Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278498 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #240 u: Siječanj 17, 2012, 17:52:54 »
a ja jedan od najsporijih shy1

Ti si jedini sporiji  od mene sa kojima sam vozio  ;D. Makar ja se nekak bolje drzim u utrci nego u kvalifikacijama al opet muka mi je kad vidim 2 sekunde po krugu a kamoli 6 , imas osjecaj da si retard.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #241 u: Siječanj 17, 2012, 17:55:36 »
a ja jedan od najsporijih shy1

Ti si jedini sporiji  od mene sa kojima sam vozio  ;D. Makar ja se nekak bolje drzim u utrci nego u kvalifikacijama al opet muka mi je kad vidim 2 sekunde po krugu a kamoli 6 , imas osjecaj da si retard.
Znam kako ti je,sad pogotovo preko tjedna nemogu vozit sa vama zbog skole koja traje od jutra do sutra :(

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #242 u: Siječanj 17, 2012, 18:59:32 »
Ima zainteresiranih za vožnju sad?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #243 u: Siječanj 17, 2012, 18:59:48 »
Za 5 min. otvaram lobi, dok vam pase navratite....

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #244 u: Siječanj 17, 2012, 19:12:50 »
taman doso iz skole ;D

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #245 u: Siječanj 17, 2012, 19:14:14 »
im in  fpalm1

edit jebeni update  cryCH
« Zadnja izmjena: Siječanj 17, 2012, 19:18:21 od pero »

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #246 u: Siječanj 17, 2012, 19:16:54 »
Update mi se instalira al dolazim za 10min

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #247 u: Siječanj 17, 2012, 21:04:13 »
Keko je sigurno jedan od najbržih ljudi s kojim sam ja ikada vozio online , tako da te to ne skira previše
a ja jedan od najsporijih shy1

Uz mene dsmoker, ja bih došao, ali još nisam napravi ono sa ruterom, valjda ću se sjetiti jedan dan.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #248 u: Siječanj 18, 2012, 09:17:37 »
Niko ne spominje/komentira sinoćnji susret!?
Bilo nas je napokon više, 6-7-8 neko vrijeme.

Utrka na Nurbu bila je pravi "fajt", barem na relaciji Kimi, MTR i ja.
Treba što više takvih utrka, sa što više vozača.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #249 u: Siječanj 18, 2012, 10:35:36 »
Bilo je super no nekak mi se nije dalo vozit pa sam samo gledao kak vi vozite. I da da bar svaki dan se nademo tak 7-8 a  cak i vise. Trebali bi i na drugim forumima nac neke vozace da dodemo do brojke od 10 nas e to bi onda bilo zanimljivo. Na nurbu sam krivo procjenio brzinu u prvom zavoju u kombinaciji sa time da mi se nije dalo vozit odustao sam. 

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #250 u: Siječanj 18, 2012, 10:50:43 »
Da , bilo je dobro sinoć , šteta što nisam došao i malo ranije.Na nurbu fini troboj , uz puno mojih grešaka , al prvi mačići se u vodu bacaju.S F40 na Laguni sam se tolko iznervirao zbog izljetanja odmah na prvom zavoju.Kulminacija je bila na Grand Valley i 4 kruga odlične borbe s Thergotonom , gdje u petom na prvom zavoju skoro izlječem. E pa kad je tad moj G25 ostao u jednom komadu .....
Na kraju Daytona Road s NASCAR-ima , jedina utrka u kojoj nisam napravio neku veču grešku , i također odličan dvoboj s Tergom.
Ha , ha , koma je bilo gledati u retrovizoru kako ste se na startu pobacali  sm1jeh

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #251 u: Siječanj 18, 2012, 11:52:04 »
Slazem se jucer odlican dan,na Nurbu sam prva 3 kruga bio u top 4 kasnije sam napravio gresku i zavrsio na posljednjem,na GV ista stvar montoya napravio gresku zaostao ja se vozio na repu od Rime i prestigao sam ga al sam izletio u Jedinice te su me prestigli Rima i Montoya,sve u svemu zadovoljan sam jer sam  vam mogo bar malo "parirati" znam da lose vozim pa mi je jucer bio super dan,za danas nisam siguran dal cu moc doc

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #252 u: Siječanj 18, 2012, 17:11:44 »
Da , bilo je dobro sinoć , šteta što nisam došao i malo ranije.Na nurbu fini troboj , uz puno mojih grešaka , al prvi mačići se u vodu bacaju.S F40 na Laguni sam se tolko iznervirao zbog izljetanja odmah na prvom zavoju.Kulminacija je bila na Grand Valley i 4 kruga odlične borbe s Thergotonom , gdje u petom na prvom zavoju skoro izlječem. E pa kad je tad moj G25 ostao u jednom komadu .....
Na kraju Daytona Road s NASCAR-ima , jedina utrka u kojoj nisam napravio neku veču grešku , i također odličan dvoboj s Tergom.
Ha , ha , koma je bilo gledati u retrovizoru kako ste se na startu pobacali  sm1jeh

Da, super je bila utrka na Nurbu, šteta mi je kaj nemam više vremena za vožnju, pa sam samo 2 utrke jučer otpeljal.

I totalno imam filing da je vozni model fakat drukčiji na free practice-u i u utrci, a i u odnosu na single player se drukčije vozi. Zeznuli su oni nekaj žešće. Obadve utrke dok sam vozil imal sam osjećaj da nekaj brutalno ne štima.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #253 u: Siječanj 18, 2012, 18:40:10 »
Bilo je odlicno jer je konacno u jednom trenutku bilo 8 ljudi na stazi. U retrovizoru sam primjetil da je iza bila opaka borba, inace iz moje perspektive prvih par utrka je bilo jako dosadno. Prvih par krugova bi pratio keku, a nakon toga sam poceo silit i trosit gume ko kreten, svaku utrku sam zavrsio iza njega barem 6+ sekundi ali zadovoljan sam jer lik je ipak elita Gt-a. Kasnije je bila odlicna borba s kimijem na Grand Valley, non-stop smo bili unutar pola sekunde. Kasnije je kimi izletio pa sam iskoristio priliku, ali u zadnjem krugu sam se skoro izvrtio tak da mi se kimi opet priblizio. Hahaha start sa Nascar-ima je jedan od najbrutalnijih ikad  cer1njo Pol kruga nakon starta sam se smijao  cer1njo I meni je proklizio al nakon par uspjesnih kontri je sve ispalo jako dobro.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #254 u: Siječanj 18, 2012, 18:58:15 »
Jel se danas vozi?Ja mogu sad doc pa vpzit do 9-10, kasnije idem spavat ustajanje u 6