Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 283800 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #465 u: Veljača 07, 2012, 17:45:10 »
Naslov je bio: "CroSimRacing fairplay"  dsmoker
Tocno tolko ima mjesta, mislio sam stavit jos duzi naslov i opis...
Mnogi random ljudi su me pitali kaj je to crosimracing, pa sam im objasnio i uputio ih ovdje.
E sad, dal ce se registrirati to je druga stvar i nije u mojoj moci.
Barem 10 ljudi me jucer dodalo. Vecina sa GTsurgeonsa ali i neki za koje nisam siguran dal tamo "pripadaju".
Oko 8 cu opet otvoriti lobi (ako netko to ne ucini prije mene) ali danas ne mislim voziti dulje od 2 sata. Jutros nisam znao kak se zovem - pretvaram se u zombija zbog pomanjkanja sna  cer1njo

Edit: Drago mi je Montoya da si odlucio opet izvuci opremu  thumbs1
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2012, 17:48:07 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #466 u: Veljača 07, 2012, 17:47:40 »
Možda i ja dojdem da napravim haos.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #467 u: Veljača 07, 2012, 19:37:47 »
Otvaram i ocekujem da dojdete.
CroSimRacing lobby, a najmanje ljudi sa ovog foruma.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #468 u: Veljača 07, 2012, 19:39:16 »
Ovaj marmun dolazi.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #469 u: Veljača 07, 2012, 19:42:36 »
Update skoro skinut pa upadam i ja...

BTW, Ther, otvori sa VC off, tak preporučuju :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #470 u: Veljača 07, 2012, 20:36:00 »
Evo mene, nisam ni počeo vozit već sam završio. Trebam još mnogo vježbe i vježbe, a nadasve vježbe kako bi uopće uspio prismrditi ovim dečkima. Vidim Kimi_HR ih gazi  cer1njo

Nadam se da se ne ljute što sam otišao, jer bezveze sam im smetao, a jednom prilikom se Montoya i zveknuo u mene ( moja greška ) , pa sam ustanovio da je bolje da odem. Vozi dalje  šofe1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #471 u: Veljača 07, 2012, 22:14:58 »
Sad sam skoro ftrgel igru na pol. Ne znam kaj je njima bilo dok su delali sustav kažnjavanja. Pa to je živi užas. Prvo je Montoya na Fujiju preglupu kaznu dobil za to kaj je malo prek pasice na izlazu iz zadnjeg zavoja izašel i sad me totalno izbacilo iz takta dok sam zletel malo na pijesak na Monzi u Ascariju. Vraćam se na stazu i dok sam prešel prek rubnjaka me kazni. Pa daj beži. Došlo mi je da sve polijem z benzinom i vužgem i doviđenja Gran Turismu za vijeke vijekova.

Kaj je tak teško bilo deti normalna, stvarna pravila - zastavice i to. Ja ne kužim.

Jako malo je sad falelo da ftrgnem ovu precijenjenu igru.

Svaka čast ekipi koja se okupila, bilo je zabavno, al ovo me totalno ubilo u pojam. Druženje mi je bilo ugodno, ali ovakve stvari me totalno izbace iz takta.

0/100

Pardon: minus nula od sto.

I da pitam - su svi ljudi vozili sad zadnju utrku? Ja sam samo Titana, Thera i Kimija videl.
« Zadnja izmjena: Veljača 07, 2012, 22:24:13 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #472 u: Veljača 07, 2012, 22:33:11 »
Evo mene, nisam ni počeo vozit već sam završio. Trebam još mnogo vježbe i vježbe, a nadasve vježbe kako bi uopće uspio prismrditi ovim dečkima. Vidim Kimi_HR ih gazi  cer1njo

Vjezbaj, nist drugo ti ne preostaje  thumbs1
I bas suprotno, zadnja 2 dana uopce nema dominacije jer se opaka ekipa skupi. Sve utrke su bile sa zaoastakom od par destinki, neke cak i manje. Izuzetak je kisa al to je vise sreca koje gume pogodis i koji startas  sm1jeh
Brutalni dvoboji protiv Kimija u prve 3 utrke  thumbs1

@Ramparts
 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo
Sto puta smo to vec zakljucili i daj ga vise pretrgni na pol - zovi ako trebas pomoc ;D
Kazne su ocaj zivi al jebiga, dok ne stavim kazne ljudi na monzi krate ko zadnja stoka  cry1

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #473 u: Veljača 07, 2012, 22:36:08 »
Daj e, bogec TitanCRO se splašil da je on nekaj napravil, a ništ nije.  cer1njo

Kazunori i Poliphony su napravili. Ubili me budu, uništili, skratil mi je život taj GT preveč kolko me znal RASPIZDITI (druga riječ za ovo ne postoji).

Inače, ovo je sad bilo najbliže - imal sam ga u rukama, al sam zaključil da bi mi bilo žal. I oglasnik mi je na pamet došel!  cer1njo

Napredujem - nisam klel na glas ni ništ, nisam vikal - al me sad glava boli!  cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #474 u: Veljača 07, 2012, 22:42:18 »
Inace, Titan je Jack-Darkman samo igra na drugom acc. jer vozi 24h le mans.

Nervozan i ljut, sa visokim tlakom  cer1njo
Bolje ti je da se ispuses u tom trenu jer nagomilana frustracija samo steti zdravlju.
Pogodi di je nestal moj drugi kontroler  cer1njo

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #475 u: Veljača 07, 2012, 22:47:21 »
 cer1njo

Sutra opet ? :D
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #476 u: Veljača 07, 2012, 22:47:41 »
E ovo je sad bilo najbliže ikad. Uništenju konzole i svega vezanog uz gaming doma.  cer1njo

Kak se veli - pas koji laje ne grize. To je bilo!  cer1njo

To je ono najgore hahah kaj bum opet došel. I opet me bu ubil u pojam!  fpalm1 cer1njo

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #477 u: Veljača 07, 2012, 22:47:48 »
Kakvi luđaci.  cer1njo ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #478 u: Veljača 07, 2012, 22:50:56 »
Cole, bolje ti je da ništ ne igraš online, samo živce košta. Kaj ne Ther? Seti se COD-a i BF-a kaj je znalo biti hahahah  cer1njo cer1njo cer1njo  ave1

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #479 u: Veljača 07, 2012, 22:51:17 »
Stvarno odlične trke večeras , skoro na svakoj foto finiš s thegotonom , svaka čast  p1va
Penali su stvarno totalno u k.... , ne znaš jeli bolje s njima ili bez njih.U stvari ja sam jako rjetko vozio s uključenim penalima pa me često zna kazniti za neko sitno gaženje pasice kao što je Ramparts rekao.Na Surgeonsima nikada ne vozimo s uključenim penalima , i ide se uglavnom na povjerenje jer više-manje se svi znamo.Ali u open lobijima to je gotovo neizvedivo