Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278499 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #645 u: Ožujak 03, 2012, 13:12:00 »
Onda je vozimo veceras ili?
Meni ce boja biti crvena a broj na RM autima 11

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #646 u: Ožujak 03, 2012, 13:13:13 »
Ja mogu veceras i sutra.  Bilo bi lijepo da nas se skupi barem 6-7 u loungeu pa da odrzimo prave utrke šofe1

BTW, rezerviram Vivid blue pearl boju i broj 94
« Zadnja izmjena: Ožujak 03, 2012, 13:20:47 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #647 u: Ožujak 03, 2012, 13:15:13 »
JA bih mogao veceras ako bi ranije krenuli jer idem u 22:00 kod Kuma na Rođendan.A mozda od tamo zaigram posto i on ima ps3 i gt5

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #648 u: Ožujak 03, 2012, 13:20:41 »
Mislim da smo sada na jako dobrom putu po pitanju organizacije u GT5 online druženja ekipe s foruma.Kao prvo ,u zadnje vrijeme pridružilo nam se par novih članova i nadam se da će ih biti još više.Dalje, uvidjeli smo što nam fali po pitanju automobila koje želimo voziti , pa smo i tu našli po meni solidno rješenje određivanja i pravljenja liste auta.Domagoj radi listu sa svim našim podacima , pa se nadam da će te mu svi javiti svoje podatke što će eventualnim novim članovima znatno olakšati ulazak u društvo , a nam starima omogučiti lobije sa što više igrača koji imaju slične afinitete po pitanju izbora automobila i postavkama lobija.
Iako smo tek na početku , mislim da smo sada postavili dobre temelje i da pravi gušti tek sljede

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #649 u: Ožujak 03, 2012, 13:38:37 »
@DogZy- ja ti imam sve DLC-e osim one speed staze (ko i Kimi).

@Kimi- Je, organizacija je na dobrom putu u druženju online ali se ne vozi i dalje. Primjerice kako sam ja to zamislio prije koji dan, dakle na pitanje dal će tko jučer vozit mi se samo @S2000 javio, ti se nisi javio i opet si standardno igrao u nekom drugom lobby-u, zašto?  Onda sam odustao, a zamislio sam, da sad odmah ne trpamo favorite listu, uzet za početak desetak auta i postavit mjere i njima igramo, sljedeći puta netko drugi izabere aute, i tako postepeno kako igramo punimo listu odnosno favorite u garaži. Ovako mi je bez veze ić kupovat ponovno sve one aute s liste, i s kim da igram??

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #650 u: Ožujak 03, 2012, 13:44:31 »
@DogZy- ja ti imam sve DLC-e osim one speed staze (ko i Kimi).

@Kimi- Je, organizacija je na dobrom putu u druženju online ali se ne vozi i dalje. Primjerice kako sam ja to zamislio prije koji dan, dakle na pitanje dal će tko jučer vozit mi se samo @S2000 javio, ti se nisi javio i opet si standardno igrao u nekom drugom lobby-u, zašto?  Onda sam odustao, a zamislio sam, da sad odmah ne trpamo favorite listu, uzet za početak desetak auta i postavit mjere i njima igramo, sljedeći puta netko drugi izabere aute, i tako postepeno kako igramo punimo listu odnosno favorite u garaži. Ovako mi je bez veze ić kupovat ponovno sve one aute s liste, i s kim da igram??

Prije svega hvala ti na informacijama Jack.
Jos bi te molio da mi javis i koju boju i broj ces koristiti u online utrkama.

Polako polako Jack. Ljudi se jos skupljaju. Treba jos proci vremena. A isto to se dogodilo i meni danas. Posaljem ti(@Jack) poruku na PSN-u da dodjes u moj lobby ako ne vozis nista odredeno vazno a ti ne odgovaras? Ali nema veze, valjda cemo se danas skupiti kako treba. kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #651 u: Ožujak 03, 2012, 13:51:49 »
Evo mojih
CSR: Cole
PSN ID: tomocole
Volan: Logitech G27
DLC: Sve
Boja: plava
Broj na RM autima: 7
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Jack-Darkman

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #652 u: Ožujak 03, 2012, 13:53:07 »
Ja volim organizaciju, a ne da svatko dolazi kad mu se ćefne jer kao nezna dal će moć večeras igrat.
Primjerice Therg. je rekao u ned. da će otvorit lobby u sri., i ja sam mu rekao da ću doć jer sam znao da sam tad slobodan. Dečko je dobio Forzu4 prije koji dan s kojom je oduševljen, ali je došao u srijedu navečer i otvorio lobby, točno kako je rekao. Normalno nije se osim nas s ovog foruma pojavio nitko, a gledam na listi nas ima 21.  fpalm1

Offline Cole™

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #653 u: Ožujak 03, 2012, 13:54:30 »
Ja nemrem ništa garantirat za sebe, pa ono jedino ako banem. Kada nemam fixirano slobodno vrijeme nažalost.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #654 u: Ožujak 03, 2012, 13:57:52 »
Jebiga JD , obečao sam ljudima s GTsurgeonsa s kojima igram već dugo dugo vremena i s kojima se nalazim uglavnom petkom i subotom naveće.Oni obićno počinju u kasnijim satima oko 22,00 pa i kasnije ali sinoč je to bilo nešto ranije , točnije u 20,30 i zbog toga nisam mogao voziti s vama.Nadam se da ćeš razumjeti .
A što se tiće ovih auta koje smo stavili na listu , ako već imate neke od njih a u par PP bodova se razlikuju od onih podataka koje sam ja napisao ne morate ih kupovati , vozite s njima.I baš zbog toga nisam na tu listu htjeo stavljati previše auta (i ovo je po meni puno), i ne morate sad pod hitno to nabaviti , normalni smo ljudi pa ako i nema netko određeni auto , dogovorit će mo se

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #655 u: Ožujak 03, 2012, 14:03:01 »
Možda ali možda večeras navratim i ja.
Polako da - prvi je korak da se na forumu izjasne svi koji misle taj dan voziti i da se dogovori okvirno vrijeme i host.
Treba pod svaku cijenu svesti na minimum dopisivanje putem PP-a na PSN-u, meni osobno je zamorno puno pisati na gamepad.
Dobro je što više detalja znati prije same vožnje...

I treba znati da je ovo tema za "kežulane" (hardcore xd) vožnje, nije nikakva liga ili nekaj s određenim datumima - to se bome proslavilo :)
Zato treba maksimalno koristiti temu.


Moji podaci kojih nemaš:

DLC - fale mi Car Pack 3 (nažalost) i Speed Track - mislim da bi nju mogli u potpunosti izbaciti, da se opće ne računa
Broj - 86
Boja - još javim, moram nekak saznati kak se zove, ona "sivo-svjetlo-plava" xd, ima ju Audi FSI čini mi se - stalno sam vozil s tom bojom s njim.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #656 u: Ožujak 03, 2012, 14:06:47 »
Evo mojih
CSR: Cole
PSN ID: tomocole
Volan: Logitech G27
DLC: Sve
Boja: plava
Broj na RM autima: 7


Zahvaljujem gazda Cole i gazda Montoya :P

@Montoya
No problem man, just take it easy sm1jeh. Sto se speed packa tice, ja cu to ostaviti, jer je to ipak staza, a na njoj se moze voziti. Mozda cak i organizirati neke drag utrke.

Veliki update prvog posta GT5 online teme:
http://crosimracing.hcl.hr/forum/index.php?topic=76.0
« Zadnja izmjena: Ožujak 03, 2012, 14:17:31 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #657 u: Ožujak 03, 2012, 14:13:13 »
Ja veceras dolazim oko 7 ili 8.
Vecinom uzimam metalic crnu boju, a broj ce biti 69  kuul

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #658 u: Ožujak 03, 2012, 15:11:23 »
Došel sam ja danas u GT5, poslo sam s2000 i Jacku poruku al valjda nisu vidli, te Domagoju, ali mi se onda počeo skidat update, pa mu se nije dalo čekat. :P
Danas navečer nemrem jer sam kod kuma na rođendanu.

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #659 u: Ožujak 03, 2012, 15:18:08 »
JA bih mogao veceras ako bi ranije krenuli jer idem u 22:00 kod Kuma na Rođendan.

Danas navečer nemrem jer sam kod kuma na rođendanu.

:)

Nego, malo sam osobno pomogel kod uređivanja 1. posta  šofe1
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"