Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 285261 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #615 u: Veljača 29, 2012, 07:07:27 »
Meni je u zadnje  vrijeme  nekako bolji Shuffle race,iako solucija sa nasim automobilima mi se cini puno bolja.

Offline rinma

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #616 u: Veljača 29, 2012, 10:03:23 »
JA SAM za kimijev prijedlog,sve dogovorite ja pare imam na računu što mi baka ostavila iz australije i čekam odluku šta kupujemo....joj kaj volim trošit...

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #617 u: Veljača 29, 2012, 11:57:06 »
Ja nazalost nemam nijedan DLC,nisu to neki veliki novci nego trenutno mi je vaznije skupit novce za G27.Trebamo se dogovorit za vikend da uzmemo neka auta koja nam se svidaju pa da vozimo sa njima,samo promjenit ulje ostalo stock ili kako se vec dogovorimo.Danas bas i nemam vremena ali ako ga nađem mozda odvozim koju utrku p1va.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #618 u: Veljača 29, 2012, 18:43:17 »
Im in. Ako cu biti za vikend tu. sm1jeh A imam i ja jedan prijedlog ali o tome kad nas bude vise kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #619 u: Veljača 29, 2012, 18:50:20 »
mee too...možemo se skupit u točno vrijeme kad se dogovorimo,npr. subota 21:00 se nađemo u gt5 sobi i to je to...

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #620 u: Veljača 29, 2012, 18:54:56 »
Mozemo i malo ranije recimo oko 19:30 da mozemo vise utrka odvozit p1va

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #621 u: Veljača 29, 2012, 19:25:14 »
Za par minuta cu otvoriti lobby pa ako je netko za....

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #622 u: Ožujak 01, 2012, 00:17:25 »
Moramo napravit listu auta koji nisu pod "recommended", naziv auta, PP, BHP, kilaža, s kojim želimo vozit, tako da možemo postavit auto za vožnju, da nema mukotrpnih dogovora u lobby-u. Po toj listi i podacima poštelate aute i u lobby-u ga samo uzmete bez podešavanja. Gosti ako se uspiju adaptirat ostaju, ako ne, kick.
I tu listu da Dogzy stavi u prvi post na prvoj strani, što kažete?

Večeras smo ja i Therg. vozili pa smo se morali dogovarat koliko koji auto ima PP-a, konja, jesi mijenjo ulje, nisi, ...
Ovako smo ga mogli samo uzet i poštedit se mukotrpnog pisanja.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #623 u: Ožujak 01, 2012, 00:22:33 »
Istina, al svejedno je bilo odlicno  thumbs1
Ja cu sutra promijenit ulje na dlc autima i to je to.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #624 u: Ožujak 01, 2012, 10:15:26 »
Treba napraviti posebne teme - jednu sa popisom ID-ova članova i periferijom na kojoj su, a drugu kao vlastitu listu auta - i onda obje teme linkati u 1. post ove  p1va
GT5 ipak ima svoj vlastiti podforum...
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #625 u: Ožujak 01, 2012, 10:59:53 »
Treba napraviti posebne teme - jednu sa popisom ID-ova članova i periferijom na kojoj su, a drugu kao vlastitu listu auta - i onda obje teme linkati u 1. post ove  p1va
GT5 ipak ima svoj vlastiti podforum...
Da , baš sam to htjeo predložiti jer je na taj način te stvari najlakše pronaći , pogotovo za nove članove a i nakon nekog vremena kada se skupi određeni broj tih auta ipak zahtjevati određeno vrijeme da se oni prikupe.
Dakle otvoriti temu naziva recimo : CSR GT5 Favorite Car List
I CSR GT5 Drivers PSN ID
U stvari , pošto je moj prijedlog bio ovaj za aute , ja ću i otvoriti temu za to. A pošto je Domagoj več popisivao naše PSN ID bilo bi zgodno da on napravi tu drugu.
« Zadnja izmjena: Ožujak 01, 2012, 11:01:49 od KimiHR »

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #626 u: Ožujak 01, 2012, 11:15:10 »
To se traži, još da se otvori i sastavi tema sa popisom ID-a i periferije (korisna stvar) i to bude odma bolje, preglednije  thumbs1

Plus, u listi auta treba istaknuti neka pravila - dal ostaju defaultni ili se mijenja ulje - to se mislim tolerira pod prohibited
« Zadnja izmjena: Ožujak 01, 2012, 11:17:05 od Montoya »
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #627 u: Ožujak 01, 2012, 11:41:26 »
Evo ja sam temu otvorio , s tim da sam prvi post ostavio prazan i koji ću uredno i po potrebi editirati , a na kojem će se sama lista i nalaziti.A i napisao sam drugi post u kojem sam dao kratko objašnjenje zbog čega sama lista i postoji , te neka moja mišljenja čega bi se trebali držati.
I da , tamo sam predložio da ne bi bilo zgorega da imamo i neke svoje "boje" ukoliko je dotični auto moguče bojati.Ali to bi onda zgodnije bilo priložiti u temi sa PSN ID-ima.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #628 u: Ožujak 01, 2012, 11:47:29 »
Fino  p1va
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #629 u: Ožujak 01, 2012, 22:55:28 »
Ima li tko želju sutra navečer vozit od 19:30 na dalje?
Ja bi otvorio lobby. Možete i reć s kojim autom bi vozili..
Odabrao bi ~10 auta (s više nećemo ni uspjet odvozit, odnosno ako i ih i ovoliko odvozimo) i njihove mjere upisao u našem novom topicu.
Tako da prije eventa imate spremne aute.