Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 285241 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #450 u: Veljača 05, 2012, 21:51:05 »
Open lounge je cesto katastrofa jer tamo je fair-play ljudima cesto stran pojam.
Na mene mozes racunati ali izgleda da cemo morati lobi otvoriti za sve jer nemam volje voziti CSR private, kad se uvijek pojavi uzasno mali broj ljudi. Zalosno je to kaj su opcenito ljudi s kojima sam vozio izgubili volju za voznjom. Treba staviti open lounge i nadati se najboljemu jer fakat ne mislim voziti 1vs1  fpalm1
Ne znam kak dugo cu voziti jer ozbiljno razmisljam da odem na forzu online, a kasnije Pc simulacije - dok dodju pravi naslovi...

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #451 u: Veljača 06, 2012, 10:25:41 »
Ali ime loungea mora biti CroSimRacing i još po mogućnosti nekaj dodati...kratki opis (uz fair play ofc) itd. :)
Ne ozbiljno, možda se baš na taj, prek open loungea, način privuče neke ljude i na forum.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #452 u: Veljača 06, 2012, 13:12:46 »
Staviti CRO ili HR u ime loungea obavezno  sm1jeh
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #453 u: Veljača 06, 2012, 13:13:11 »
Ja ću igrat pod drugim acc jer vozim sa svojim 24h, Ther. će stvorit lounge pa ću preko njega doć.
Za naziv se slažem, slučajne zalutale debile samo kick. Al sumnjam da će takvih bit.
Naravno ako bi nas se skupilo 4+ onda možemo only for us.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #454 u: Veljača 06, 2012, 15:43:44 »
ako bude vise od 5 vozaca prikljucujem se i ja,ovako kad nas je 4 ja zeznem i vi pobjegnete i sam na stazi se vozim,a kad nas je vise ima i malo sporijih poput mene i mozemo se borit, a vi ste ipak velika klasa i tesko vas je pratit,kad nabavim volan nadam se da cu biti malo brzi p1va

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #455 u: Veljača 06, 2012, 19:01:35 »
Za par minuta cu otvoriti, ne moram vas zvati - znate da ste dobrodosli  ;D
Ovaj put ce biti open pa se mozda skupi vise ljudi....

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #456 u: Veljača 07, 2012, 09:17:51 »
Noćas sam skoro do 2 ujutro vozio u Thergovom lobiju , ostao bi i duže ali me san već počeo savladavati .Skupilo se poprilićno domaće ekipe , skoro pun lobi .Bilo je i dosta ekipe sa Surgeonsa , ali i nekih s kojima nikada do sada nisam vozio.Odlične utrke , fer-play na visokoj razini i dobra zajebancija.
Uživao sam.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #457 u: Veljača 07, 2012, 09:44:38 »
Noćas sam skoro do 2 ujutro vozio u Thergovom lobiju , ostao bi i duže ali me san već počeo savladavati .Skupilo se poprilićno domaće ekipe , skoro pun lobi .Bilo je i dosta ekipe sa Surgeonsa , ali i nekih s kojima nikada do sada nisam vozio.Odlične utrke , fer-play na visokoj razini i dobra zajebancija.
Uživao sam.
Bas mi je drago,dosta je zanimljivije i uzbudljivije sa vise vozaca i to nasih,domacih,ja vam se prikljucujem u cetvrtak/petak ako budete vozili. p1va


Poslao sam mail prije 2tjedna na gtsorgeons  i nikako da dobijem odgovor
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2012, 11:56:09 od s2000 »

Offline Mladjo0909

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #458 u: Veljača 07, 2012, 13:51:33 »
bio sam i ja online vidio sam da vas se skupilo dosta nazalost opet nisam mogao uci :(
strpljenja i bit ce nesto od toga :)

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #459 u: Veljača 07, 2012, 14:02:32 »
Vec sam mislio izaci jer na pocetku nas nije puno bilo, al kasnije je Kimi dosao i dosta ekipe sa surgeonsa + random domaci ljudi koji isto dobro voze. 14-15 ljudi na stazi, sve je glatko radilo bez trzakanja i nije bilo slucajeva nevidljivosti. Fairplay napetih borbi za apsolutno svaku poziciju ko u prici. Stvarno odlicno  sm1jeh

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #460 u: Veljača 07, 2012, 14:57:40 »
Nakon ovih vaših poruka izgleda da bum opet izvadil volan...

BTW, jeste barem uputili te ljude ovde, objasnili "od kud" ste?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #461 u: Veljača 07, 2012, 15:09:59 »
Naslov lobija je bio CroSimRacing , a i dosta ljudi koje nisam imao na listi mi je poslalo FR a vjerovatno i Thergothonu , tako da se nadam da sinoć nije bila njihova zadnja vožnja s nama.Ne treba se nigdje žuriti , samo treba ovako nastaviti , ležerno i zabavno , a da se što više nas koji smo već na forumu kada god to možemo nastaviti družiti online.A novi članovi će doći s vremenom.
Za dva-tri sata sljedi video jedne od sinočnjih trka

Offline Mladjo0909

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #462 u: Veljača 07, 2012, 16:15:53 »
Slazem se sa Kimijem,samo opusteno i zabavno,bit ce vremena za lige i kupove sve u svoje vrijeme.
Samo da se skupi dobra ekipa sa puno strpljenja i volje,pa ce sigurno biti rezultata i odlicnih voznji :)

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #463 u: Veljača 07, 2012, 16:29:20 »
Nisam mogel odoljeti, jednostavno gori u meni  dsmoker

Zimski "layout":

http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=97.msg5397#msg5397

+ na balkonu, tj. na vratima sam si ostavil zapuh snijega, negde u visini kompa, sad bar ne puše hladni zrak od ispod :D
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #464 u: Veljača 07, 2012, 16:44:04 »
Hoćete večeras opet igrati ?  shy1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."