Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 285137 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #600 u: Veljača 28, 2012, 19:41:36 »
Otvorio sam lobby, ajmo  hug1

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #601 u: Veljača 28, 2012, 19:45:48 »
Otvorio sam lobby, ajmo  hug1
jbg...nisam doma... cry1

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #602 u: Veljača 28, 2012, 20:03:02 »
Danas sam se dosta nasmijao ovima kako voze na Laguna Seca, prvi i zadnji zavoj za njih koma hehe.Danas bi bilo OK da nisam dobio kick,ni kriv ni duzan,jedino ona utrka sa rinmom je bila dobra jer su bili skoro identicno "brzi" kao ja pa smo se borili.Definitivno mi treba jos puno km u online utrkama da bi mi se postimala klavijatura i da bih mogao odvest kvalitetnu utrku.Ja vas istinski sve postujem i cijenim jer ste izvrsni vozaci,mislim da su rinma i budainka u rangu mene iako nisam siguran nismo bili medusobno na stazi,ono danas samnom i rinmom  je bila parodija na Grand Valleyu.Volan uskoro dolazi, vjerovatno DFGT(razmisljao sam g25 al malo mi je skup al DFGT je sasvim OK volan) i nadam se da cu kolko-tolko bit brzi p1va

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #603 u: Veljača 28, 2012, 21:22:31 »
Također u širokom luku zaobilazim Španjolce i Talijane , dok sam s Francuzima imao i dobrih i loših iskustava. Nekako su mi se najboljim pokazali skandinavci . Isto tako u zadnje vrijeme biram lobije koji su ograničeni na 10 do max 12 igraća jer je time i manja šansa da bude previše tih španjolaca i talijana koji su definitivno najgora đubrad u onlineu.Ali znam se i ja gurat , možda je onaj španjolac još zaljepljen na tunelu Gran Valey-a he he.Čak i kad nađeš neki lobi s normalnom ekipom , teško je hostu u open lobijima regulirati ferplej kad stalno neko ulazi-izlazi , i kad se zaredaju dvi-tri trke u kojima su ti novopridošli napravili sranje i onda izašli iz lobija, obićno se raziđe i dosta ekipe koja je do tada bila skroz Ok.
Nažalost , sutra sam u nočnoj pa ne mogu doći , a sumnjam da ću i večeras paliti konzolu jer sam prije pola sata s posla.Idući mjesec bi trebao raditi "normalno" radno vrijeme pa ću nadam se i češče biti online u neke normalne sate.
I na kraju savjet za S2000 u vezi volana.DFGT jest dobar volan , ali pedale baš i nisu nešto extra , pa ako ikako možeš strpi se mjesec-dva -tri dok ne uštediš za g27 jer po mom mišljenju vrijedi te razlike u lovi.
Al eno Montoya prodaje DFGT  cry1 , možda ni to nije loša solucija
« Zadnja izmjena: Veljača 28, 2012, 21:41:03 od KimiHR »

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #604 u: Veljača 28, 2012, 21:41:08 »
Al' ih nekuzim kako mogu radit takve gluposti na stazzi,ili vozi normalno ili nemoj al izgleda da nemaju pometnijeg posla.
Volan sam razmisljao kupit krajem 4.mjeseca tj. pocetkom 5.mjeseca,probat cu na kladionici nesto dobit pa da dodam za g25 ili g27.Sad me zanima tocna cijena g27 ili g25 da vidim otprilike dali cu moc ustedjet.

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #605 u: Veljača 28, 2012, 21:48:21 »
napit ću im se krvi drugi put....od sad igram s njima po motu "drive to kick"(ne postoji taj moto ali lepo zvuči) cer1njo

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #606 u: Veljača 28, 2012, 21:48:49 »
G25 češ teško naći novi jer se več neko vrijeme ne proizvode a za G27
http://www.nabava.net/trazilica.php?q=Logitech+G27&x=0&y=0

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #607 u: Veljača 28, 2012, 22:02:08 »
rinma-ma sljedeci put su gotovi igrat cemo i mi prljavo pa ce vidjet ;).
Kimi-Pa nije bas ni puno,mislio sam da ce kostat +2,500kn al ovo je solidna cijena za vrhunski proizvod,vec kad kupujem trebam uzet ono sto je kvalitetno i sto je lakse za koristenje,jos g27ima prednost H mjenjaca dok ga DFGT nema,za postolje tj.sjedalo cu se snac nesto cu iskombinirat  a za volan ce mi bit stol od Pc-a

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #608 u: Veljača 28, 2012, 22:07:40 »
Malo sam editirao onaj moj pretprošli post pa možda nisi vidio , pa ću ponovit. Vidim da Montoya  prodaje svoj DFGT , pa ako ti je G27 preskup pokušaj ga kontaktirati, nemaš šta izgubiti . Mislim ; DFGT zaista nije loš volan , tj. sam volan koliko sam upoznat ima potpuno jednaku tehnologiju ForceFeedbacka i zupčanika kao i G27.Čak je po tom pitanju i bolji jer ima svu "službenu" PlayStation dugmad na sebi.Jedino pedale nisu na razini G serije koje su puno bolje i kvalitetnije.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #609 u: Veljača 28, 2012, 22:24:12 »
Da vidio sam da prodaje,ali rađe bih uzeo G27 ponajvise zbog H mjenjaca i kuplunga,Fali mi nekih 800-900kn,te se nadam da cu uspjet u ova 2.mjeseca naci nacin da ih nabavim.Sa DFGT-om sam upoznat igrao sam ga kod frenda i osjecaj je vrhunski,neznam dali je tako ali osjecam da dosta lakse ulazim u zavoje i dosta brze prolazim kroz stazu,na kontroleru sam se naucio ali opet nije ni blizu kao na volanu,poslusao sam tvoj savjet koji si mi dao te sam se naucio mjenjat na manual i mogu rec da mi dosta pomaze i dosta lakse mi je vozit.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #610 u: Veljača 28, 2012, 22:30:13 »
Mislim da kuplung baš nečeš prečesto koristiti . Ja imam G25 i s kvačilom vozim isključivo u offlineu, a opet u offlineu vozim jako rijetko, i dosta sam sporiji s kvačilom, jer za takvu vožnju treba zaista mnogo mnogo vještine.Ali da je gušt , je

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #611 u: Veljača 28, 2012, 22:35:17 »
Svejedno sam spor a ovako cu bar gustati p1va

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #612 u: Veljača 28, 2012, 23:05:31 »
Pokušao večeras vozit sa ljudima s autima koji nisu "recommended", i ljudi ili nemaju ili su im nabrijani  fpalm1
Jedan je rekao da su mu svi auti u garaži nabrijani  cer1njo
Postavim ja limit u težini i bhp, ali to nije to..
Tako da sam morao uzimat aute iz "recommended" liste, koja je pomalo već dosadila.

Therg. kako ćemo sutra vozit s takvim narodom, a želimo vozit aute s dlc liste?  fpalm1

A ja bi Aventadora, amuse S2000 GT1 turbo, C63 AMG, Golf 6, Scirocco, RX7 TC, ....  shy1

Ja samo autima promijenim ulje, eto to mi je navika čim ga kupim, sve ostalo stock, možda se može pokoji nać narijan koji je trebao za neki kup, al rijetkost, Lamba Gallarda sam nabrijanog prodao i kupio serijskog  kuul

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #613 u: Veljača 28, 2012, 23:42:24 »
Btw. vidim da ste u prethodnim postevima pisali o ciganima, pa da ja dodam isto jedan događaj.
Večeras zadnju utrku sa Zondom na Monzi se ubacio jedan Nizozemac, solidno vozi, al me na kraju ravnice pred zadnji zavoj zakucao pun šut u izletnu zonu, ja neznam jel on planirao kočit ili je polirao raketu. No ajde, oprostio bi mu.
Završava race i sad ja čekam da mi napiše nešto tipa "sorry",  kad ono kralj mi napiše "clean race" i smajlić  cer1njo

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #614 u: Veljača 28, 2012, 23:43:20 »
Ma to limitiranje u nekom open lobiju nikako ne fercera. Jedini način koji bi za nas kao ekipu s ovog foruma funkcionirao u vožnji auta koji nisu na Recomended listi je da si napravimo nekakvu listu auta koje želimo voziti online, da se na njima promjeni ulje a sve ostalo ostaje stock.Takvo nešto smo napravili na GTSurgeonsima i to dosta solidno funkcionira.Recimo sada u ovom Online Dealershipu su auti s 0km , i kad god se nekome od ekipe svidi neki od tih auta dodaje se na tu listu. Svi ga kupuju u OCD-u, mjenjaju ulje, farbaju u svoju boju , i stavljaju na fejvorit listu i kad nam padne čejf za vozit to auto , svi ga imaju spremnog.Nešto slično bi i mi u buduče trebali raditi.Dakle napraviti neku našu fejvorit listu auta.
« Zadnja izmjena: Veljača 28, 2012, 23:48:54 od KimiHR »