Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 285128 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #555 u: Veljača 24, 2012, 22:37:32 »
Danas da ću uć kod unffala u lobby i pokazuje mi network oflline, izađem iz igre pa opet uđem i scenarij isti, e sad resetiram ruter i uspjevam uć u lobby, pišem por. montoyi kakvo je stanje u lobby-u ali me u međuvremenu izbacilo van, poruku nisam uspio poslat. Net na laptopu sasvim normalno radi (bez torrenta), seasonal events-i isto rade, malo sporo ali rade, poslije se i to zamrzlo  fpalm1 PS3 se bori za vezu i onda je sva igra spora. Tad gubim svu volju i zlazim van.
Danas sam ja žrtva veze.
U ned. kad smo igrali sve je bez greške radilo.
PS3 mi je u sobi, a ruter u dnevnom.
1. Dal bi bilo bolje žičano se spojit?
2. Dal bi bila bitna razlika da povećam 4mbps na 8mbps?

Inače meni većinom zna sve ok radit, al kadkad zna zajebavat.

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #556 u: Veljača 24, 2012, 22:41:59 »
Danas da ću uć kod unffala u lobby i pokazuje mi network oflline, izađem iz igre pa opet uđem i scenarij isti, e sad resetiram ruter i uspjevam uć u lobby, pišem por. montoyi kakvo je stanje u lobby-u ali me u međuvremenu izbacilo van, poruku nisam uspio poslat. Net na laptopu sasvim normalno radi (bez torrenta), seasonal events-i isto rade, malo sporo ali rade, poslije se i to zamrzlo  fpalm1 PS3 se bori za vezu i onda je sva igra spora. Tad gubim svu volju i zlazim van.
Danas sam ja žrtva veze.
U ned. kad smo igrali sve je bez greške radilo.
PS3 mi je u sobi, a ruter u dnevnom.
1. Dal bi bilo bolje žičano se spojit?
2. Dal bi bila bitna razlika da povećam 4mbps na 8mbps?

Inače meni većinom zna sve ok radit, al kadkad zna zajebavat.
meni je wirellesom sve spojeno u sobi a imam i iphone,ipad,laptop i ps3...i imam 4 mbps t-com i dosad mi se nikad nije ništa freezalo niti zaštekalo....
neznam,,probaj spojit žicu..
da se meni to desi ja bi rađe žicu spojio,jer sa žicom ti ne bi trebao biti nikakav problem... thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #557 u: Veljača 24, 2012, 22:47:35 »
Zicano je uvijek bolje bez obzira o cemu se radi, ali ni to ne garantira da ce raditi.
Brzina downloada nije problem, 4 je sasvim u redu. Problem je upload brzina i zbog toga dolazi do raspada sistema u lobbyu gdje ima vise od 10 igraca + krivi NAT i dobijes kaoticno iskustvo (nevidljivost nekih igraca, trzanje i izbacivanje).
Prvo sredi NAT ako vec nisi, ako i dalje ne bude radilo probaj zicano spojiti - ako ni tada ne bude radilo bacaj Ps3 u smece  cer1njo
Testiraj si brzinu preko Ps3 pod test internet connection pa vidi dal ti je ista ko na pc-u.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #558 u: Veljača 24, 2012, 23:30:09 »
Sve samo ne decko cer1njo

Ti si "ZG"?  kava1

Inače mene nema od te zadnje večeri, posao, obaveze, možda večeras budem imao vremena pa ako se bude igralo..

 cer1njo
Ne, ali mi je frend s GTS-a.
Ja sam DomagojGT1 kadt1kažem!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #559 u: Veljača 25, 2012, 09:19:42 »
Dopelaj ga onda tu... ;)
Hrpa njih mi je poslala FR-e i sad nikog nema (tu na forum), a zapravo za većinu njih nemam pojma ko su xd!
Znam za Amara (ofc), Sagarisa, Pata, iceda (nL) itd., no za njih nekoliko nemam pojma od kud su. 
Zokya odavno već nisam videl u nekom lobbyu - niti u vrhovima TT-a, kaj je prestal voziti?
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #560 u: Veljača 25, 2012, 10:07:22 »
Zokya je izgleda puko PTSP nakon Battlefilda pa je počeo fantazirat (igra FF XIII-2)  sm1jeh
Što se tiće ovih problema s onlineom koje je JD spominjao , izgleda da su se neki problemi nakon ovog maintenance-a vratili.Čitam na GTS da su imali problema s vezama u kupu koji voze , te da je opet bilo onih koji ne vide neke vozače na stazi niti u lobiju.
Jebalo ih takvo održavanje.
Što se tiće samog spajanja PS3 , Žica je uvjek bolja . Provjeriti NAT Type , dodjeliti statičnu IP adresu PS, što veći upload to bolje
« Zadnja izmjena: Veljača 25, 2012, 10:10:34 od KimiHR »

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #561 u: Veljača 25, 2012, 10:35:39 »
A baš ih jebalo više održavanje  jaad

Nat type je failed, ujutro baš pogledao, a  u ned. ono kad smo igrali je bio na 2 i bilo je ok, e sad kako je on misteriozno prešo na failed neznam.
S igrom sam pri kraju i onda ću je isključivo online igrat, ali ovako...
A kao radili su na tom online-u  fpalm1

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #562 u: Veljača 25, 2012, 18:01:21 »
pozdrav...može mi neko objasnit(pošto sam friško online) kako uopće uć u utrku a da nisam samo promatrač

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #563 u: Veljača 25, 2012, 18:17:47 »
Pretpostavljam da si usao u utrku koja se vec vozila, a nije ti se dalo cekati pa si izasao....
Trebao si pricekati da ljudi odvoze zapocetu utrku do kraja i nakon toga birati auto i izaci na stazu zajedno sa njima.
Ljudi sa ovog foruma cesto voze u vecernje sate pa ih mozes dodati i pridruziti im se.
Ostavi u ovoj temi svoj PSN ID ili pogledaj na prvoj stranici listu clanova koji voze online. Solo voznja u public lobbyima je cesto frustrirajuce iskustvo.

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #564 u: Veljača 25, 2012, 18:33:18 »
hvala na odgovoru.....
a kako da nađem ekipu sa foruma po id-u ili...

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #565 u: Veljača 25, 2012, 18:37:34 »
moj ID je grickitop1994

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #566 u: Veljača 25, 2012, 18:38:18 »
Na psn-u upises njihov ID i posaljes friend request.
Tu ti je popis: http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=76.0
A tijekom online susreta ces sigurno sresti i puno nasih vozaca koji nisu na ovom forumu.

Vozis na volan ili?

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #567 u: Veljača 25, 2012, 18:41:40 »
g25

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #568 u: Veljača 25, 2012, 18:44:45 »
uzeo ga nedavno od frenda..nebo zemlja razlika...utrke koje nisam moga proć sa joyem sa volanom ko od šale...

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #569 u: Veljača 25, 2012, 18:49:19 »
Onda si na pravom mjestu  thumbs1
Prati temu jer vecinom se ovdje sve dogovara, ja trenutno pauziram al vratit cu se.