Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 278625 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #690 u: Ožujak 04, 2012, 15:57:52 »
Odličan report odlične utrke Domagoj, a pošto je večeras maintenace možda utrka bude i u video formatu.
Odlično je bilo sinoć , doduše i nije bilo neko moje veće. Največi fail na Nurbu kad sam zaboravio koja je konfiguracija u pitanju , i ko sretan se zapucao u zid na 180 zavoju  fpalm1.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #691 u: Ožujak 04, 2012, 15:59:43 »
Haha kako sam se smijao. To sam i pomislio kada si otiso udesno a ono zid cer1njo
Gle, jbg, bilo je bar smijesno cer1njo cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #692 u: Ožujak 04, 2012, 16:01:06 »
ma ja nikad ne odustanem pa makar bio i zadnji...
a mrzim ljude koji čim se malo okrenu ili se pođu zajebavati ili im neide odmah odustanu i izađu vani...
pa jebemu prvo završi trku pa onda idi radi šta hočeš...
isto kao i kad igram nogomet pes 2012,gubio sam i po 6,7 nula razlike ali nikad nisam odustao uvijek sam se borio do kraja...
onaj robix sinoč što je uletio u lobby,čim smo krenuli vozit sa Civicom frajer me namjerno udari samo kako ga nebi prošao..i jebiga tu sam dok sam se okrenuo i ponovno krenuo izgubio 10 sec i možeš ga jeb...

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #693 u: Ožujak 04, 2012, 16:02:46 »
Odličan report odlične utrke Domagoj, a pošto je večeras maintenace možda utrka bude i u video formatu.
Odlično je bilo sinoć , doduše i nije bilo neko moje veće. Največi fail na Nurbu kad sam zaboravio koja je konfiguracija u pitanju , i ko sretan se zapucao u zid na 180 zavoju  fpalm1.
A izletio si i u Laguni sa Viperom u zadnjem krugu,zar ne!
nije ti bila večer... kava1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #694 u: Ožujak 04, 2012, 16:03:45 »
ma ja nikad ne odustanem pa makar bio i zadnji...
a mrzim ljude koji čim se malo okrenu ili se pođu zajebavati ili im neide odmah odustanu i izađu vani...
pa jebemu prvo završi trku pa onda idi radi šta hočeš...
isto kao i kad igram nogomet pes 2012,gubio sam i po 6,7 nula razlike ali nikad nisam odustao uvijek sam se borio do kraja...
onaj robix sinoč što je uletio u lobby,čim smo krenuli vozit sa Civicom frajer me namjerno udari samo kako ga nebi prošao..i jebiga tu sam dok sam se okrenuo i ponovno krenuo izgubio 10 sec i možeš ga jeb...

Istina, +1
Gledao sam replay tako da znam sto je bilo... lik se samo zabija i krati. treba ga kickati ako dode jos jedanput.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #695 u: Ožujak 04, 2012, 16:04:47 »
A na Laguni me bilo svugdje , najmanje na stazi , ne volim baš previše tu stazu a ni Viper mi nije legao

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #696 u: Ožujak 04, 2012, 16:11:57 »
Ja,Laguna i Viper,najgora kombinacija u povjesti

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #697 u: Ožujak 04, 2012, 16:39:26 »
Idem malo vozit online, ako je jos netko za - nek mi se pridruzi.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #698 u: Ožujak 04, 2012, 16:57:47 »
Evo me, doci cu za petaka. Bit cu 2h
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #699 u: Ožujak 04, 2012, 17:31:37 »
Žao mi je kaj ja nisam s vama bio jučer, pokušat ću što više dolazit.

Offline buby0706

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #700 u: Ožujak 04, 2012, 17:43:39 »
uf definitivno Launa i Viper nikome nije lego....
prejak auto a staza puna zavoja i prekratka...

Offline ZoNTrA

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #701 u: Ožujak 04, 2012, 17:57:07 »
Jesam ja glup ili šta, al gdje da pišem postove? Da kliknem Reply pa onda, jer ne mogu nigdje pisat postove. Na GTS mislim.
« Zadnja izmjena: Ožujak 04, 2012, 18:05:12 od filip1308 »

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #702 u: Ožujak 04, 2012, 19:27:20 »
Da.

EDIT
Njusim novi report uskoro... kuul Prekrasne utrke sada.
« Zadnja izmjena: Ožujak 04, 2012, 19:29:14 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #703 u: Ožujak 04, 2012, 21:21:01 »
Ja,Laguna i Viper,najgora kombinacija u povjesti

Meni osobno jedna od najboljih kombinacija  ;D
Bilo je jako zanimljivo danas, opet sve puno troboja i dvoboja.
Jedino na Grand Valley reverse sam bio "los", te reverse nikad nisam vozio (jednostavno ih ne volim) osim u licencama di sam prisiljen.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #704 u: Ožujak 04, 2012, 21:32:25 »
Sjecam se da sam s viperom ACR-om presao endurance 200 miles na Laguni Seci, samo sto je dosta od toga preslo vremena pa sam zaboravio voziti s njim. Inace, super si vozio Thergothon na Laguni s Integrom, nikako te nisam mogao prestici sm1jeh

BTW, ona integra za koju sam vam rekao da ima 459 PP, stvarno je imala. Mislim da je ta svoje odradila. Iznenadio sam se koliko je drugacija nova RM integra, po zvuku, skretanju i brzini. Strava je auto thumbs1
« Zadnja izmjena: Ožujak 04, 2012, 21:34:07 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.