Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 286547 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #840 u: Travanj 19, 2012, 18:22:01 »
Ja sam uvijek za voznju(kad sam slobodan) samo recite kad  p1va

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #841 u: Travanj 20, 2012, 09:26:30 »
I jeste kaj vozili?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #842 u: Travanj 20, 2012, 10:33:46 »
I jeste kaj vozili?
Ma nazalost niko vise nevozi sa ovog foruma osim mene,Kimia i Ivana a mi se nademo svake prijestupne godine  cry1

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #843 u: Travanj 20, 2012, 17:01:14 »
Ja sam i pitao ima li zainteresiranih za večeras , samo Tomislav se javio.
Ništa , Tomo onda se vjerovatno vidimo u nekom open lobiju ili kod nekoga od GTS.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #844 u: Travanj 20, 2012, 17:01:49 »
Ja dolazim ako ih dođe 5ero. Noćas ću biti budan do nekih 2. šofe1

EDIT
Kimiii
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #845 u: Travanj 20, 2012, 17:21:53 »
Ja cu doc oko 19:00 mozda i prije moram sad nesto obavit

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #846 u: Travanj 23, 2012, 18:05:16 »
Igrali u Nedelju ja,kimi i domagoj a kasnije se pridruzio i pero.Bilo je dobro utrkivanje,vozili bez Abs-a i bilo je zanimljivo,pogotovo Fuji 1.zavoj.Najbolja utrka je bila sa Mazda Rx7 na Tokyo route 246 gdje smo ja i Kimi imali neke dvoboje i vozili smo podjednakim tempom.Ja sam pre zadovoljan svojom brzinom u online utrkivanju,na pocetku je to bilo ucenja staza,automobila i nacina kocenja dok ste vi stalno bili brzi 2-5sec po krugu,no sad sam se popravio i naucio bitne stvari i mogu vam kol'ko-tol'ko konkurirat.Sad kad bi ostali vozili bilo bi puno bolje jer smo dobili brzog DS3 vozaca,Ivana, a ja sam se takodjer popravio pa bi bilo zanimljivo,no tesko da cemo ikad vise ponavljat ona lijepa druzenja na stazi...

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #847 u: Travanj 23, 2012, 20:01:35 »
Da , teško da će nas se opet skupiti neki veći broj za online . Dosta ih je prešlo na F4 , neki su vjerovatno zbog teških vremena prodali svoje volane i PS3.Šteta.A i igra je već malo prešla u dosadu . U zadnje vrijeme igram isključivo samo vikendom , pa me malo i uhvati želja odvoziti pokoju utrku nakon što se ne vozi 4-5 dana.

Dobro ti je išlo na Fuji-u iako si rekao da ti je prvi zavoj slaba točka , i tek pred kraj si popustio.

Kod vožnje bez ABS-a treba kočiti baš na vrijeme , i što više izbjegavati kočiti za vrijeme skretanja.Također treba izbjegavati stiskanje kočnice do poda , već treba kočenje dozirati stiskati-popuštati-stiskati.Nije dobro ni šaltati u nižu brzinu ako sama brzina kretanja auta prevelika za tu brzinu.
Pa recimo kočenje za prvi zavoj na Fujiu treba početi skoro odmah ćim počne blinkati onaj pokazivać preporućene brzine.Za vrijeme kočenja spustiš se do 3. brzine a u 2. šaltaš tek kada si na ulasku u sam zavoj , tako da u 2. brzini skoro niti ne kočiš inaće auto zna dosta ćesto pobjeći.

Znam da sve to s kontrolerom baš i nije lako izvesti , ali Ivan pokazuje da se može.Ali valjda ćeš i ti jednog dana doći do svog volana , e onda tek počinje guštanje. Ali i s kontrolerom si ti poprilićno napredovo  thumbs1


Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #848 u: Travanj 23, 2012, 20:20:55 »
Na Fuji-u sam onda vozio jedinicu odlicno jer sam strahovao od izlazka na pijesak pa sam kocio malo prije,no u 2.krugu sam fulao tocku kocenja i napravio veliki trag kocenja no uspio sam zakocit ;D.Da,u zadnjem krugu sam skroz izgubio koncetraciju i pobjegao si mi na 7-8sec a bilo je oko 3,5sec prednosti.

Ivanu ide odlicno bez abs-a i covjek stvarno zna znanje :).Inace ovo mi je tek 4.utrka bez Abs-a i treba mi dosta vjezbe jer nepotrefim pravu tocku kocenja i onda dolazi do blokiranja kotaca a to najcesce dovodi do "izleta" u pijesak.

I ja bih vrlo rado vozio vikendom sa GTS-a al stalno me izbaciva neznam zasto.Onda sa Suprom sa se dobro drzao no prokleti internet me izbacio.

Volan(DFGT)  vjerovatno dolazi najkasnije za 2tjedna.Malo mi je skup G27 jer neda mi se vise cekat da skupim toliko love a za ovog vec imam pa cu ga uzet uskoro.Taman kad sam se naucio na kontroler doce volan i onda opet krecem ispocetka..No nema veze sjest ce meni brzo volan jer sam vozio par puta sa njime i vec ga "osjecam" i mislim da mi nece dugo trebat na prilagodbu.


Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #849 u: Travanj 26, 2012, 23:36:23 »
Covjece kako smo aktivni u online utrkivanju  cer1njo cer1njo cer1njo

Offline ivann

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #850 u: Travanj 27, 2012, 15:44:07 »
Cudo nevidjeno!  cer1njo

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #851 u: Travanj 27, 2012, 17:08:59 »
Hehe,aj reci kad budes vozio pa cu doc,neda mi se sa strancima igrat jer su "clean" vozaci.

Offline ivann

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #852 u: Travanj 27, 2012, 22:10:30 »
eto palim masinu za oko pola sata

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #853 u: Svibanj 05, 2012, 10:14:31 »
Ja cu danas popodne od 3h i predvečer biti online pa bi mogli nabaciti koju utrku.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #854 u: Svibanj 29, 2012, 22:07:42 »
Da nitko od vas 25+, koliko sam vas unio u tablice da vozite GT5, tu ne pise vec skoro mjesec dana fpalm1.
Ovim putem zelim organizirati zajednicko druzenje za vikend, da se barem nas 7-8 s foruma nademo u loungeu i druzimo uz voznje. Napisite kada ste slobodni za vikend ovdje da se izdogovorimo, a najsretniji bih bio kada bi stavio neki termin koji bi bio stabilan; tipa petak navecer ili subota, nedjelja.
Pisite!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.