Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278647 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #495 u: Veljača 08, 2012, 03:43:47 »
Evo , drugi pokušaj uploada replaya je bio uspješan .
Troboj Therghotona (crni) , Unfall-a (crveni) i mene (sivi) na Grand Valley s BMW M3 '07.Šest krugova u kojima smo skoro non-stop jedan drugom na gepeku .Uživajte

CroSimRacing GT5 online race.AVI

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #496 u: Veljača 08, 2012, 09:58:39 »
Fantastično.  shy1 ave1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #497 u: Veljača 08, 2012, 10:29:00 »
Video bude išel na YT CSR-a, samo da se sjetim login podataka  cer1njo

@MTR, mene je 4 put kaznilo na Fuji-u i već tam sam izgubil živce. Ni jedom nije bilo za kaznu, ni blizu!!
Imali smo jedno vrijeme dobar "fajt" i moj "crazy" pokušaj s vanjeske strane tam prije uvodnih zavoja za tunel u Grand Valleyu :)
No onda nije bilo kontakta niti sam ja izletel, ko kod preticanja nakon ciljne ravnine - strong slip  cer1njo

A onda mi se kod ulaska u garažu u Deep Forestu dogodilo ovo:



Znači, GT5 znak u donjem desnom uglu monitora, čul sam klikove navigacije po izbornicima loungea ali ovo se nije htelo maknuti, moral izaći prek PS Home....
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #498 u: Veljača 08, 2012, 10:53:02 »
Svaka cast,odlicna utrka p1va

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #499 u: Veljača 08, 2012, 14:37:23 »
@Kimi- snimka je bogovska, kako je realno  ave1

Baš me nabrijalo.

Therg. najavi kad počne  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #500 u: Veljača 08, 2012, 15:50:45 »
Ubuduce onda vozimo bez kazni.
Krivo su izvedene i igra uopce ne registrira dal stvarno kratis ili se vracas iz pijeska natrag na cestu. Bitno da ides preko pasice i evo ti kazna. Budem videl kak se ljudi budu ponasali posto vozimo u open lounge-u. Ako bude problema, lagano vratim kazne.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #501 u: Veljača 08, 2012, 17:01:23 »
     Danas sam imao slobodan dan pa sam snimio i stavio još jednu trku na YT , od sinoć.Mislio sam staviti onu na Fuji F koja je takođe bila odlična i replay sam pogledao još sinoć kad smo se razišli.Ali kad sam jutros pogledao replay ove utrke odlučio sam se za njega.Iako je staza ponovo Grand Valley ova trka je fantastićna , fenomenalna i mora se pogledati.U glavnim ulogama smo opet Thergothon i ja , sorry ekipa, šta ću kad smo se opet odvojili.Gotovo cijelu utrku vozimo 2-3 metra jedan iza drugoga.Za vrijeme replaya kameru sam mjenjao na onoga koji je u tom trenutku držao drugu poziciju , jer se tako bolje vidi onaj ispred.A radi lakšeg pračenja napomena da su na Thergothonovom autu upaljeni brisaći.
    Odvozio sam jako puno online utrka , bilo je puno zaista fenomenalnih utrka , ali ne sječam se niti jedne kao što je bila ova.Stoga , Thergotonu još jednom čestitke , i hvala na ovoj fenomenalnoj utrci  thumbs1

CroSimRacing GT5 online race 2
« Zadnja izmjena: Veljača 08, 2012, 17:04:59 od KimiHR »

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #502 u: Veljača 08, 2012, 17:22:34 »
Fenomenalna utrka  hug1
Na startu sam umjesto trube (koju ovaj auto niti nema) slucajno ukljucio brisace, utrka je bila tako napeta da ih uopce nisam primjetil, a nije niti bilo vremena za iskljucivanje. Barem je sad lakse pratiti trku  ;D
Slazem se, dvoboji s tobom mi ulaze u top5 ikad. Podjednako dobro vozimo i to rezultira ovakvim odlicnim dvobojima do samog kraja.
Svaka cast i nadam se da ce toga biti jos puno  thumbs1


Edit: Otvoreno  šofe1
« Zadnja izmjena: Veljača 08, 2012, 19:39:06 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #503 u: Veljača 08, 2012, 20:02:04 »
Video bude išel na YT CSR-a, samo da se sjetim login podataka  cer1njo

@MTR, mene je 4 put kaznilo na Fuji-u i već tam sam izgubil živce. Ni jedom nije bilo za kaznu, ni blizu!!
Imali smo jedno vrijeme dobar "fajt" i moj "crazy" pokušaj s vanjeske strane tam prije uvodnih zavoja za tunel u Grand Valleyu :)
No onda nije bilo kontakta niti sam ja izletel, ko kod preticanja nakon ciljne ravnine - strong slip  cer1njo

A onda mi se kod ulaska u garažu u Deep Forestu dogodilo ovo:



Znači, GT5 znak u donjem desnom uglu monitora, čul sam klikove navigacije po izbornicima loungea ali ovo se nije htelo maknuti, moral izaći prek PS Home....


Dobro smo se mi nateravali, ono dok smo se na Grand Valleyu zeznuli sam pričekal kad sam mislil da sam ja zeznul - nisam puštal, pa sam se porinul malo jače. I ono onda sam pogledal iza i vidim ti juriš, odma sam znal da je slip stream na strong, jer si letel.  cer1njo

Offline budainka16

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #504 u: Veljača 08, 2012, 21:09:16 »


CroSimRacing GT5 online race 2


Na 00:25 vidite mene  i moj lijepi  izlaz iz zavoja ( bijeli auto ) cer1njo
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #505 u: Veljača 08, 2012, 23:12:10 »
Furali do sad.
Puno dobrih vožnji (mojih samo obećavajućih zasad - opet ono staro; imam brzinu, nemam koncentracije, bla bla, loše uglavnom), konstantno skoro pun lounge.
Sa prve i zadnje dvije sam kolko-tolko zadovoljan, predzadnju upropastil katastrofalnim startom (4.), a zadnju izvrtanjem kod Šumahera!
No tu zadnju sam uspel zadržati tempo i u zadnjim trenucima prošel legu, zbilja "na nož"  kuul
Mislim da bude na replayu fino izgledalo, moram to sutra snimiti, tih nekoliko sekundi.
Sve u svemu, vrlo, vrlo kvalitetno druženje  šofe1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #506 u: Veljača 08, 2012, 23:24:36 »
Ma odlicno je bilo.
Pun lounge i cak dok i zeznes imas se s kim boriti. Nema onog osjecaja usamljenosti ko dok smo vozili private. Zajeb, prva dva se odvoje i totalno izgubis volju jer apsolutno nikoga nema oko tebe. I imam osjecaj da svi vozimo s volanima kaj je jos jedan veliki plus.
Nema onih divljih promjena putanja.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #507 u: Veljača 08, 2012, 23:39:40 »
Je, samo ne znam dal je onaj siiz zbilja stranac ili?
Kad god bi bil kraj njega, brejkalo je, a i dobar je drifter, mora se priznati :)

BTW, mislim da je presudno otvarati lounge bez VC-a, mislim da bi to dosta diglo kvalitetu same utrke, čemu bezveze trošiti bandwidth.
Ja ionak instantno bacam mute na sve koje progovore  ;D
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #508 u: Veljača 08, 2012, 23:49:06 »
Istina  thumbs1
To si mi jos jucer rekel i opet sam zaboravil.
Nemam pojma ko je taj lik, mozda je stvarno stranac jer pisal je o driftanju nekaj na engleskom.
Na srecu nisam imal s njim puno susreta, na mini autumn ringu je driftal tak da skoro nist nisam videl od dima dok sam ga zaobilazil za citav krug  cer1njo Nadam se da citavo iskustvo bude jos i kvalitetnije dok iskljucim VC.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #509 u: Veljača 09, 2012, 10:53:31 »
Trud Kimia se cijeni i popraćen je prigodnom viješću  hug1

LINK: CroSimRacing GT5 Online race – Part 1 & 2
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"