Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278617 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ivann

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #855 u: Svibanj 29, 2012, 23:57:14 »
Ja sam naravno za, jedina prepreka more bit moj los net da nemogu uc u lobby.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #856 u: Svibanj 30, 2012, 00:16:59 »
Ma imam i ja slabi net ali me nikad nije izbacivalo iz loungea dosad. Restaetati router, pricekari 5min, upalit plejku, test connection i na kraju kad udes u igru izbrises file u settingsima od igre. Menu- settings- network.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #857 u: Svibanj 30, 2012, 11:47:40 »
Ja sam naravno za, jedina prepreka more bit moj los net da nemogu uc u lobby.


Ako imas Siemensov router:

NAT Type 2 Tutorial

Offline ivann

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #858 u: Svibanj 30, 2012, 13:07:04 »
U mene je billion, bas sam sinoc otvorio portove pa se nadam da ce bi nekog poboljsanja.
Upute za otvaranje portova za GT5
« Zadnja izmjena: Svibanj 30, 2012, 13:10:15 od ivann »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #859 u: Lipanj 02, 2012, 16:48:29 »
Lounge je otvoren, čekam vas kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #860 u: Lipanj 03, 2012, 00:52:31 »
Lounge je otvoren, čekam vas kadt1kažem
I jesi docekao?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #861 u: Lipanj 03, 2012, 02:51:44 »
Jesam, bilo nas je 5-6 šestero u loungetu i utrkivali se šofe1 Bilo je super, kao i uvijek. Sutra u isto vrijeme će biti otvoren lounge. Bit ću online od 16:00h pa nadalje...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #862 u: Lipanj 03, 2012, 12:42:39 »
Jucer sam bio vani pa nisam mogao doc,,al danas mislim da cu biti oko 16:00

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #863 u: Lipanj 03, 2012, 21:34:12 »
Krasno druženje danas uz Kimija, s2000, Race-mana i nekolicinu drugih koji nisu s foruma. Super trke, respekt među vozačima i lijepi dvoboji, čak i četveroboji ave1. Nismo 380RS Superleggera je savršeni auto, SH mu stoje taman.
 p1va šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #864 u: Lipanj 03, 2012, 22:43:36 »
Da,odlicno je bilo.Super su bile sve utrke,a ova zadnja na Nurbu je bila najbolja,cetveroboj do samoga kraja  thumbs1 thumbs1 ave1 ave1 p1va p1va šofe1 šofe1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #865 u: Lipanj 03, 2012, 22:55:56 »
Da da. Moram priznati da sam brisao dlanove o noge na Nurbu kad smo vozili po noci 2 kruga. Kimi je to odvozio suvereno sm1jeh Ali gusti... kuul
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #866 u: Lipanj 03, 2012, 22:59:45 »
Zavalio sam se u fotelju dok sam igrao,i stalno sam se preznojavao jer ste stvarno drzali na svakoj stazi jako brz tempo,a ja sam malo zakrzljao jer nisam igrao skoro mjesec dana pa nisam bas u formi al jos par desetniki i vratit cu se  šofe1
A Kimi jer stvarno dobro odvezao Nurbu,svaka cast.Mene su gume odale a vidio sam po vremenima da smo bili tu negdje.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #867 u: Lipanj 03, 2012, 23:56:11 »
Tako tako, vjezbaj za sljedeci vikend kadt1kažem. A sto je s volanom? Jesi ti bio nesto pricao da si pred kupnjom volana, ha?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #868 u: Lipanj 03, 2012, 23:58:19 »
Jesam,ali sam odustao,Kupio sam novi Komp i dao za to 15,000kn i tako da volan jos nece doci u moje ruke,no ako ispadne nesto zbilja jeftino mozda kupim.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #869 u: Lipanj 04, 2012, 00:02:00 »
Ima se moze se #39
A u qrac fpalm1 Money management 0 bodova. Pa da nisi mogao kupiti komp za soma kuna manje i kupiti si DFGT ili G klasu- faaak ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.