Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278577 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #300 u: Siječanj 20, 2012, 23:19:34 »
Danas nas je bilo dosta,super za vozit,drago mi je sto sam se popravio,prije sam previse zaostajao sad se pomalo popravljam iako nije to onak kak treba bit,ludnica bila na Le mans24h po kisi sa Mp-om

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #301 u: Siječanj 20, 2012, 23:33:01 »
Od kad sam ja prical da je govno al jednostavno nema alternative....
Danas je bilo zabavno (barem meni) iako je Gt daleko od simulacije!

EDIT: ja sam bil host i kaj da ti velim, simulacija guma je katastrofa, nema sanse da vozim na R3 jer auto je onda doslovno zalijepljen za podlogu, vecinom uzimam default gume koje dolaze s autima ili klasu vise. Kisa je danas mnoge ubila u pojam  cer1njo
« Zadnja izmjena: Siječanj 20, 2012, 23:38:20 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #302 u: Siječanj 20, 2012, 23:42:18 »
Ja još duže govorim da je govno.  cer1njo

Simulacija guma je najgora ikad!

Igra je ok ko igra, al ko ono kaj se trudi i pokušava biti (simulacija) faila prežestoko.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #303 u: Siječanj 20, 2012, 23:47:13 »
Gume trebaju srediti, maximalne ocjene dobiva, a gume su odsimulirali ko prvi ljudi, a to je 65% igre tj. simulacije.
I dalje cu ga igrati ali nema sanse da budem fanboy i da zazmirim na jedno oko. Nabijem Kazunirija i njegovu viziju utrkivanja!!!
Svrsavanje na blistave aute i nista vise....

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #304 u: Siječanj 20, 2012, 23:55:59 »
Igra ima previse mana a predugo su je radili. Generalno gt 3  i gt 4 su mi bili bolji. Gume su tolko zajebali da to nije normalno u gt 5 nema sredine ili je auto priljepljen za cestu ili leti na sve strane. FWD auti su po meni najgore odsimulirani.  Da ne ispadne da se ja zalim vidi se da recimo talenti kao keko voze odlicno ali da je realno nije. Uz simulaciju gume i osjecaj brzine su totalno fulali. KAd ides 300 ne cini ti se da ides toliko ali tom problemu pomazu i presiroke staze. Neznam cekam gtr 3 i nadam se da nece biti loš jer su i oni počeli malo previše filozofirat.

Igrao sam jako puno simulacija i broj jedan mi je i dalje RBR i GTR2. Teško do bola al imaš potpunu kontrolu i vidiš da je to to.

Inace bilo je dobro danas samo su me zadnje 3 utrke razivcirale.

I da ono kad idem na chat dok vozim i poslajem poruku i occu nastavit voznju sjebem se pa kliknem na start race :( i to mi se vec dva puta desilo.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #305 u: Siječanj 21, 2012, 00:06:45 »
Vozim igru od prvog dana i to aktivno sve do danasnjeg dana. Smatram se nekim fanom gt-a jer ga igram od prvog nastavka ali ne mogu prijeci preko nekih stvari. Posto sam fan endurance utrka, igrao sam ga od 0-24 dok je izasao zbog viska slobodnog vremena. 26. dan nakon kupnje Ramparts mi je pomogao odvoziti 24h le mans u jednom dahu. Dok sam tamo skuzio da je kazunori sve razvrstao ko na obicnom japanskom rpg-u, mrak mi je pao na oci. Znaci imas na ponudi: R1, R2, R3 i posto je racing soft najskuplji odma ima najbolji grip i najdulje traje  fpalm1 Hardi nemaju veze s vezom, a ovo kaj rade s updatima jos vise.... Ljudi su nevidljivi ili ih vidim kao duhove u retrovizoru + gomila drugih stvari. Tolko me ponekad "vuzge" kaj bi ga prodal skupa s ps3.

Pc simulacije ovo pojedu iako ih ne bi igral da mi platis zbog zastarjele grafike.... jedino gtr3, rfactor2 i c.a.r.s ako bude nekih para, pa makar bile zadnje.....

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #306 u: Siječanj 21, 2012, 00:21:46 »
Iskreno jedino šta mi je žao na ovoj generaciji konzola je to šta xbox 360 ne podržava dfgt i g25 i slične volane. Bilo bi zanimljivo probat forzu 4 na pravom volanu a bez da moraš dat bogatstvo i dobiš osredanj osječaj. Koliko sam imao prilike čitat u forzi 4  su gume odlično odsimulirane. Baš me zanima iduci xbox i dali ce napokon imat taj FF onda ce sony morat malo razmislit a ne razvijat igru 6 godina i dostaviti poluproizvod.

Recenzija u Gp-u je pisana od fanboya koji nevidi ništa loše u GT-u i hvali ga  na sve strane. I na kraju krajeva najviše se kritizirala grafika a meni je grafika super pa čak i standard auti nisu nešt previše ružni a mogu se lako izbjegavat.

Htjeli su puno dostavili malo,WRC ne postoji odnosno užasan je , NASCAR također da ga nema nebi mi falio, F1 dio isto zanemaren. umjetna inteligencija je jako loša.

 I ono što se primjeti u replayu je da uopče gume nemaju kontakt sa cestom nego su to pukušali blendat sa nekavom umjetnom sjenom ako ste to primjetili.

Uglavnom zabavan multiplayer, često diže živac :D  vjerujem da svaki dan netko pukne i ode iz mpa  ;D jbg. solidna igra al ništa posebno.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #307 u: Siječanj 21, 2012, 00:25:16 »
Svaka ti cast na postu stari moj!
Od rijeci do rijeci je isto i moje misljenje.
Posjedujem xbox360 i igrao sam forzu4 ali uzalud mi t500rs kad konzola ne podrzava  cry1
A s Amarom sam vozio nekad gt5p i imao ga na friend listi i lik je fanboy kakvog treba traziti. Izgovor mu je da gt na konzolama nema konkurencije i da se ne smije usporedjivati s pc simulacijama. Kao ono to je strasan napredak jer danasnji mobiteli su jaci od nasih konzola  cer1njo Daj, daj, daj - pa isti su zanr. Bas zbog toga i izbjegavam Gtsurgeons, svaka cast vecini ljudi al pojedinci ce te pojesti ako kazes nesto kontra laznog savrsenstva.
« Zadnja izmjena: Siječanj 21, 2012, 00:42:37 od Thergothon »

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #308 u: Siječanj 21, 2012, 00:51:06 »
Što se GT Surgonsa tice razmisljamo totalno isto. Mislim i je logicno da se tamo okupljaju vecinom fanboy ekipa al opet previše se zaštitnički odnose prema GT-u, Nekima nesmiješ ni rječ uputit protiv GT-a i dosta njih odbija isprobati bilo šta novog. Zapravo prije sam bio član(par godina imau vrjeme gt4) i kad sam kupio gt probam se logirati nema maila vjerojatno izbrisali acc, reko ok idem se regat ono registracija mora bit odobrena, ceko par dana poslo ih sve u kurac i nek se jebu sa svojom zatvorenom zajednicom. crosim mi se svida jer su sve simulacije dopuštene za razgovor i vlasnik nije fanboy.

Činjenica je da su simulacije na pc-u u toliko lošem stanju kad je grafika u pitanju  i multiplayer da je to žalosno. Za GTR2 se sječam reccenzije u GP-u i mislim da ju je onaj Nebojša Međo ili tak nekak napisao. Frajer je grafiki dao 19 e pa ja neznam koji kurac je on igro jer ta je grafika na dan izlaska bila zastarjela :D ali za ostalo je bio u pravu.

Ništa čekat čemo i taj famozni GTR3 možda nam pruži novu nadu u simulacije na PC-u.

Nadam se da će ti podržavat T500r , ako bog da možda ga i ja iduče godine kupim ove nevjerujem nemogu toliko odvojit nažalost. Gdje si ga ti uopče nabavio i koliko te koštao ?

Malo smo offtopic otišli al jbg. nadam se da se admini neće ljutiti  thumbs1


EDIT : Photomode je genijalan u GT-u to im moram priznat vrhunski odrađeno

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #309 u: Siječanj 21, 2012, 00:57:32 »
Htio bi se nadovezati na svoju zadnju recenicu iz proslog posta - lazno savrsenstvo. Prijasnji nick mi je bio GTperfection, takva ironija da pece za oci  cer1njo Ma ja nemam nist protiv surgeonsa i jos uvijek se mogu logirati al ne zelim. Ovdje iznosim svoje iskreno misljenje jer znam da su vlasnik foruma, a i ostali korisnici prva liga  thumbs1
Uzeo sam volan u sophoslabu i za gotovinu sam dobio 20% popusta. Mnogi misle da sam zbog toga bogatun, al da vide u kakvoj rupi zivim, promijenili bi misljenje  cer1njo Jednostavno sam fanatik koji na racing periferiju trosi iznad svojih mogucnosti.
3700 je volan ako ne uzimas za gotovinu - barem mislim da je....
« Zadnja izmjena: Siječanj 21, 2012, 00:59:15 od Thergothon »

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #310 u: Siječanj 21, 2012, 01:07:21 »
Kod mene kontra zivim u dobroj "rupi" i autima Bmw 530d 99' i Audi Q7 3,0 TDI Quattro 08' ,al starci mi nedaju da trosim pare na igre skupljam pare za volan vec ohoho al nema veze doce i taj dan

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #311 u: Siječanj 21, 2012, 01:09:29 »
Ajmo se mijenjat  cer1njo

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #312 u: Siječanj 21, 2012, 01:10:41 »
Hhahaha mogli bi

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #313 u: Siječanj 21, 2012, 01:13:53 »
Pa mogli bi, mislim ne zanima me tvoja dobro uredjena "rupa" nego auti  cer1njo

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #314 u: Siječanj 21, 2012, 01:21:00 »
Jednostavno sam fanatik koji na racing periferiju trosi iznad svojih mogucnosti.
3700 je volan ako ne uzimas za gotovinu - barem mislim da je....

Vjeruj mi ima nas takvih puno, iskreno i ja sam mogao pametnije ulozit ovih 1200 kn al jbg. želja je želja :D
Znači novije oko 3000 kn to je ok kad pogledaš da ćeš ga moč vozit idučih 5 godina minimum ako ne i više jer teško će ga nešt skinut sa trona a da bude približno sa cijenom. Jedva čekam doč ću ga ja imat :D do tad moram se mučit a ovima, čuo sam za neku foru sa spužvom ispod pedala da je bolji otpor morat cu to isprobat jer me zglobovi ubijaju. Evo sad dok ovo pišem boli me noga u pm.

*s2000  Ti si neki jebeni tajkun  cer1njo