Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 286449 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #390 u: Siječanj 24, 2012, 13:47:04 »
E, par natuknica trebam samo pošto sutra / preksutra dobivam GT5, napokon se odvajam od GT4  cer1njo , pa da se odma uvalim k vama  hug1

Mogu li pričati na headset u igri ?
Kako se joinati u igru sa vama ?
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #391 u: Siječanj 24, 2012, 14:16:46 »
Evo ti video:
Gran Turismo 5: How to do a Private Lounge for Online

Odes na community, kliknes na nekoga od frendova tko vec igra online, klik na onu salicu kave (Lounge) i join.
Mozes pricati na headset.

Jucer odlicno natjeravanje, makar smo u toj utrci bili samo Montoya i ja. Tsukuba je isto solidna bila. Kasnije dok je Montoya otisel, Pero i ja smo odvozili jos par krugova na nordschleife-u.
A ako ljudi ne dolaze zbog raznoraznih epiteta kojima je igra okicena - onda imaju ozbiljnih problema, a mislim da to nije slucaj.
Svatko ima pravo na svoje misljenje, a zbog krive teme se ispricavam  sm1jeh

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #392 u: Siječanj 24, 2012, 14:18:46 »
Aha, hvala puno, moram onda pokupit vaše PSN-ove  p1va

E da, još nešta, jel ja mogu sa početnim levelom igrati sa vama online?
Neznam trebam li raditi neke preinake, zaraditi neke automobile itd.
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #393 u: Siječanj 24, 2012, 14:23:02 »
E, par natuknica trebam samo pošto sutra / preksutra dobivam GT5, napokon se odvajam od GT4  cer1njo , pa da se odma uvalim k vama  hug1

Mogu li pričati na headset u igri ?
Kako se joinati u igru sa vama ?

Da , možeš koristiti headset.
Da bi se pridružio u online utrkama moraš imati bar vlasnika lobija na friend listi (ostale možeš dodati i kada uđeš u lobi).Na GTLife ekranu (to je onaj početni gdje je A-spec, B-spec,Special events itd.)desno os sličice tvog profila su prikazani svi ljudi sa tvoje friend liste koji su igrali GT5 , a kod onih koji ga i trenutno igraju bit će upaljena mala zelena točkica (možeš ih klikom gore na vrhu na ikonu u obliku kruga pored slova A i B razvrstati da ti oni koji trenutno igraju budu na vrhu popisa).
Dakle na GTLife ekranu klikni na COMUNITY a zatim na sličicu tvog frenda koji je online , ukoliko taj tvoj frend igra u nekom Open lobiju , svom privatnom lobiju ili u privatnom lobiju nekog od svojih frendova a kojeg ti također imaš na friend listi pored ikone u obliku šolje s kavom vidjet ćeš mali žuti simbol , klikneš na taj žuti kružić i pridružiš se tom lobiju.
Čini se komplicirano ovako napisano , ali nije.
Dakle bitno je da vlasnika lobija imaš na Friend listi . PSN ID-ove Domagoj je popisao u prvom postu ove teme.
Therg je bio brži.
Na žalost zbog posla u zadnje vrijeme nisam u mogučnosti za češča druženja .Radim u turnusu (12-24-12-48) s tim da počinjem ili završavam u 8 ili 20 sati , tako i kad recimo naveće dođem doma u 20,30 nemam baš volje za vožnju nakon 12 sati provedenih na poslu.A kad odradim nočnu , obično se taj dan stvori i nekakvih drugih obaveza , pa ne uspjevam preko dana odspavati u neko normalno vrijeme nego me san obori oko 6-7 sati naveće.Onda se probudim oko 4 ujutro pa vampirim po kući  sm1jeh
« Zadnja izmjena: Siječanj 24, 2012, 14:31:36 od KimiHR »

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #394 u: Siječanj 24, 2012, 14:24:26 »
Mozes odmah igrati online.
Na pocetku imas dovoljno para za neki pristupacan auto, ali nije ti potreban jer mi igramo online s recommended autima.
Znaci s njima mozes voziti iako ih ne posjedujes u svojoj garazi, samo dodji  thumbs1

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #395 u: Siječanj 24, 2012, 14:31:32 »
E hvala ti puno, sutra/preksutra se čujemo  .

PS. CRO-Killer_Sokol će vas dodati na PSN-u, prihvatite ga  ;D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #396 u: Siječanj 24, 2012, 16:28:34 »
Ja preko tjedna nemogu vozit al vikendom mogu,cijeli dan sam u skoli a kad dodem bas mi se neigra

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #397 u: Siječanj 24, 2012, 21:13:17 »
evo ja sam sad online ali idem radit par atraktivnih fotki (čitaj možda atraktivnih ;D)

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #398 u: Siječanj 24, 2012, 23:20:04 »
Onda se probudim oko 4 ujutro pa vampirim po kući  sm1jeh

 cer1njo
Ja isto nisam u mogucnosti s vama voziti u zadnje vrijeme, obaveze, skola itd...
Vikend is myne sm1jeh, moram malo voziti s vama, nisam protiv vas dugo vozio p1va
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #399 u: Siječanj 25, 2012, 14:05:21 »
Skida mi se od kada sam došao iz škole, i rikne mi net i moram sve ispočetka.
Hvala T-Com !!  p1va
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #400 u: Siječanj 25, 2012, 15:41:53 »
Svjeza krv dolazi  :P

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #401 u: Siječanj 25, 2012, 16:25:06 »
Update-an prvi post!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #402 u: Siječanj 25, 2012, 17:10:46 »
Molio bi bez smijanja prvih mjesec dva  ;D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #403 u: Siječanj 25, 2012, 20:23:44 »
Jel ce se igrat sta danas  sm1jehšofe1

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #404 u: Siječanj 25, 2012, 20:29:07 »
Evo ja mislim otvoriti lobi za par minuta....