Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278687 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #195 u: Siječanj 14, 2012, 22:38:41 »
u Nurbu me sjebo kontroler al nema veze, deep forest ili koja bio sam 2.nakon borbe sa perom Jacka sam zeznou al nisam imo nikakve sanse da to neucinim jer u brzini se okreno i drito ispred mene,bitno je da smo se zabavili

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #196 u: Siječanj 14, 2012, 22:41:29 »
Da, bilo je super. Sutra cu vjerojatno opet imat vremena navečer pa na mene možete računat. Montoya i Thergothon su po meni najbolji a Jack-Darkmanu mrvicu fali da bude full kompetentan sa vama dvojcom.

 Ja pak s duge strane nemogu bas drzat tempo sa vama :D al kad skroz malo igram u zadnja 2 mjeseca mozda 15 sati sveukupno pa me ceka puno vjezbe ako cu imat vrmena. Ak bog da mozda do ljeta upiknem i g25 jer iako je dfgt dobar volan pedale su totalno zastarjele i čim je neki malo zajebaniji auto za vozit previše se umara noga jer nema nikakvog otpora pa treba ekstra napetost nogu i super koncentracija.

Inace ispričavam se ako sam danas nekog zakačio ili lupio slučajno je bilo sigurno, teška je promjena iz singleplayera gdje radiš šta očeš u mp. I neznam jel i vama onak ponekad laga kao da se protivnički auto čudno ponaša, imam ponekad filing kao da ču ga lupit pa onda kao da odjednom se naglo pomakne od mene :).


*s2000 volan obavezno nabavi vožnja sa kontrolerom je sjebana jednostavno nemaš osječaj za druge na stazi kao na volanu gdje osjetiš i najmanji dodir.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #197 u: Siječanj 14, 2012, 22:45:32 »
Volan stize do 5.mj skupio sam vec oko 900kn al do 5.mj dolazi sigurno ;)

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #198 u: Siječanj 14, 2012, 22:48:59 »
*s2000 thumbs1
I da ako još netko može sutra nek dođe bilo bi odlično da nas 7-8 se skupi to bi tek onda zanimljivo bilo. U troje je malo zajebano ako pogrješiš tokom utrke jer onda se odvojiš od ostalih , kad bi nas bilo više bilo bi  predobro.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #199 u: Siječanj 14, 2012, 22:51:17 »
E da sto se tice volana koji su modeli najbolji i okvirna cijena

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #200 u: Siječanj 14, 2012, 22:56:17 »
Imas dfgt po 700 kn.... Pozitivno što je odličan volan al pedale su one kao i na dfpro za ps2. G25 ti je malo teže nać al realno on je najbolji od logitecha cjena rabljenog je oko 1200 kn novog mislim da ni nema. T500R je od thrustmastera(valjda sam dobro napisao) i trenutno je najblji volan na tržištu sa vrhunskim pedalama al je cjena paprena(mislim preko 3000 kn al nek ti netko to potvrdi jer nisma bas siguran) i to je to. Za pocetak dfgt ti je super poslje vidis kolko ces imat para pa ako ces imat puno uzmes t500r nemaš šta fulat :D

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #201 u: Siječanj 14, 2012, 22:56:59 »
Već imaš za DFGT dosta (treba pothitno tema o njemu...), a o volanima ovde, cijeli podforum čeka  kadt1kažem

http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?board=10.0

Kaj se tiče vožnji, bilo je napeto danas, a kao što veli pero, a to se naravno podrazumijeva, kad bi nas bilo više, to bi odma sve diglo na nivo više.
Ne mora sve biti borba za 1. mjesto, formirale bi se skupine vozača i uvek bi bilo jako napeto...

UPDATE: evo i DFGT teme, kad je već o njemu bilo riječi...
« Zadnja izmjena: Siječanj 14, 2012, 23:05:15 od Montoya »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #202 u: Siječanj 15, 2012, 10:26:42 »
Ja jučer nisam planirao igrat, htio sam se malo odmorit, ..al ajde kad nas se skupilo već 4 ..
Bilo je dobro, u prvoj su me već živci uhvatili sa tomovom suprom.
Nurb je bila dobra  thumbs1 ,nikako Pera proć  cer1njo držao se do predzadnjeg kruga  kuul
Na Deep Forest-u su me malo izvrtili pa sam izašao, al nije bed, i tako sam planirao ić jest.
Ne sjećam se što smo još igrali, oprostite  fpalm1

Toliko je događaja svih ovih večeri..   ;D

Jučer me treću večer za redom diskonetktiralo  jaad

Večeras ću još igrat sa vama (pošto je ned. pa se možda pokoji igrač više okaže), al od sutra moram rješit koji endurance pa me neće bit 2-3 večeri.
Drago mi je da se pojavio Pero, dobar je šufer.  thumbs1
Moram danas vidjet dal te iimam za frenda dodanog.
Balkan moraš pod hitno si sredit  šofe1
http://www.sophoslab.hr/kontroleri/98/ps3-logitech-driving-force-gt-volan/61/
Dobar je ,a nije toliko skup. Ne možeš igrat Gt5 sa kontrolerom  ;D

E da.. btw. Montoya- vidim da buš ti volil igrat pokoji race sa različitim autima, al to se nemožemo dogovarat u loungeu već, tlaka je; pisanje poruke, traženje, namještanje,.. previše vremena uzima. Zato predlažem da možemo u večeri odigrat 3 utrke sa različitim,  a 3 sa istim.
Al ti bi morao ovdje na forumu najavit aute koje bismo mogli koristit.
Recimo; race1 - PP....., gume.... , KG....  (recimo do 300HP)
             race2 - PP....., gume....., KG....   (recimo do 500HP)
             race3 - PP....., gume....., KG.....   (recimo letjelice preko 500HP)
Lijepo bi to bilo da javiš i dan prije (dva-tri,...), i onda mi možemo poštelat aute, kupit ga ako ga nemamo, isprobat ga, itd...
To bi rulalo  thumbs1

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #203 u: Siječanj 15, 2012, 11:02:26 »

Balkan moraš pod hitno si sredit  šofe1
http://www.sophoslab.hr/kontroleri/98/ps3-logitech-driving-force-gt-volan/61/
Dobar je ,a nije toliko skup. Ne možeš igrat Gt5 sa kontrolerom  ;D


Znam katastrofa je igrat sa kontrolerom al kad vec uzimam uzet cu g25/g27 samo cekam da mi deda iz njemacke kad dode popravi financijsku siuaciju :D

E da.. btw. Montoya- vidim da buš ti volil igrat pokoji race sa različitim autima, al to se nemožemo dogovarat u loungeu već, tlaka je; pisanje poruke, traženje, namještanje,.. previše vremena uzima. Zato predlažem da možemo u večeri odigrat 3 utrke sa različitim,  a 3 sa istim.
Al ti bi morao ovdje na forumu najavit aute koje bismo mogli koristit.
Recimo; race1 - PP....., gume.... , KG....  (recimo do 300HP)
             race2 - PP....., gume....., KG....   (recimo do 500HP)
             race3 - PP....., gume....., KG.....   (recimo letjelice preko 500HP)
Lijepo bi to bilo da javiš i dan prije (dva-tri,...), i onda mi možemo poštelat aute, kupit ga ako ga nemamo, isprobat ga, itd...
To bi rulalo  thumbs1

Slazem se  thumbs1


Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #205 u: Siječanj 15, 2012, 12:03:28 »
Fino, to je sve sa zadnje utrke.
Slika s brojem 6 je posebno zanimljiva, em je lijepa, em postavlja pitanje - kud je nastavil pero (mislim)  :P
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #206 u: Siječanj 15, 2012, 12:04:23 »

E da.. btw. Montoya- vidim da buš ti volil igrat pokoji race sa različitim autima, al to se nemožemo dogovarat u loungeu već, tlaka je; pisanje poruke, traženje, namještanje,.. previše vremena uzima. Zato predlažem da možemo u večeri odigrat 3 utrke sa različitim,  a 3 sa istim.
Al ti bi morao ovdje na forumu najavit aute koje bismo mogli koristit.
Recimo; race1 - PP....., gume.... , KG....  (recimo do 300HP)
             race2 - PP....., gume....., KG....   (recimo do 500HP)
             race3 - PP....., gume....., KG.....   (recimo letjelice preko 500HP)
Lijepo bi to bilo da javiš i dan prije (dva-tri,...), i onda mi možemo poštelat aute, kupit ga ako ga nemamo, isprobat ga, itd...
To bi rulalo  thumbs1

Dobra ideja jer ovako bi svi imali iste uvjete. problem je kad neko odabre auto koji mu odgovara i naucen je na njega, onda taj stvarno ima nepostenu prednost u odnosu na ostale.

Teba tak napravit i ubacit u kombinacije 6 staza - po meni - monza,nurb gp , suzuka, nurb dugacki (ako ce nas vise bit) i još dvije neke neznam koje :) 

Montoya objavi danas detalje par sati  prije samo ledaj da auti nisu neke zvjeri jer imam par auta u garaži i možda milju kredita   ;D jbg. tek sam poceo :D

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #207 u: Siječanj 15, 2012, 12:07:16 »
Fino, to je sve sa zadnje utrke.
Slika s brojem 6 je posebno zanimljiva, em je lijepa, em postavlja pitanje - kud je nastavil pero (mislim)  :P

Ima dvije opcije ili sam ga zravnal ili sam poljubil zidič  ;D
Al ovaj put po izgledu auta mi se čini da sam ga izravnal samo nek s2000 to potvrdi :D

s2000 super ti je ovo za slike  thumbs1

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #208 u: Siječanj 15, 2012, 12:17:22 »
Fino, to je sve sa zadnje utrke.
Slika s brojem 6 je posebno zanimljiva, em je lijepa, em postavlja pitanje - kud je nastavil pero (mislim)  :P

Ima dvije opcije ili sam ga zravnal ili sam poljubil zidič  ;D
Al ovaj put po izgledu auta mi se čini da sam ga izravnal samo nek s2000 to potvrdi :D

s2000 super ti je ovo za slike  thumbs1

Jesi izravno si ga  p1va

Hvala  sm1jeh

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #209 u: Siječanj 15, 2012, 12:29:23 »
Izgleda da se s2000 iskupio za ono na "početku sezone"  cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."