Autor Tema: Gran Turismo 5 online  (Posjeta: 286170 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #705 u: Ožujak 04, 2012, 21:40:24 »
Inace, bio si brzi u toj utrci makar sam stalno drzao prvo mjesto.  sm1jeh
Polako si skidao vrijeme, a ja poceo siliti da povecam prednost i zbog toga sam par puta fulao idealnu putanju u zadnja 2 kruga.
Zato si mi se i priblizio onak blizu. Probajte nabaviti za iduci puta ferrarije, totalno mi se voze, a dosta ljudi ih nije kupilo.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #706 u: Ožujak 04, 2012, 22:01:25 »
Huha! ;D
Definitivno mi se voze Ferrariji: Enzo, Scuderia, 430, 599, Cali, SP1, F40( no abs šofe1)
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #707 u: Ožujak 04, 2012, 22:02:38 »
Huha! ;D
Definitivno mi se voze Ferrariji: Enzo, Scuderia, 430, 599, Cali, SP1, F40( no abs šofe1)
Hahaha huha bu postalo popularno, vidiš Ther kaj delaš!?

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #708 u: Ožujak 04, 2012, 22:04:52 »
 sm1jeh
Kad ga pocnemo kolektivno pobjedjivati- sigurno ne. Nema diktature!!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #709 u: Ožujak 04, 2012, 22:07:59 »
Moram onda staviti Huha za automatsku pozdravnu poruku  cer1njo

Kasnije, dok se zasitimo automobila sa one liste trebali bi jos neke dodati.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #710 u: Ožujak 04, 2012, 22:10:34 »
Apsolutno.
Treba vec gledati opcije pa kad dodje vrijeme samo ih kimi stavi u listu. Ja vec imam par u glavi.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #711 u: Ožujak 04, 2012, 22:23:44 »
Njusim novi report uskoro... kuul Prekrasne utrke sada.
Integre na Nurbu, fenomenalno, bilo je sitnih dodira, pogreškica, ali sve u žaru borbe što i nije nije čudo kad smo sva trojica vozili jedan uz drugoga svih sedam krugova.Fantastična utrka.Pa da je i bilo više ljudi u lobiju trebali su izaći i to gledati  sm1jeh.
Dobra borba i s Unfallom na Monzi , ali sam u žaru te borbe u 4-5 krugu malo pretjerao i otišo na pjesak. Mada sam dojma da njegova Integra nije ista kao naša , ali možda i grješim.Najviše radi toga što sam ja njega uspjevao pratiti najviše radi slepstreama , a nakon što se odvojio čini mi se da je Therga poprilično sustizao ali on je već daleko odmaglio.
Onda odlična borba na Grand Valleyu s Domagojem , a usput smo i doznali Thergovu Ahilovu petu , reverse staze  kadt1kažem
Došli mi tada kum i prijatelj u posjetu pa sam vas morao napustiti, onda su njih dva  malo vozikali dok se nismo malo nacugali  p1va

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #712 u: Ožujak 04, 2012, 22:28:38 »
Ajme a mislio sam da ces me prestici u zadnjem zavoju GVS-a. Ne znam ni sam kako mi je uspjelo biti prvi. Ali borba je  ave1 do jaja.
Odsad samo reverse. Sljedeca na redu Tsukuba reverse, pa makar je i nema. Stvorit cemu, pa nece vise biti huha trenutaka ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #713 u: Ožujak 04, 2012, 22:35:34 »
A nista, od sad treniram samo reverse  cer1njo

Zakljucao sam na 465PP dok smo vozili integru ali nisam zabranio tuning jer neki nisu mogli uci na stazu. Mozda je od unfalla bila tunirana pa je smanjio na potreban PP. Iako ne mora biti, na Monzi se kroz shikane moze jako puno dobiti i izgubiti.

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #714 u: Ožujak 04, 2012, 22:36:40 »
 
Citat:
Ajme a mislio sam da ces me prestici u zadnjem zavoju GVS-a. Ne znam ni sam kako mi je uspjelo biti prvi. Ali borba je  ave1 do jaja.
Odsad samo reverse. Sljedeca na redu Tsukuba reverse, pa makar je i nema. Stvorit cemu, pa nece vise biti huha trenutaka ;D
Ooo , ja sam se isto nadao da ću te tu stići , i više nego ti , ali nije išlo  cer1njo
U revers verziji taj mi je zavoj puno teži nego na onoj "pravoj" . U stvari i cjela staza izgleda zahtjevnija , ali vjerovatno je uzrok što se rjeđe i vozi.
« Zadnja izmjena: Ožujak 04, 2012, 22:43:06 od KimiHR »

Offline KimiHR

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #715 u: Ožujak 04, 2012, 22:41:48 »
A nista, od sad treniram samo reverse  cer1njo

Zakljucao sam na 465PP dok smo vozili integru ali nisam zabranio tuning jer neki nisu mogli uci na stazu. Mozda je od unfalla bila tunirana pa je smanjio na potreban PP. Iako ne mora biti, na Monzi se kroz shikane moze jako puno dobiti i izgubiti.
Ali baš na šikanama sam primjetio da je dosta griješio i tu sam ga najviše i sustizao nakon ravnih djelova , dok bi me na pravcima derao ko mačka a ja bi ga lovo na slip. Kažem , ne mora biti istina , ali ćini mi se da se i tebi jako približio nakon što se rješio mene, naravno mojom pogreškom, jer je borba dok je trajala zaista bila fer i s moje i njegove strane

Offline Montoya

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #716 u: Ožujak 04, 2012, 22:43:00 »
I sa zaključanim PP-om, spuštanje modificiranih, jačih auta na određeni njima opet daje određenu prednost!
U to sam 100% siguran, kod onog SE-a sa Fićom, Subarom i Lotusom, Fići sam recimo snagu srezal na nekih 75% (nakon kupnje svih boljih dijelova), no bil je brži bar za pol sekunde, iako jednaki PP.
Zato bi već jednom trebale početi služiti svrsi otvorene teme - pogotovo kaj se tiče "vanjskih" šofera.
Treba znati neka pravila.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #717 u: Ožujak 04, 2012, 22:48:54 »
Zabranil sam tuning na samom pocetku al uvijek uleti netko nespreman pa moram mijenjati postavke da zadrzim ljude.
Pogledat cu taj replay na monzi, skinuo mi je 2 il 3 sekunde. Imal sam konstantu i nisam grijesil, jednostavno je bio brzi. Treba usporediti brzinu na ravnini. Unfall je odlican igrac tak da me ne bi cudilo da mu moza vise lezi nego nama. Cini mi se da jos k tome igra na kontroler, barem je tak tvrdio u jednoj utrci prije.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #718 u: Ožujak 04, 2012, 22:50:21 »
@Kimi
Da, treba se snaci na stazi koja se ne vozism1jeh
Imao sam prednost sto sam vozio kup utrku s NSX RM tamo pa mozda zato kava1
Mora se zavoju prici s vanjske u drugoj i onda brzo unutra preci i prebaciti u trecu. Lagano izgleda ali sprovesti to...

@Thergothon
Ja sam zbrljo. Ali stvarno mi je jasno ako sam obavio cijeli tretman za popravak auta zasto i dalje ima 459PPa?
Onda kupio potpuno novi koji je imao 465PP i potpuno je drukciji osjecaj bio u voznji. Da ne govorim da je bio i brzi...

@Montoya
To je najlakse bilo za objasniti kako se u TTovima auti tuniraju pa onda ogranicavaju na npr. 580PP-a. Simple as that. Naravno da je kao takav brzi na stazi.

« Zadnja izmjena: Ožujak 04, 2012, 22:56:53 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Gran Turismo 5 online
« Odgovori #719 u: Ožujak 04, 2012, 22:54:18 »
Da se nadovezem.Onda kada sam igrao sa njima 8sati,4 sata je bila Monza a Unfall stalno na vrhu...