Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278494 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #540 u: Veljača 19, 2012, 21:53:46 »
evo javljam se i ja,pa možemo koju utrku odvozit...

Psn ID:buby0706
DLC:Sve

OK buby updateat cu prvi post, tebe ubacujem i molim lijepo sve da mi u PM napisu imaju li nove DLC pakete s autima i stazom(SRX), kako ne bi zakrcili ovaj topic s tim informacijama.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #541 u: Veljača 20, 2012, 09:44:10 »
Bilo je super sinoć, nekoliko vrhunskih vožnji, skoro svaka zapravo!
Al natjeravanje na Laguni s Mustang-ima bilo je ludo!
Dobro sam se sjetil njih - a "frajeri" na comfort soft gumama...



To bi bilo dobro videti replay...

Mislim da je dobra ideja bila i odabir WRC auta za Tsukubu, dal bi se ubaciti i Suzuki, iako ima 2PP više...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #542 u: Veljača 20, 2012, 10:47:52 »
Bilo je strawa jučer  thumbs1 Malo me/nas iced zeznuo zadnju, valjda je imao problem sa volanom pa nije mogao startat, nastao je haos sudara, poslije sam odustao i otišao jest.
Možda se i večeras vidimo  thumbs1

Offline Bengal

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #543 u: Veljača 20, 2012, 13:46:25 »
Pozdrav ljudi, jel bi se mogao i ja ubaciti u neku od online utrka ovaj tjedan dok još imam volan jer ga moram vratiti uskoro. Ne znam jel primate noobove, ali ako primate rado bih odvozio neki nurburgring sa 500-600pp protiv zemljaka :D

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #544 u: Veljača 20, 2012, 21:01:49 »
Mislim da iced nije imao problem s volanom jer i ja sam na startu imao isti problem kao i on.Imao sam sliku , ali odbrojavanja uopće nije bilo , i gledam kako ostali odoše a moje auto ne može ni da mrdne.Onda se najednom zaćuo onaj zvuk kada odbrojavanje završi i auto je napokon krenulo.Naravno da je to izazvalo totalni kaos na startu.
Mislim da se sve razjebalo kada je ZG napokon uspjeo ući u lobi , jer su mi tada i na kvalama gotovo svi trzakali po stazi a vjerovatno i ja njima, a do tada je sve šljakalo Ok.
@ Bengal , naravno da nam se možeš pridružiti i mislim da većini od nas nije najbitnije koliko je netko brz/spor ali dosta nam je bitan fer-play jer je po meni to osnovna stvar za dobra online druženja.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #545 u: Veljača 20, 2012, 21:21:08 »
Aha, i ti si imao problema  hmm Ovako mi se činilo da mu se iskopčo kabel.
Moguće je da je ovo što kažeš za ZG-a, al dečko je valjda 2sata pokušavao uć u lobby  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #546 u: Veljača 20, 2012, 22:50:48 »
Sve samo ne decko cer1njo
Danas malo vozio, pozvao bubyja u lounge, samo mi je zao sto sam morao otici rano pa nismo imali prilike malo i voziti.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #547 u: Veljača 20, 2012, 22:59:40 »
Sve samo ne decko cer1njo
Danas malo vozio, pozvao bubyja u lounge, samo mi je zao sto sam morao otici rano pa nismo imali prilike malo i voziti.
Nema veze sutra čemo..nabavit ču Megane do tad...

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #548 u: Veljača 21, 2012, 14:34:06 »
Bilo je super sinoć, nekoliko vrhunskih vožnji, skoro svaka zapravo!
Al natjeravanje na Laguni s Mustang-ima bilo je ludo!
Dobro sam se sjetil njih - a "frajeri" na comfort soft gumama...
To bi bilo dobro videti replay...

Mislim da je dobra ideja bila i odabir WRC auta za Tsukubu, dal bi se ubaciti i Suzuki, iako ima 2PP više...
Na Laguni ste bili odlični očito jedna od tvojih omiljenih staza , bio si i jako dobar na Suzuki,najbolji u kvalama , šteta zbog pogreške na šikani, mislim da bi bilo napeto do kraja da toga nije bilo.
E da , na Monzi sam zatražio da kikneš onog talijana jer me tip i na kvalama namjerno izudarao iako je ispred mene izletio u pjesak , a po povratku me nabijao.Inaće ne volim to raditi , ali mislim da je radi svih nas to bilo ispravno.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #549 u: Veljača 21, 2012, 14:44:42 »
Laguna mi je oduvijek jedna od najomiljenijih staza, vjerojatno odma iza Spa, s tim da je ljubav prema Laguni ponikla upravo u GT-u.
Također potencijalna, kvalitetna tema za "filozofija" podforum  thumbs1

Odma sam ga kikal, ne moraš posebno objašnjavati, znam da je radil sranja - čim si javil.
I ne treba se nikad ustručavati kod toga, nema FP-a, nema vožnje s nama...i točka!

Bile napete skoro sve utrke te večeri...
Moglo nas je lako biti i 14-15, da ovi nisu otišli pa se opet vratili.
Šteta kaj neću i aktivno sudjelovati na ovom forumu.

Imaš replay te trke na Laguni?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #550 u: Veljača 21, 2012, 14:46:49 »
Na žalost nemam replay , ali ako želiš pošalji pa ću ga staviti na YT kad uvatim vremena , nije problem .
@ EDIT :da , po meni je FP osnovna stvar za kvalitetna online druženja , jer ćim dođe do bilo kakvog iti malo diskutabilne situacije prije ili kasnije dođe do još većih sranja.Dakle , maksimalno poštivanje "protivnika" bio on ispred ili iza je po meni osnovna stvar kvalitetnog i prijateljskog druženja.Prilikom vožnje iza nekoga kočenje djelić sekunde prije uobičajene točke kočenja bi trebala svima biti jasna , pokušaji pretjecanja na svakom zavoju su također nemoguča ukoliko onaj ispred nije napravio neku veču pogrešku.Svaka staza ima svoja točno poznata mjesta na kojima su pretjecanja u regularnim uvjetima moguća.Također , uvjek kada vozim iza nekoga volim se postaviti tako da me ovaj ispred VIDI u svom retrovizoru ako on odrađuje zavoj kako to treba , jer takve situacije kada nekoga ne vidim meni osobno znatno ruše koncentraciju jer ne želim da dođe do bilo kakvog dodira.
« Zadnja izmjena: Veljača 21, 2012, 14:59:06 od KimiHR »

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #551 u: Veljača 21, 2012, 21:09:13 »
Slažem se Kimi...

Nego, ima zainteresiranih za vožnju?
Možda uskoro otvorim lounge...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #552 u: Veljača 22, 2012, 22:35:08 »
Evo tog okršaja s Lagune, zahvaljujem Kimiu na snimanju i uploadu:

CroSimRacing GT5 online race 3
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #553 u: Veljača 23, 2012, 07:11:44 »
Nema na čemu prijatelju.Na videu se vidi baš ono što sam u prijašnjem postu napisao za kočenje prilikom vožnje iza nekoga i pretjecanje.A i vidi se koliko je na Laguni teško preteći nekoga , jedino pravo mjesto je startno-ciljna ravnina ali je ona poprilično kratka pa da bi se i tu preteklo na zadnjem zavoju treba biti jako blizu što nije baš lako.
Svaka čast još jednom , odlična utrka.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #554 u: Veljača 24, 2012, 09:42:11 »
Sve samo ne decko cer1njo

Ti si "ZG"?  kava1

Inače mene nema od te zadnje večeri, posao, obaveze, možda večeras budem imao vremena pa ako se bude igralo..