Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278701 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #570 u: Veljača 25, 2012, 18:55:28 »
ocke   šofe1

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #571 u: Veljača 26, 2012, 17:04:39 »
@Kimi- ti je ono danas od kojeg frenda lobby bio?
Eto danas sam poslije ručka preko Kimija ušao u jedan lobby, bilo je baš zanimljivo  thumbs1 shuffle mode, bez abs-a, ..
Ja sam još odvozio par utrka poslije.

Možda se večeras skupi više domaće ekipe.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #572 u: Veljača 26, 2012, 18:31:37 »
  Ne , uletio sam u neki open lobi ograničen na manji broj igrača gdje se vozio shuffle jer mi je taj mod jedini koji mi paše u tim open lobijima.Ekipa je bila OK dok se nije pojavio onaj njemac s dugim Nickom (ne sječam se kako je išlo) koji nema pojima i uletavo je u svaki zavoj ko idiot.
A i onaj što je bio host , kad je vidio da me uglavnom ne može uvatit stavio je Boost na strong , a i u zadnje dvije me pokušao izgurati sa staze, još kad sam vidio da je stavio 1 krug na maloj Suzuki pomislio sam kako sad ide klanje pa sam otišao.
  Ma može se naći tu neka normalna ekipa , ali jako rijetko i treba imati dosta živaca za sve to.Jučer sam potrošio više od dva sata na ulaske i izlaske iz tih lobija i sve redom su bili idioti.A i problem je što često i ako se nađe OK ekipa , dovoljno je da uleti i jedan kamikaza da razjebe sve.
  Ja sam večeras vjerovatno On , pa tko otvori lobi nek zove.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #573 u: Veljača 26, 2012, 22:40:45 »
Evo večeras smo opet malo zaigrali, ali mi ne paše što većina njih koji vode lobby stavljaju loše postavke za utrku.  jaad
Vjerujem da si zato ti Kimi i otišao.

Primjerice Therg. i Montoya to dobro vode.
Sljedeći puta ako ne bude njih ja ću probat otvorit lobby.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #574 u: Veljača 26, 2012, 22:45:53 »
Evo večeras smo opet malo zaigrali, ali mi ne paše što većina njih koji vode lobby stavljaju loše postavke za utrku.  jaad
Vjerujem da si zato ti Kimi i otišao.

Primjerice Therg. i Montoya to dobro vode.
Sljedeći puta ako ne bude njih ja ću probat otvorit lobby.
Upravu si,jednostavno nema smisla sa full razlicitim autima vozit

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #575 u: Veljača 26, 2012, 23:09:33 »
Ako vozite u open lobbyma mogu si mislit kakve gluposti ljudi stavljaju  fpalm1
Ako je private zakaj se ne bunite? Vecina je uvijek u pravu  ;D
Bogme i ja u forzi naletavam na takve debile da ti pamet stane. Sutra i preksutra nemam vremena za nista al u srijedu otvaram lobby popodne i mislim voziti dost dugo. Ko bude imal vremena nek navrati  thumbs1

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #576 u: Veljača 26, 2012, 23:58:01 »
Ma da , ne leži mi taj tip utrka na PP šemu a i ne volim ta nabrijavanja auta i gotovo svi auti koje imam u igri su potpuno stock.Tek par komada ima neke dodatke ali i njih sam uglavnom koristio u B-spec.Ne vidim neku logiku da sad napumpam npr. neku NSX-icu do 2miljona konja i da ide trista s mista . Još kad vidim da se vozi na Racing Soft gumama to mi je kao da vozim lokomotivu a ne auto , samo treba odrediti pravu brzinu kroz zavoj a putanju ne možeš pogrješit jer si ko na šinama. Tu mi nema nikakvog izazova i nije mi ni malo zanimljivo .
Šteta što na onoj Recomended listi nisu u biti svi auti iz igre ili bar da su svi premium modeli na njoj jer je ovih pedesetak koji su na listi već poprilično dosadilo.Je da se sada mogu u lobiju postaviti raznorazne restrikcije tipa maximalne snage , težine i sl. ali još mi to nije to i ovisno o postavkama lobija i kroz te restrikcije se zna puno toga provući .Već prije sam rekao da taj sustav s PP poenima nije baš neko super rješenje za ujednačavanje auta.Osim toga PP poeni auta u igri variraju ovisno o tome jeli promjenjeno ulje , prijeđenoj kilometraži , čak i pranju . To mi je s aspekta "održavanja" auta koje imam u garaži sasvim OK , ali za online vožnje zna biti dosta frustrirajuče.
Osim naravno u shuffle utrkama , ali njih gledam kao nekakvu lutriju u kojoj nekad dobiješ nekad gubiš pa sam odmah u startu spreman na to.Čak su mi i te shuffle utrke po ovom pitanju pravednije ako Shuffle Ratio nije prevelik i igra će dodjeljivati poprilično izjednačene automobile.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #577 u: Veljača 27, 2012, 00:08:03 »
Šteta što na onoj Recomended listi nisu u biti svi auti iz igre ili bar da su svi premium modeli na njoj jer je ovih pedesetak koji su na listi već poprilično dosadilo.

To se i ja pitam od samog pocetka, totalno nema smisla. A dok odaberem neki auto koji nije na listi i zabranim tuning pola ljudi ne moze na stazu jer im je pola automobila nabrijano do bola. Ja isto imam svega par njih nabrijanih, 99% toga je stock. Makar mi se cini da igra online ponekad krivo prepoznaje aute koji nisu nabrijani i ne dozvoljava pristup na stazu. Pola ljudi izlazi van ili cvili da nemaju para za navedeni model tak da sam odustao od toga. I nije mi jasno zasto ne vozimo s DLC autima, a skoro ih svi imamo, barem prvi car pack....

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #578 u: Veljača 27, 2012, 00:33:24 »
Da to sam i ja primjetio da igra nekada neda na stazu iako na autu nije ništa dodavano i kolko sam skužio problem je najčešče u mjenjaču.Treba otići na Transmission i vratiti postavke na default , tada se omjer brzina nešto sitno promjeni i tada se može s njim na stazu.Zašto je to tako nemam pojima ali je najčešće problem u tome.
A da su svi auti na Recomended listi ja bih to tuniranje rješio potpuno drugačije.Tada bi po meni bilo logičnije da host odredi auto a zatim i djelove koje želi natakariti na njega , a ostali samo eventualno odaberu boju auta.A onda ako žele prčkati po setupu nek svako sebi namješta kako želi , ali bi se bar znalo da svi voze potpuno jednak auto.
I moji DLC auti uglavnom skupljaju prašinu,neke još nisam ni provozao,i isto se pitam zašto.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #579 u: Veljača 27, 2012, 00:42:00 »
Slazem se, to tuniranje dok je dopusteno nema bas smisla.
Trebalo je rijest kao sto kazes tj. kak je na PC simulacijama, samo setup bez puno filozofiranja pa da vidimo tko ce si totalno identicni auto bolje prilagoditi svom stilu voznje. Mogli bi u srijedu malo voziti s dlc autima ako budete za. Kupujemo ko ovce, a na kraju nam samo stoje i po tisuciti puta vozimo s recomended.

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #580 u: Veljača 27, 2012, 11:39:31 »
jel ko večeras za utrku....nek se javi i kad,još nisam vozio sa "našima"...

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #581 u: Veljača 27, 2012, 11:52:21 »
Slazem se, to tuniranje dok je dopusteno nema bas smisla.
Trebalo je rijest kao sto kazes tj. kak je na PC simulacijama, samo setup bez puno filozofiranja pa da vidimo tko ce si totalno identicni auto bolje prilagoditi svom stilu voznje. Mogli bi u srijedu malo voziti s dlc autima ako budete za. Kupujemo ko ovce, a na kraju nam samo stoje i po tisuciti puta vozimo s recomended.
Daj se samo seti onog našeg štelanja setupa i drag utrkivanja na Le Mansu s Viperima, ludnica totalna. Dopušteno tuniranje je bezveze. Setup je druga stvar.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #582 u: Veljača 27, 2012, 12:05:21 »
jel ko večeras za utrku....nek se javi i kad,još nisam vozio sa "našima"...

- Možda je svratim koju utrku poslije dnevnika  kava1
Organizirano nemamo niš u zadnje vrijeme, kako tko ima vremena za igrat uključi se, vidi tko igra gt5 online i preko njega se ubaciš u lobby.

EDIT- Therg. u sri. se vidimo, dog. ćemo se još kad.

« Zadnja izmjena: Veljača 27, 2012, 12:14:19 od Jack-Darkman »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #583 u: Veljača 27, 2012, 19:11:12 »
moj ID je grickitop1994
Stavljen u prvi post, kao i iced16. Vidimo se online rinma i iced16!
« Zadnja izmjena: Veljača 27, 2012, 19:13:04 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #584 u: Veljača 27, 2012, 23:25:45 »
Večeras sam upao u lobby kod unfalla i ekipe, al jednostavno mi ne paše postavke po kojima oni igraju, limit je samo PP, vozi se na RS, nema potrošnje guma i goriva, vozi se 3 kruga, na treningu se okreću za 360 po stazi, ...
No dobro, njima je zabavno tako vozit i ja to razumijem.
Pozdravio sam i otišao, otvorio svoj lobby, postavio postavke po kojima mi igramo, uzeo Aventadora i otišao na Suzuku.
Onda je došao @rima 706 i odvezli smo odlične dvije utrke, fair play na visokoj razini. Prvu na Suzuki sam snimio jer je bila fantastična.
E tako se već da zabavljat sa GT5  hug1

Nadam se da će proširit recomended listu auta.