Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278669 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #435 u: Veljača 03, 2012, 22:12:40 »
Moram priznat da sam razocaran,znam da bih bio na zadnjem mjestu ali bio mi je cilj odvest sa vama utrku i zabaviti se a nakraju nista,bezveze su se montoya i ther trudili da bi nakraju utrku vozili ja, jack i ther,ta utrka je zavrsila 1.ther 2.ja i 3.jack al mislim da niko nije bio motiviran zbog dogadanja nekoliko minuta prije utrke,al eto ja sam u zivotu dosta puta bio izigran tako da mi je ovo danas normala al opet stvarno nije uredu,ni online mi se vise neigra kad vidim da se dogovaramo vec tjedan dana i nakraju kifla.Potrosenih sati i sati uzalud,treniranje na stazama itd.Zbog cega? zbog niceg,zbog toga sto ljudima previse vjerujem(o) i nakraju nayebemo sad smo vidjeli tko je uistinu covjek od rijeci a tko nije,ja sam se ispricao sto sam kasnio al sam uspio doc do 20:00 jer bilo bi meni krivo ako bi zbog mene sve palo u vodu,al vidim da nekima to uopce nesmeta,al OK svi smo ljudi,razliciti smo po karakteru i to je sve,neko se drzi obecanja dok neko obecanje gazi kao mrava na cesti

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #436 u: Veljača 04, 2012, 00:25:22 »
...da bi nakraju utrku vozili ja, jack i ther...

To smo odvozili vise iz ocaja i nije imalo veze sa cupom za koji smo se pripremali, totalno nevazno. Laguna seca i GT500 auti kad smo vec bili u lobiju....

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #437 u: Veljača 04, 2012, 07:16:58 »
Dobro jutro radni narode!
Prvo da se ispricam pojedincima radi dusevnih boli prouzrokovanih mojim izostankom s eventa
sorry but jbga
I jos bi cestitao sudionicima i osvajacima postolja u odrzanom eventu  hug1 ave1, nadam se da ste preuzeli bodove i pehare tako da mozemo krenut dalje palit gume. šofe1

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #438 u: Veljača 04, 2012, 11:11:41 »
Ovo je sarkazam ili?
Nist se nije odrzalo, a niti se nece tak skoro...

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #439 u: Veljača 04, 2012, 11:17:29 »
Opa, sad vidim ovo!
Ne vuče baš na sarkazam.
No skoro pa da garantira da nebu "palil gume", barem ne u našim lobbyima!
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Dooms_Day_Racer

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #440 u: Veljača 04, 2012, 14:40:31 »
evo sam da se javim da nebi ljudi mislili da sam otišo sm1jeh
ja sam tu samo za neobavezno utrkivanje ak mogu,al me interesira kaj se to desilo sinoć da su svi ljuti i razočarani?  hmm

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #441 u: Veljača 04, 2012, 15:12:20 »
Sto se tice online druzenja vise nesudjelujem a na forumu cu biti i dalje aktivan

Offline rima706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #442 u: Veljača 04, 2012, 16:10:53 »
Evo ispricavam se ako sam nekog bilo kako uvrijedio i ispricavam se ako opet nekog uvrijedim.
Samo zelim stvorit sliku da nista nije uzalud pogotovo nesto: sto sam krenuo radit, u sto sam ulago trud, na sta sam gubio vrijeme. Zao mi je da postoje pojedinci koji tako razmisljaju. Zao mi je sto netko uz sve potrebne informacije i iskustvo("znao sam") sebi postavljaju prevelika ocekivanja (svake prijestupne nas se skupi 8 9 onlajn, 2 3 nezanima, 2 3 necemoc, 2 3 ce nestat na dan d, pa izracunaj). I mogu samo zakljucit da sad netko krene organizirat event isti bi bio ignoriran od strane pojedinaca. Otom potom.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #443 u: Veljača 04, 2012, 16:30:36 »
Ovo će biti roman!
   Mislio sam odustati od ovog foruma , i još uvjek ne znam kako će se ova situacija bar što se tiće mene na kraju svega ovoga završiti.Ali osječam da mi je dužnost kao člana ovog foruma napisati par rijeći iz poštivanja prema Montoyi, Coletu, doktoru i svim ostalim ljudima koji ovaj forum održavaju i vode , kao i  njegovim vrijednom članovima Thergotonu , Jack-Darkman...
   Na forum sam došao na Montoyin poziv , i mislim da je forum tada bio jako kvalitetan.Ovdje sam našao neke zaista iznimne ljude , kao prvo Montoyu , koji ulaže mnogo svog truda , rada i vremena da bi ovaj forum što bolje funkcionirao.Coleta od kojeg se može saznati jako dobrih vjesti iz svijeta igara.Doktora , kojeg mi je jako teško pratiti u cugi , iako nisam ni ja u lošoj formi.Jadrana kao iznimnog poznavatelja hardvera koji je uvjek spreman pomoći.Neka mi oproste oni koje nisam spomenuo a zaslužili su.
   Nažalost, nakon pada foruma po mom mišljenju se nekako sve razvodnilo.A nakon ponovnog početka rada forum je počeo ići na kvantitetu a ne kvalitetu.Dojma sam da se u što kračem roku htjelo privući što više ljudi bez obzira koliko ti ljudi vole racing simulacije , a ovo je ipak forum o takvim simulacijama.Ok , forum je otvoren za sve , ali mislim da se nije trebalo toliko žuriti , jer stare kuke su se vratile čim je forum počeo ponovno s radom a mislim da je kvaliteta njihovih postova , bar po onome što sam do tada pročitao mogla i trebala biti glavni temelj na kojem bi ovaj forum nastavio sa svojim radom i povečanjem broja članova.
   Također , ni teme koje su u razdoblju nakon ponovnog pokretanja foruma bile najaktivnije, kvaliteti foruma nisu niti malo pomogle.Iznimno me nerviralo kada bi otvorio forum i vidim 72 posta u temi Kaladont.U redu , određenih offtopik tema mora biti , ali ako ovaj forum služi samo za nabijanje cifre koliko je postova napisano po danu, mjesecu, godini , onda ovo nije forum za mene.
   A sada par rjeći o DTM kupu koji su Thergothon I Montoya pokušali organizirati.Kao prvo , osobno mi je jako žao što zbog posla nisam mogao učestvovati u svemu tome , ali to sam vam i u ovoj temi napisao ,a zbog toga nisam napisao niti jedan post u temi o samom kupu niti sam se za njega prijavio.I vjerujte mi da me ništa nebi spriječilo da sam sinoć mogao voziti s vama , da nisam morao na ići na posao.Žalosno je što bi se složio s izjavom ManTheRamparts-a da se takav ishod mogao i očekivati , ali to me još više smeta i žalosti što se nisam mogao priključiti.
  A vama koji ste se za taj kup prijavili , a iz ovih ili onih razloga niste se pojavili a da to niste na vrijeme javili , može biti samo sram.I u potpunosti razumijem razočarenje ljudi koji su odvojili poprilično svog vremena u organizaciju kupa.
  Još jednom nažalost , izgleda da će takav razvoj situacije promjeniti mnogo stvari što se tiće mišljenja članova o forumu , bar o ovoj temi .Možda je u jednom trenutku čak i izgledalo bolje nego prije , i da se sve napokon pomaklo s mrtve točke po pitanju GT5 online druženja.Nije dobro završilo.
  Toliko od mene za sada.
« Zadnja izmjena: Veljača 04, 2012, 16:32:28 od KimiHR »

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #444 u: Veljača 04, 2012, 22:00:51 »
Činjenica je da za organizaciju tak nekakvog turnira, pa makar i mini bi trebalo biti najmanje 16 ljudi - onda bi se okupilo bar pol od toga na dan utrke i to je to. Ovo dok je 5-6 ljudi za turnir - rezultat je očekivan. Sudjeloval sam na par foruma tak na turnirima (ovo, ono) i jednostavno je kod nas valjda takav mentalni sklop. Odustajanja u zadnji tren, bez ikakve najave par dana prije, nejavljanja i slično je sasvim uobičajeno, a ja na to više ne mislim gubiti živce.

Osobno - najbolja organizacija mi je još bila dok sam s Montoyom prije par godina igral GRID. Uvijek se skupilo dosta ljudi, zabavno je bilo i nije bilo nekih prevelikih showova. I još bi dodal tome da je bilo ok dok smo na ovom forumu vozili GTR2, onaj turnir s Porscheima. To mi je bilo fenomenalno kad su svi bili totalno u tome, makar nas je bilo samo 4-5-6 po utrci, ali je bilo odlično. Taj kup nažalost nismo završili zbog tehničkih problema (Hamachi).

Pokušal sam i ja par puta nekaj pokrenuti, ali jednostavno nikad ništ od toga zbog malog interesa.

Na ovom forumu sam od samog početka - još dok je bil CroGrid, ko i Montoya (glavni pokretač svega). Šteta mi je da se nemre nikad pristupiti s dosta ozbiljnosti, dok se jedni trgaju da organizacija bude čim bolja, drugi jednostavno ne pokazuju dovoljnu zainteresiranost. OK - svi imamo obaveze, ali da se nemre na vrijeme javiti da se tad i tad ne budeš pojavil zbog bilo kakvog razloga - sumnjam.

I potpuno se slažem s tobom Kimi glede kvalitete foruma - koja je drastično pala nakon novog starta.

Ja budem uvijek sudjeloval na ovom forumu, jednostavno mi je dnevna rutina da uvijek pogledam čega ima novog na CSR-u, ali od ovakvih turnira sam odustal - jer ishod je u 95% slučajeva isti. Dok turnir žaživi je već jako puno. Premala smo zajednica, nema dosta 'ozbiljnijih' članova za takve stvari. Nadam se da se to bude promijenilo u budućnosti.

Žal mi je Montoyu i Thera, trudili su se puno oko organizacije, ali eto - sve bitno je već rečeno.
« Zadnja izmjena: Veljača 04, 2012, 22:02:32 od ManTheRamparts »

Offline pero

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #445 u: Veljača 04, 2012, 23:45:11 »
Nema me par dana odma se sve razjebalo  cer1njo cer1njo

Mislim da bi se trebali barem što se online utrkivanja tiče skompati sa nekima iz gtsurgeonsa - valjda tamo neko vozi online.. Kad bi bilo 16 igraca na stazi e onda bi to bilo vrhunsko. Ja trenutno nemam ps3 jer sma ga prodao + nemam vrmena za igrat ali kad ulovim malo vremena sigurno ću se opet pridružit. Nema smisla odustat od foruma kad je ovaj forum jedan od boljih. Najviše mi se sviđa friendly atmosfera te to što su admini ljudi a ne neke pičke. Evo ja cu pokušat bit aktivan na forumu kad cu imat vremena.

Ovo vezano uz kup je stvarno bzvz jer ja iz iskustva znam u svojem poslu da tko ne poštuje moje vrijeme ne poštuje ni mene, sad neznam koliko tu ekipa ima godina al to je osnovno pravilo koje će vam puno značit u budućnosti jer takve sitnice govore mnogo o vama.

poz ljudi

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #446 u: Veljača 05, 2012, 15:36:25 »
Drvlje i kamenje!!!
Javljam vam se napokon, i zao mi je sto su odredeni ljudi dobili los dojam o meni.
Nikad mi se ovo nije dogadjalo sto mi se sad dogada i danas sam se log-in ao samo da bih se pola minute kasnije log-otao - zbog mojih privatnih problema, koji nisu vazni, niti bilokog drugog to i zanima.

Jbg, prvi put nisam dosao zbog obaveze koja je definitivno bila vaznija od bilokakvog online druzenja.
Morate prvo biti zahvalni sto sam ulozio po 4 sata u taj one time event da bi vi mrdali guzama s volanima i DS3. NHF!!!!!!!!!

Drugi put je bila moja greska jer sam zaebao s roditeljima... ispao sam glup kod njih tako i ovdje. Ali me briga, koliko sam ja na CSR-u aktivan i koliko sam doprinjeo forumu u zadnjih mjesec i nesto?? Neka Montoya i Cole to vide, oni najbolje znaju.

Samo znam da cu se truditi ubuduce u organiziranju evenata kada se situacija rascisti, u regrutiranju clanova na CSR pa da se ovakvi padovi ne dogadjaju vise, jer mi vi ipak neki dudlek i znacite.

Neko me vrijeme nece biti online tako da uzivajte bez mene Partybrakera kuul
Pusa svima!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #447 u: Veljača 05, 2012, 20:50:52 »
Vidim ja da vi puno pričate, a niš ne vozite. Od toga nema ništa.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #448 u: Veljača 05, 2012, 21:04:32 »
To si tek sad skuzio?  cer1njo
Ja bi vozio al nemam volje jer nas je premalo aktivnih.
Trebao si prije uzeti igru dok se vozilo punom parom, ne znam za ovaj forum al znam za ljude s kojima sam vozio da su bili online od 0-24h. Gubim volju i dok se ljudi ovdje skupe ja cu biti na tko zna kojoj igri i platformi....

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #449 u: Veljača 05, 2012, 21:28:19 »
Trebao si prije uzeti igru dok se vozilo punom parom.. 

A što sam ja znao  cry1 Kupio sam je 6mj. nakon izlaska, taman je bio hakiran PSN, onda sam samo vozio kupove, pa nakon ljeta započeo sa novim acc, vozio sam u open loungeu. Stvar je u tome da san tek tada zagrizao za PS3.
Sljedeći put ću valjda bit spreman.
Gubim volju i dok se ljudi ovdje skupe ja cu biti na tko zna kojoj igri i platformi....
Ovo stoji  fpalm1