Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 284902 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #345 u: Siječanj 21, 2012, 19:18:46 »
Inače, gledajte da vam se slučajno ne resetira veza (ak imate T-com) tijekom večeri, pošto se to događa svaka 24h.
Mene je to tjednima mučilo (svaku večer u 20:08 bi pukla veza) dok ih nisam kontaktiral pa su mi rekli zbog čega.
Znači, najbolje ga negde ujutro resetirati i paziti dal posle toga nije opet došlo do nekog drugog prekida, jer onda se po njemu mjeri vrijeme.

BTW, još bum videl dal budem vozil (zavisi kolko nas bude itd.), nemam baš volje za nikaj.
No vjerojatno budem, a ak nas bude manje, onda i manje krugova.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #346 u: Siječanj 21, 2012, 19:30:43 »
Zapravo i meni  u 20:15 pase  imam par poslica obavit

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #347 u: Siječanj 21, 2012, 20:09:31 »
u ČIJI LOUNGE?  cer1njo

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #348 u: Siječanj 21, 2012, 20:10:03 »
Neka netko otvori

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #349 u: Siječanj 21, 2012, 20:19:56 »
dodite u moj otvaram za 2 minute...

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #350 u: Siječanj 21, 2012, 20:30:23 »
10 kruga nurba ili 20 krugova suzuke :D  ko oce igrat a nema me ko frenda nek me doda ko : p3rocro
Cekamo dok nas nebude barem4-5

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #351 u: Siječanj 21, 2012, 20:32:07 »
Ajmo dodite bice uzbudljivo

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #352 u: Siječanj 21, 2012, 21:41:53 »
Izbacilo me nesto i nije htjelo ponovno uci  cry1

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #353 u: Siječanj 22, 2012, 00:07:15 »
Čestitam jack, super si vozio.  thumbs1

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #354 u: Siječanj 22, 2012, 11:09:15 »
Čestitam jack, super si vozio.  thumbs1

Podjednaki smo bili pa je bilo zanimljivo  thumbs1

Ono klanje na dugom Nurbu.  ;D

A onaj epic na Nurbu. GP/F  kadt1kažem, kad sam napravio grešku u predzadnjem krugu u šikani, a ti zamnom  cer1njo
Odmah si izletio iz lounge-a  ;D, tako sam i ja neku večer, Montoya prekjučer,..  koncentracija-živci  cer1njo

@balkan- šteta, jesi probao resetirat ruter?

Pero, radujem se novim našim dvobojima  thumbs1

Trebao bi počet vozit 9hTsukube..., al ajd.. vidjet ću za večeras.

EDIT: ..,a možda i popodne odigram koju...pa ako netko naleti online..

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #355 u: Siječanj 22, 2012, 11:37:50 »
Podjednaki smo bili pa je bilo zanimljivo  thumbs1

Ono klanje na dugom Nurbu.  ;D

A onaj epic na Nurbu. GP/F  kadt1kažem, kad sam napravio grešku u predzadnjem krugu u šikani, a ti zamnom  cer1njo
Odmah si izletio iz lounge-a  ;D, tako sam i ja neku večer, Montoya prekjučer,..  koncentracija-živci  cer1njo

@balkan- šteta, jesi probao resetirat ruter?

Pero, radujem se novim našim dvobojima  thumbs1

Trebao bi počet vozit 9hTsukube..., al ajd.. vidjet ću za večeras.

EDIT: ..,a možda i popodne odigram koju...pa ako netko naleti online..

Ja mogu opet navečer, neznam nekak mi je tad najbolje igrat.

Na onoj prokletoj šikani pratim tebe ;D ti prekasno koćiš i ja automatski jbg. i onda najgore zakačim onu kutiju i guro sam ju jedno 20-30 metara i puko ;D

Al dobro ad sam naučio da stavljam SS gume, kladim se da sam minimalno pola utrka do sad vozio na SH gumama tj. vozio sma uvjek na onima koje su po defaltu naštimane, gume nisam ni dirao jer sma mislio da vlasnik lobya svima narikta gume ;D

bilo je super eto moramo se svi malo naučit kontrolirat, jbg ipak igramo iz zabave al da je tesko to je.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #356 u: Siječanj 22, 2012, 12:03:22 »
Na onoj prokletoj šikani pratim tebe ;D ti prekasno koćiš i ja automatski jbg. i onda najgore zakačim onu kutiju i guro sam ju jedno 20-30 metara i puko ;D
  cer1njo
 
Al dobro ad sam naučio da stavljam SS gume, kladim se da sam minimalno pola utrka do sad vozio na SH gumama tj. vozio sma uvjek na onima koje su po defaltu naštimane, gume nisam ni dirao jer sma mislio da vlasnik lobya svima narikta gume ;D

A to smo mi jučer igrali na SS  ;D, uglavnom se igra na SH i CS  kava1

Al svejedno, moraš uvijek provjeravat, i ako ideš promjenit boju auta odmah ti automatski prebaci. Ja znam po dva puta provjeravat.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #357 u: Siječanj 22, 2012, 15:34:04 »
Gume trebaju srediti, maximalne ocjene dobiva, a gume su odsimulirali ko prvi ljudi, a to je 65% igre tj. simulacije.
I dalje cu ga igrati ali nema sanse da budem fanboy i da zazmirim na jedno oko. Nabijem Kazunirija i njegovu viziju utrkivanja!!!
Svrsavanje na blistave aute i nista vise....
Slažem se da u GT5 ima nekih stvari koje bi se itekako mogle i trebale popraviti , ali se ne bih složio da je igra govno. Upravo sam malo igrao Shift 2 i ta "auto simulacija" bi se naspram GT5 trebala zvati Shit na kvadrat .Mislim da je GT5 najbolja auto simulacija na konzolama . Forzu4 nisam igrao i možda je ona blizu GT5 , ali sudeći po kolićini postova na ovom a i mnogim drugim našim forumima vidim da je ljudi baš ne igraju kolko igraju GT5, iako je izašla mnogo kasnije nego GT5 , i mislim da to ipak nešto govori.Također mislim da se idealna auto simulacija neće napraviti nikad , jer će se uvijek naći netko kome ovo ili ono ne valja .A i mišljenja sam kad bi netko i napravio neku ultimativnu simulaciju koja bi maksimalno simulirala fiziku , gume,uvjete na stazi, oštećenja i sve ostale faktore auto utrka, da bi takvu igru na kraju igralo vrlo mali broj igraća.
Oni koji se sječaju prvih Sesonal Eventa GT5 koji su imali restrikcije u izboru auta i guma s kojima se trebalo dobro pomućiti da se osvoji zlato ukoliko se isključio SRF. S uključivanjem SRF eventi su bili relativno lagani , ali ipak na GTPlanetu kao najvećem forumu na svijetu o GT digla se tolika graja od strane igraća kako su eventi preteški.Nakon toga restrikcije u SE su nestale a oni postali stvar za nabijanje levela i love , jer je to izgleda većini igraća najvažnije.Licence koje su po meni bile jedini pravi izazov u svim do sada izašlim GT igrama (od1. do 4.)u petici su postale stvar ukrasa a u večini njih je SRF nemoguće iskljućiti.A kod onih gdje ga je nemoguće ukljućiti kao npr.na Eigeru s Alfom igraći kukaju kako im je preteška i nemoguća.Igraći su se žalili kako ne mogu završiti Vettel Challenge , pa su popravili vrijeme koje je bilo potrebno za broncu.Igraći su se žalili kako ne mogu proći zadnji event u Grand Tour pa su totalno izmjenili stazu na kojoj se taj event vozi.
Hoću reći da se ono što većina igraća traži i ono što bi prava simulacija trebala biti poprilično razlikuje.Nažalost takva tendencija pravljenja prelaganih igara je prisutna u svim žanrovima igraće industrije,(npr. Uncharted3 prođe se za jedno popodne)a po meni glavni razlog je to jer većina "igrača" to traži, a ne zato što ih proizvođaći ne žele napraviti teškim.Ninja Gaiden je popljuvan od mnogih "igraća" baš zbog svoje težine.
I ako sam ja fanboy što mislim da je Gran Turismo 5 najbolja simulacija na PS3, bolji od Shifta,DIRT,Ferrari Challenge,WRC,F12010... onda jebiga jesam fanboy , i to veliki
« Zadnja izmjena: Siječanj 22, 2012, 15:52:58 od KimiHR »

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #358 u: Siječanj 22, 2012, 15:54:32 »
Meni isto Shift 2 uzas,Gran Turismo mi je oduvijek bila najbolja auto igra i ostat ce

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #359 u: Siječanj 22, 2012, 16:21:45 »
Odličan post kimi, sa svime se slažem. Nijedna racing igra neće uzet toliko vremena kao GT. A tek je godina dana prošla.  thumbs1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB