Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278616 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #960 u: Lipanj 26, 2012, 20:18:59 »
Nist ot toga, lijepo su apdejt uvalili(saboteri jedni), a mislio sam do 9 bit pa u "ribolov".

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #961 u: Lipanj 27, 2012, 00:31:39 »
Nist ot toga, lijepo su apdejt uvalili(saboteri jedni), a mislio sam do 9 bit pa u "ribolov".

 sm1jeh mda. Malo su ti se promijenili planovi u međuvremenu...
Fantastične utrke, bilo ih je sedam sveukupno.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #962 u: Lipanj 27, 2012, 08:09:37 »
Lijepo, kolko vas se skupilo?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #963 u: Lipanj 27, 2012, 11:29:42 »
Bilo nas je ukupno 8, ali neki su otisli a neki nisu jos mogli upasti u lounge...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #964 u: Lipanj 27, 2012, 11:56:47 »
ispričavam se kaj nisam došo,bio sam AFK i onda kad sam vidio poruku nisam imo baš vremena osim za utrku,dve  cry1
usto nemogu koristit mikrofon poslije 22h jer mi sestra spava a sve se u kići poprilično čuje  hmm

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #965 u: Lipanj 27, 2012, 17:44:50 »
Nist ot toga, lijepo su apdejt uvalili(saboteri jedni), a mislio sam do 9 bit pa u "ribolov".

 sm1jeh mda. Malo su ti se promijenili planovi u međuvremenu...
Fantastične utrke, bilo ih je sedam sveukupno.

Bilo je svega jucer ;D

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #966 u: Lipanj 27, 2012, 20:43:01 »
U kojem smislu?   dsmoker
Je li bilo motanja po mijenjaču?  :P
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #967 u: Lipanj 28, 2012, 02:46:41 »
Da ostanemo ontopic spomenut cu samo da sam: gledo utrku, vozio utrke u kojima sam u trenucima bio zadnji, bio prvi, vozio po stazi a ponekad i po travi, izvrtio se par puta, poljubio par ograda cak je bilo javljanja na mobs(treba pocet handsfree koristit cer1njo).
Sve u svemu bilo je napeto i veselo thumbs1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #968 u: Lipanj 29, 2012, 01:06:58 »
 kuul kako meni sve ovo ima dvosmisleno znacenje cer1njo cer1njo . Treba sad netko drugi izorganizirati okupljanja da se nastavi sve ovo  kadt1kažem
Sad treba nabaviti Motegi da se tamo utrkujemo. Ja kupujem tamo u devetom mjesecu, imam frenda s drugog foruma koji drzi par bonova u pricuvi, a voljan ih je prodati.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #969 u: Lipanj 29, 2012, 23:20:08 »
Ima li zainteresiranih za sutrašnje druženje? Mislim biti online od nekih 15-16h pa nadalje kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #970 u: Lipanj 30, 2012, 00:01:05 »
Ofc ako me nebude teleportiralo xD

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #971 u: Srpanj 01, 2012, 14:36:34 »
Oce tko kasnije vozit?
Ili sada kod Kimia u lobby-u

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #972 u: Srpanj 01, 2012, 19:17:52 »
Odvozili smo danas nekoliko stvarno dobrih utrka , uglavnom HR ekipa, što sa ovog, što sa GTS foruma + jedan neopredjeljen.

Tomislav, još jednom svaka čast na vožnji ne Fuji-u , može se reči da si to vrhunski savladao , izdominirao.I nabavi volan što prije
« Zadnja izmjena: Srpanj 01, 2012, 19:22:52 od KimiHR »

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #973 u: Srpanj 01, 2012, 19:56:32 »
Je,danas je bilo odličnih utrka.

Savršeno odvožena utrka na Fuji-u.Svih 5 krugova sam vozio istom tempom (1,55.xx) i bez greške  sm1jeh.Samo eto,bilo bi mi draže da ste mi bili bliže i da smo imali troboje,ali je zato 2.utrka bila odlična,mene su zeznuli penali pa vas nisam mogao sustići.

Sad kad mi krene praksa,svaki mjesec cu ostavljat pare za volan  thumbs1

Offline ivann

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #974 u: Srpanj 02, 2012, 02:14:31 »
kako vam nije zao palit ps po ovom paklu? :)