Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278506 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #990 u: Rujan 15, 2012, 16:03:00 »
Bas citam stare postove u ovoj temi i umirem na neke postove i rasprave  cer1njo
A nekih se pak stvari sjecam ko da su jucer bile, odlicni dvoboji itd.
Steta da je tak naglo sve stalo (prodaja volana, konzola itd.), znam da se kasnije jos vozilo, ali dosta toga je bilo random bez ikakve organizacije  cry1
« Zadnja izmjena: Rujan 15, 2012, 16:06:19 od Thergothon »

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #991 u: Rujan 15, 2012, 16:34:46 »
Svima nam je žao što je stalo ali štaćeš da se itko od nas hoće trgnut sve bi bilo drugačije ali nemožemo upravljat drugim ljudima...
Random utrka je bilo,većinom smo Ivan,Domagoj,Kimi i ja vozili sa strancima jer nitko drugi od ekipe nije vozio.
Šteta što je totalno stalo,prošlo je dosta vremena i svi smo napredovali i garantiram da bi svaka utrka bila jako dobra ali nažalost kako stoje stvari nećemo provjerit  cry1

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #992 u: Rujan 16, 2012, 03:00:48 »
ja jednostavno nemam vremena nit sam imo pretjerano vremena za GT5,evo već 3 dana nemrem nać vremena da par slika okinem a kamoli da vozim nešt posebno...

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #993 u: Rujan 16, 2012, 09:02:24 »
Kad nađete vremena, napišite ovdje da drugi vide. I onda će se oni uskladiti s vama, koliko god mogu.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #994 u: Rujan 23, 2012, 16:53:21 »
prošvljao sam malo ovom sekcijom, imate finu listu favorites vozila
doduše moj favorit fali (TII) al doista nije bitno, u principu to sam napisao tek toliko da nešto napišem
sad jesam, pa mogu dalje

nego, jel vi vozite organizirano, i ako da, kad ?

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #995 u: Rujan 23, 2012, 17:16:46 »
prošvljao sam malo ovom sekcijom, imate finu listu favorites vozila
doduše moj favorit fali (TII) al doista nije bitno, u principu to sam napisao tek toliko da nešto napišem
sad jesam, pa mogu dalje

nego, jel vi vozite organizirano, i ako da, kad ?

Nažalost nikako se nevozi.Preko ljeta smo možda par utrka odvezli i to kratkog tijeka,nadam se promjeni situacije dok dođe zima...

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #996 u: Rujan 24, 2012, 18:18:28 »
Robi, vozit će se ako će se konstantno pisati u ovoj temi i ako će netko biti odlučan. Nije da nitko od 25-6 ne more voziti. Ja ne mogu nikako više (nadam se da me nisi izbriso s friend liste kadt1kažem, vratit ću se kadt1kažem).
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #997 u: Rujan 25, 2012, 14:07:21 »
Nisam nikog brisao (osim, naravno, jednog).

Šteta da se ne vozi organizirano.
Napisao bi da ; zakurac sam dolazio onda tu ; al neću, jer je mrvicu vulgarno.

Ništa, kad i ako se situacija promjeni, DFGT je spreman  šofe1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #998 u: Rujan 25, 2012, 19:02:36 »
 thumbs1

Propaganda online utrkivanja. To je sve što ću reći. U ovakvom slučaju biti Goebbels pomaže kadt1kažem

Samo javi kad možeš da svi znaju/vide. Ako netko drugi istotad može, valjda će i on smoći hrabrosti i napisati da može. Pa će se voziti, ako vas je dvoje-troje ok. Ako vas je 6-7, genijalno!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #999 u: Rujan 25, 2012, 20:55:40 »
Nisam nikog brisao (osim, naravno, jednog).

Šteta da se ne vozi organizirano.
Napisao bi da ; zakurac sam dolazio onda tu ; al neću, jer je mrvicu vulgarno.

Ništa, kad i ako se situacija promjeni, DFGT je spreman  šofe1
Ma Robi , nisi zakurac ovdje dolazio . Vozilo se ovdje jedno vrijeme baš onako kako je meni pasalo , a poznavajući te mislim da to paše i tebi .
Vozilo se baš onako s guštom i sve neobavezno osim obaveznog ferpleja.Netko bi ovdje na forumu napisao da otvara lobi pa tko dođe-dođe.Kako nas nikada nije bilo više od 6-7 , a i to je bilo jako rijetko,uglavnom bi vozili u open lobijima pa bi nam se tu pridružilo i još ili naših ili stranih ljudi , poznatih i nepoznatih.Dobre bi ostavljali , loše šutali.

A i nas je bilo onih koji več dugo voze GT i onih koji su tek počeli , pa je bilo ljepo vidjeti i kad ti "početnici" voze sve bolje i bolje da bi sada bili ravni ako ne i bolji od ovih "starih kuka".Uglavnom , sve je bilo kako sam već prije rekao totalno neobavezno ili ajmo reč neorganizirano , bez bodovanja , treninga i ostalih pizdarija na koje se meni nakon male večernje škole tog tipa na Surgeonsima digne kosa na glavi.Svaka čast svakome , ali ja sam brzo uvidjeo da takva organizirana prvenstva nisu za mene iz raznoraznih razloga , a prvenstveno zbog toga što se svi kriju iza nekakvog ferpleja od kojeg vrlo često nema ni F.

Pa je vjerovatno i veliki plus u vožnjama koje sam odvozito s ekipom na ovom forumu i to što smo headsetove koristili jako rijetko ili gotovo nikako.Nismo pričali pizdarije (prvenstveno mislim na sebe) nego smo samo vozili.

Ali jebiga , onda se malo pomalo to počelo osipati. Neki su zbog važnijih stvari morali prodati svoje volane, konzole , igre.Neki su prešli na Forzu , neki na neke druge igre , neki moraju štrebat za školu , neki od posla nemaju vremena itd.A i meni osobno se u zadnje vrijeme baš nikako ne vozi , jednostavno niti imam volje ni želje , a i zbog posla jednostavno ne stignem niti mogu.

Ali ovo vruče ljeto je prošlo i polako ide zima , pa se nadam da će se ova ekipa ponovo pokoji put naći online.Isto tako sam siguran da će se nočna smjena s guštom opet okupiti i bacit koju "pametnu" - podmorničarsku.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1000 u: Rujan 26, 2012, 17:06:57 »
e jebiga Kimi, da sam prije znao...
plus, to što kažeš da se nije baš komuniciralo headsetom, meni idealno, ionako mi je od headseta više štete nego koristi :)

Dogzy, em sam novi, em nemam dara za propagandu.
Eventualno obrnutu. Da ispričam priču o tipu koji je imao GT5, pa nije htio online, pa mu se nešto ružno desilo. Pa je onda ipak otišao pa mu se nešto krasno desilo. Plus, obavezno pejstate tu dirljivu priču na mail vaših 500 najbližih prijatelja, pa će vas velika sreća zadesiti. U suprotnom jebali ste ježa.

Nije bed, ima stranaca, dok se tu ne okupi ljudi. Tj. ako se tu okupe.

BTW, probali smo jučer onu novu postavku "collision off". Jebena katastrofa. Utrka sa duhovima, svi konstantno prozirni. Ko time trial.



Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1001 u: Rujan 26, 2012, 23:12:57 »
Skinuo update ali nisam ništa isprobavao , ali ovo je po meni najlošiji update uopče do sada , bar po onome što se može pročitati

A ovaj "collision off" što je versus spomenio , a nekako sam i pretpostavljao da će to ispasti tako, je antiutrkivanje.

Offline karlo007

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1002 u: Rujan 27, 2012, 15:52:20 »
Ajmo ljudi druzenje u subotu od Pola 8 do dugo u noc ;)

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1003 u: Rujan 27, 2012, 16:01:51 »
Ajmo ljudi druzenje u subotu od Pola 8 do dugo u noc ;)
Mene nema  cer1njo

Offline karlo007

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1004 u: Rujan 27, 2012, 17:59:35 »
Ajmo ljudi druzenje u subotu od Pola 8 do dugo u noc ;)
Mene nema  cer1njo
a kam ti izlazis  :P