Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278615 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #210 u: Siječanj 15, 2012, 12:33:57 »
Izgleda da se s2000 iskupio za ono na "početku sezone"  cer1njo
Šta reci koju posluku porati?
Znate da ja onda nisam vozio nego moj brat previse volim ovu igru i igranje sa vama da bih radio onakve gluposti

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #211 u: Siječanj 15, 2012, 16:36:19 »
Ja sam perkjučer bio, ali mi se nije htjelo joinat, ni nakon šta sam ruter resetirao, taj dan su bili: Pero, Jack, Ther i Montoya. Nadam se da ubuduće neće biti takvih problema.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #212 u: Siječanj 15, 2012, 17:00:13 »
Prelistaj malo temu unatrag i pogledaj onaj post Thera o postavljanju routera u NAT Open mod...
Zato sam rekel da bi to trebalo biti posebna tema, da je lako uočljivo.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Punisher

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #213 u: Siječanj 15, 2012, 17:14:25 »
Al ja fkt ne znam što je, ja sam to sredio što je Thergothon napisao i još se ne mogu spojit u tvoj lobby. Sad druge osim thergothona nisam pokušavao, al kod njega normalno uđem  cry1

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #214 u: Siječanj 15, 2012, 18:05:35 »
U kolko danas krecemo?  sm1jeh

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #215 u: Siječanj 15, 2012, 20:25:21 »
U kolko danas krecemo?  sm1jeh

Izgleda da nećemo ni krenut.  jaad

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #216 u: Siječanj 15, 2012, 20:54:08 »
Zast?  ;D

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #217 u: Siječanj 15, 2012, 21:49:33 »
..oni ti igraju, ubaci se s njima, ja sam vidio oko 8ipol nije bilo nikog pa sam počeo Nurb 4h.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #218 u: Siječanj 16, 2012, 09:03:23 »

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #219 u: Siječanj 16, 2012, 09:24:19 »
Mi smo još daleko od tih brojki :)
Iako bi se lako dostignule, ak bi nas barem većina od tu zaigrala odjednom.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #220 u: Siječanj 16, 2012, 12:15:51 »
Pod brojkama si mislio na broj ljudi u lobiju? To je Ok , ali mene neizmjerno ljuti ta neujednačenost koja je u GT5 prisutna . Ne ide mi u glavu da s potpuno istim autom napraviš znatno bolje/ lošje vrijeme u recimo Arcade  ili Practice modu nego u onlineu.
     I ne znam , možda je to samo moj subjektivni dojam, ali skoro svaki put imam osječaj da se auti  u onlineu ponašaju totalno drugačije u Free Runu nego u samoj utrci.Dali vi imate takav dojam ?   
     Prisjeti se Montoya samo sinočnje utrke na Suzuki sa Suprom, vozili smo je dosta i u Free run ali u samoj utrci auto je bilo totalno drugačije za voziti.Gume su se potpuno drugačije trošile u FR i utrci , već u 4. krugu prednje su otišle skoro pola i auto je počeo kliziti preko nosa i mislim da te je to najviše iznenadilo tj. izazvalo tvoju pogrešku.U Free Run to je bilo totalno drugačije iako smo i ja i ti odvozili 6-7 krugova u komadu auto se nije tako ponašao.
     Ovo nije stvar koju sam primjetio prije par dana , takav dojam imam skoro od početka igranja.I nažalost, imam dojam da je moja neka fiks teorija o tome da je GT5 došao do nekog svog limita sve bliže istini, i da mi sve ovo lagano ide na kiflu.
     Domagoj me je jednom putem poruke pitao zašto ne učestvujem u organiziranim prvenstvima na GTSurgeons , pa ovo je jedan od važnijih razloga , mada ne i najvažniji ali o njima neću.
     Činjenica je da me uz ovu igru još uvjek drži njena online komponenta , ali svi ovi problemi koji se u zadnje vrijeme u njoj pojavljuju poprilično umanjuju moj gušt uživanja u igri.
     Mada ništa ne može umanjiti moj gušt u druženju s Vama
     

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #221 u: Siječanj 16, 2012, 12:36:56 »
Ta simulacija guma (koja je po meni najgora ikad u bilo kojoj simulaciji vožnje) je meni najveći minus prisutan u GT5.

Znači ima sad opet neka caka kak je bilo na GT5P kaj se vozni model menjal prema kameri s kojom se vozilo (totalna debilana jelte)?

Uglavnom, ne da mi se počinjati opet, samo bi se 'vužgal'. Šteta da ima takvih ozbiljnih propusta, jer je igra u suštini jako dobra, ali za ozbiljnija ligaška natjecanja nema tu kruha.

Čeka se GTR3, ali se ne hajpam da ne bi bil šipak.

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #222 u: Siječanj 16, 2012, 13:46:09 »
Dali vi imate takav dojam ?

Totalno isti osječaj kao da u free run auto bolje drži cestu i da se gume ne troše na isti način. Jučer kad smo igrali na nurbu totalno je primjetno da auto jednostavno ne drži cestu kao u recimo specialu. Znam da su gume drugačije ali opet tamo kad sam se izvrtio na onom zavoju grip je nepredviđeno popustio što mi se offline sa istim gumama nebi dogodilo. A gume nisu bile potrošene nego su več se dobro zagrijale do tog zavoja. Ne kužim kako su to oni sve programirali i jel se to nama samo čini ili stvarno nešt nije u redu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #223 u: Siječanj 16, 2012, 13:50:18 »
Dali vi imate takav dojam ?

Totalno isti osječaj kao da u free run auto bolje drži cestu i da se gume ne troše na isti način. Jučer kad smo igrali na nurbu totalno je primjetno da auto jednostavno ne drži cestu kao u recimo specialu. Znam da su gume drugačije ali opet tamo kad sam se izvrtio na onom zavoju grip je nepredviđeno popustio što mi se offline sa istim gumama nebi dogodilo. A gume nisu bile potrošene nego su več se dobro zagrijale do tog zavoja. Ne kužim kako su to oni sve programirali i jel se to nama samo čini ili stvarno nešt nije u redu.
Zeznuli su oni nekaj opako, to govorim od izlaska igre.

I primjetil sam ko da na nekim djelovima na nekim stazama auto samo iznenada nelogično gubi grip, kolko god sporo se išlo. Čak nekad imam osjećaj ko da je vozni model skriptiran. Da igra tebe igra, a ne ti igru.  ;D

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #224 u: Siječanj 16, 2012, 13:58:59 »
Bas sam vas to htio pitat gume mi lose drze al sam mislio da je to tako jer sam novi pa nisam full ufuran al sto vise igram sve vise cudnije