Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278672 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1035 u: Listopad 22, 2012, 02:00:32 »
neznam za vas, meni je taj Lambo predobar auto za vozit. E da, trebo bi ga dat na farbanje.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1036 u: Listopad 22, 2012, 05:19:12 »
Je je, dobar je Lambo. Fino ga se može voziti, a opet zna poluditi. Uglavnom u nekim povezanim, brzim zavojima poludi, kao onaj poslije betona i prije mini tunela na Deep Forrestu. Tu sam jedanput odletio. :P

Ni ja nisam imao svoju online boju, imao sam stock boju Lamba. Ali nema veze, drugi put će biti plavi!

Jesi ti jos vozio nakon što smo Kimi i ja otišli offline?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1037 u: Listopad 22, 2012, 14:41:32 »
Countach je zadnji pogon, pa je zabavan.
Šteta što su u GT5, u premium listu Lamborghinija stavili samo one sa 4x4. Jedino Miura je zadnji pogon, ultrazabavan autić.

Trebali su Diabla, običnog, stavit u premium.

Nisam došao u nedjelju jer sam imao obaveze, drugi put valjda naletim

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1038 u: Listopad 22, 2012, 15:28:44 »
Dada u duplim zavojima je veoma vrckav, ali najvise muke mi je pruzio na zadnjem zavoju Deep Foresta. Jednostavno ga je privlacila travica na izlazu.
Nene nisam pustio otvoren lobi, otiso sam poslije oflajn neke autice vozit po Sartheu.

Mogli su stavit i Diabla i Balboni Gallarda i....

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1039 u: Listopad 22, 2012, 17:59:01 »
Mogli su oni staviti i Reventona i Jalpu i 350GT, ali nisu jaad

Uživao sam s Acurom NSX, prelijep autić. Dobro gura, iako se nekad osjeti (na velikim ravninama ) da je spor. Zato ima zabavniju i mlađu braću. Ali je to vjerojatno najbolji automobil sa stražnjim pogonom za početnike, ni prejak, daleko od slaboga, predvidljiv i superupravljiv.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1040 u: Listopad 23, 2012, 14:12:03 »
neznam di pitat pa ću tu

jel 'ko primjetio....
desi mi se to, recimo jednom po krugu, prikočim prije zavoja, otpustim gas u zavoju i kad ponovo dodam gas, na jedan tren mi bljesne kočnica iako ju nisam taknuo

jesu to oni usrani kontakti (Logitech DFGT) ili bug od novog updatea ?

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1041 u: Listopad 23, 2012, 15:59:01 »
Vjerovatno je u pitanju potenciometar na pedali kočnice jer nisam kod mene primjetio ništa slično tome ovih dana.

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1042 u: Listopad 24, 2012, 14:13:47 »
Vjerovatno je u pitanju potenciometar na pedali kočnice jer nisam kod mene primjetio ništa slično tome ovih dana.

ponukan pročitanim, rastavih pedale i posprejah kontakte sa WD40. Iako je bolji kontakt sprej, no nemam ga trenutno.

uglavnom, riješeno  thumbs1


dok sam sprejao, promislih kako je to zanimljivo da se WD40 aplicira i na pravom autu i na našim virtualnim pizdarijama i kako bi bilo genijalno da se pedale moraju rastavljati gedorama i tako to...

Offline versus

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1043 u: Studeni 01, 2012, 15:18:33 »
sinoć shuffle

europski kolega stavio PP na 380, kao, samo slabašni auti
odvrti se lutrija, piše da ću vozit Integru
odem na stazu
(tu je obrat)
kad ono vozim R8
oko mene Civici, 180sx a ja kao pravi dasa u R8
i onda kliknem SELECT i skužim
(tu je obrat br. 2)
nemam cockpit view. Ne da je crn (standard), nego nema, branik-hauba-ptičja i gotovo
istina živa, nisam jeo drogu, nisam pio
pretpostavka je i da se igra prebacila sa shufflea na normal, pogledah što sam zadnje vozio, i nije R8, trenutno vozilo je bio McL.F1

utrka naravno bila izrazito glupa, u 50m obišao sve i završio sa minutom prednosti

eto šta ti je to prava igra, 2 godine, a i dalje iznenađuje




Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1044 u: Studeni 01, 2012, 15:32:19 »
Hahaha, igra te voli versuse sm1jeh
Nego, sutra mi je slobodno jutro... Vjerojatno ću nešto malo slikati, a ako će biti nekog ranoranioca poput mene, može se i lounge otvoriti šofe1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1045 u: Studeni 06, 2012, 19:44:37 »
Što točno trebam za uključenje u ligu?
Neke dečke s foruma već imama na PSN-u.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1046 u: Studeni 06, 2012, 20:06:02 »
Nema nikakve lige, članstva, uvjeta. Osim jednog uvjeta: da dođeš ako si se već najavio, jer nas se ne može puno skupiti u lounge kao prije. thumbs1
Ako mene nemaš, pošalji zahtjev na DomagojGT1. Dodat ću te kad budem u mogućnosti. 
Tema služi da se možemo lakše dogovoriti i naći. Zato, kad budeš online igrao GT5, napiši to ovdje pa će možda netko od nas i naletiti.
Tko voli druženje uz utrkivanje (a da je pritom slobodan od obaveza), nitko mu ništa neće reći (osim pohvale) ako će i druge navesti da voze zajedno.
Osobno, meni je to jedina satisfakcija u GT5, ne bih ga baš igrao da nema ekipe poput Kimija, rime, s2000 i jos nekolicine ljudi s ovog foruma.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline speedy56

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1047 u: Studeni 06, 2012, 20:20:25 »
Nema nikakve lige, članstva, uvjeta. Osim jednog uvjeta: da dođeš ako si se već najavio, jer nas se ne može puno skupiti u lounge kao prije. thumbs1
Ako mene nemaš, pošalji zahtjev na DomagojGT1. Dodat ću te kad budem u mogućnosti. 
Tema služi da se možemo lakše dogovoriti i naći. Zato, kad budeš online igrao GT5, napiši to ovdje pa će možda netko od nas i naletiti.
Tko voli druženje uz utrkivanje (a da je pritom slobodan od obaveza), nitko mu ništa neće reći (osim pohvale) ako će i druge navesti da voze zajedno.
Osobno, meni je to jedina satisfakcija u GT5, ne bih ga baš igrao da nema ekipe poput Kimija, rime, s2000 i jos nekolicine ljudi s ovog foruma.

OK
Dodam te  ćim stignem  p1va
A što je s assistsima? Jesu dopušteni, ili... Vozim na DS3 pa moram voziti s automatik getribom.
 šofe1

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1048 u: Studeni 06, 2012, 20:24:34 »
Nema nikakve lige, članstva, uvjeta. Osim jednog uvjeta: da dođeš ako si se već najavio, jer nas se ne može puno skupiti u lounge kao prije. thumbs1
Ako mene nemaš, pošalji zahtjev na DomagojGT1. Dodat ću te kad budem u mogućnosti. 
Tema služi da se možemo lakše dogovoriti i naći. Zato, kad budeš online igrao GT5, napiši to ovdje pa će možda netko od nas i naletiti.
Tko voli druženje uz utrkivanje (a da je pritom slobodan od obaveza), nitko mu ništa neće reći (osim pohvale) ako će i druge navesti da voze zajedno.
Osobno, meni je to jedina satisfakcija u GT5, ne bih ga baš igrao da nema ekipe poput Kimija, rime, s2000 i jos nekolicine ljudi s ovog foruma.

OK
Dodam te  ćim stignem  p1va
A što je s assistsima? Jesu dopušteni, ili... Vozim na DS3 pa moram voziti s automatik getribom.
 šofe1

Ja isto vozim sa DS3 sa manual getribom.Napočetku je užas a sad bez manual nemogu igrat, samo vježbaj i ide.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #1049 u: Studeni 06, 2012, 20:29:02 »
Vozi se bez assista uključenih, osim ABS na 1. A zna se desiti da i njega isključimo. Istotako, vozi se manual šaltanjem, bez obzira s čim se igra. S vremenom, kad se privikneš, skužit ćeš da ćeš na taj način biti brži negoli s automatskim mijenjanjem.
Sad treba viditi ove nove mogućnosti koje su uvedene zadnjom zakrpom, istestirati i odlučiti koja će biti korištena u online utrkama. Vozi se od 5-8 krugova, ovisno o stazi - čini mi se da će s povećanim trošenjem guma i goriva konačno na vidjelo izaći taktika pojedinog vozača. Nurb je dva kruga.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.