se fini broj skupio, samo sad trebamo biti konzistentni i probat se naci kod nekog u lobbyjusvaki vikend ili tako nesto... thumbs1
@s2000
Samo ti peljaj s ekipom ali istotako otpeljaj brata prije  ;D Fair play ON, assists OFF, kako to drug amar lijepo veli :)
Individualce koje nemam na friends listi dodajem kad se vratim iz paradajza hug1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #89 u: Siječanj 03, 2012, 23:55:55 »
Na današnjem meeting-u smo bili samo ja i Montoya, doduše nismo ni planirali igrat kad smo samo dvojica, ja sam samo želio provjerit kako radi headset. No ajde odigrali dvije utrke s treninzima.
Druga utrka Nurb;



Uploaded with ImageShack.us

..bila je dobra  thumbs1